masini

masini | Autor: adarius

Link direct la acest mesaj

Stiu ca poate nu trebuia sa postez asa ceva,dar cred ca se poate intreba si altceva in afara de copii.Am o pasiune pentru peugeot 207 si nu stiu unde gasesc un breloc de chei in forma de masina si in miniatura peugeot,dar am uitat nu vreau numai rosie,Va rog ajutati-ma,poate stiti careva unde se personalizeaza asa ceva.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adarius spune:

nimeni nu stie sa imi spuna nimic?chiar nu voi gasi nicaieri?mamici care aveti barbati care stau toata ziua pe net,intrebati va rog,dc nu gasesc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore_bv spune:

Buna,

Incearca la reprezentantele Peugeot, de obicei reprezentantele auto au de vanzare si obiecte promotionale: belocuri, masinute, tricouri, sepci, etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adarius spune:

multumesc,mia raspuns si mie cineva,voi incerca,nici nu stiu daca au asa ceva,dar incercam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adarius spune:

deci breloc nu gasesc nicaieri,vad ca nu stie nimeni,voi cauata machete ,poate de astea voi gasi,binenteles mici,ca marime mare am,dar voi cauta mica si o sa o fac eu breloc daca altfel nu se poate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore_bv spune:

activeaza-ti PM, te rog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adarius spune:

nu stiu de unde sau daca trebuie sal activez caci am primit un mesaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adarius spune:

deci pina la urma nu am gasit masina,dar nu ma las,dar am o colega foarte de treaba si mia dat un leu,adica leul acela turnat de la peugeot si e super,decat deloc,dar daca vedeti ,auziti ceva de masina breloc anuntati-ma please!!!!!

Mergi la inceput