Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) - 9

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bombonica12 spune:

Danielac poate ma poti ajuta tu te rog?!!!! nu stiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crialex06 spune:

Bombonica,din pacate,caruciorul pe care il aveam a fost dat deja.
Iti doresc din suflet multa sanatate si sper ca cineva cu suflet sa te poata ajuta.

Daniela,daca poti,te rog modifica listuta...caruciorul si leaganul au ajuns la LauraNicole.

Iti multumesc,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombonica12 spune:

Iti multumesc si tie Crialex06, danielac cum pot ajunge pe listuta am mare nevoie de un carut. Va multumesc fetelor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui bombonica12

Iti multumesc si tie Crialex06, danielac cum pot ajunge pe listuta am mare nevoie de un carut. Va multumesc fetelor!!


ok, te trec pe lista si modific imediat si lista Crisalex06!

Donati cei 2% catre Asociatia "Inima Copiilor"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombonica12 spune:

Iti multumesc din suflet Danielac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Bombonica,eu nu te inteleg,pe bune!In primul tau post spui telegrafic ca ai un baietel de un an si 9 luni si ceri ajutor in hainute iar acum ceri ajutor vezi Doamne pentru nu stiu care vecina!Nu vreau sa arunc cu pietre dar cineva cu slujba pe care pretinzi ca o ai(e scrisa in profilul tau) ar trebui sa te descurci!Fara suparare dar stiu perfect cat castiga un asistent manager !
Astept explicatii!
Plus ca ,asa cum s-a mai scris si pentru alte persoane,nu inteleg cum puteti avea probleme financiare dar va permiteti conexiune la internet!Chiar si cu 30 roni platiti pe luna pe factura la internet puteti cumpara cate ceva la copii si chiar economisiti ceva bani !Sa nu mai zic ca un asistent manager nu face greselile de scris pe care le faci tu.
Daca te intrebi cine sunt eu de imi dau cu parerea si imi permit sa te intreb,da un search!

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombonica12 spune:

LauraNicolae!! Nu stiu cat crezi tu ca poate castiga un asistent manager dar eu acum sunt in concediu crestere copil si iau 800 lei alocatia + indemnizatia si da nu ma descurc cu bani (am facut un imprumut pentru casa si tot salariul sotului se duce pe el dar ma rog asta e alta poveste!!) carutul nu este pentru mine este pentru o vecina ! zimi cum vrei sa iti dovedesc ca ea intradevar exista si ca e adevarat tot ce am scris despre ea vrei sa o cunosti ok!!! hai sa ne vedem !! Daca cineva vrea sa ajute sa o faca daca nu asta e!! carutul baiatului meu lam primit si lam dat si eu la altcineva.Daca mai vrei sa sticeva iti voi raspunde cu mare placere!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombonica12 spune:

nu cred ca era cazul sa fi asa rautacioasa!! daca aveai ceva de intrebat puteai sa intrebi pur si simplu!! cat despre greseli ma grabesc nu stau toata ziua in fata calculatorului mai am si altceva de facut!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

LauraNicole nu LauraNicolae,pentru numele lui Dumnezeu!Nicole este numele meu mijlociu,nu de familie!E chiar asa dificil de vazut?
Si chiar nu sunt rautacioasa ci doar exprim cu voce tare ceea ce sunt intrebata pe PM de alte persoane care vor sa ajute si Da,stiu cat castiga un asistent manager atat in Bucuresti cat si in alta parte si,asa cum i s-a spus si lui Ddeiutz,faptul ca aveti imprumuturi facute la banca ma lasa rece pentru ca nu eu v-am pus sa-l faceti iar atunci cand l-ati facut ar fi trebuit sa va asteptati la probleme financiare mai ales ca aveti un copil.Si asa cum va permiteti sa stati pe net asa ati putea gasi altceva de facut in timpul asta iar cu banii pe factura puteti cumpara multe.
si chiar daca apar a fi din Anglia,sa nu se lase impresia ca nu stiu care e viata in Romania pentru ca am trait acolo pana acum 3 luni si desi locuiam cu chirie,aveam doi copii de crescut(fetele vechi stiu despre ce al doilea copil este vorba) am facut pe dracu in patru si m-am asigurat ca au tot ce le trebuie .Cand ai un copil sau chiar inainte de a avea un copil , stai frate si te gandesti de shpe ori daca iti permiti sa faci un imprumut sau nu .
Si dah , felul in care scrii chiar mi-a atras atentia pentru ca,pentru un asistent manager faci niste greseli de gramatica,punctuatie si exprimare crase chiar si pentru cineva care se grabeste dar nu suntem aici sa facem analiza pe text ca la scoala.Ceea ce vreau sa spun este ca dah,am un mare semn de intrebare asupra ta si daca as putea veni sa vad ce si cum , crede-ma,as face-o dar nu ma obosesc sa vin in tara doar pentru a te controla pe tine insa fii sigura ca alte persoane o vor face.
De ce sunt asa "rea" pentru ca mult prea multe persoane au venit aici pretinzand ce situatie dificila au si ne-au inselat din toate punctele de vedere iar din cauza lor alti copii nevinovati au suferit pentru ca acele persoane nu faceau altceva decat sa ceara,sa ceara si iar sa ceara si apoi sa vanda ce primeau tot online dar de pe alte id-uri si adrese de email.
Nu te-am jignit cu nimic ci doar mi-am exprimat indoiala in ceea ce priveste cele afirmate de tine si ceea ce e scris in profilul tau .Si chiar si cu 800 lei lunar , cu moderatie ai putea sa te descurci , mai ales ca sunt doua salarii in casa!Sunt altii care se descurca cu 800 lei pe luna pentru 4 persoane,nu 3.


Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

off, off, off... nu mai stiu ce sa mai cred! sunt din ce in ce mai derutata de ce se intampla... ma voi gandi serios daca ma mai intereseaza sa apar la topicul asta sau nu... atata timp cat nu mai exista frica de Dumnezeu pe lumea asta...

Donati cei 2% catre Asociatia "Inima Copiilor"

Mergi la inceput