Albumul de tunsori pentru par scurt

Albumul de tunsori pentru par scurt | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Un www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=Par%20scurt%20tunsori&page=0" target="_blank">ALBUM DE TUNSORI PENTRU PAR SCURT

Care tunsoare va atrage cel mai mult? E timpul pentru o vizita la coafor?







Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lacri spune:

mie imi plac :1,11 si 13.super faine.
eu am innebunit de vreo 3 ani si mi-am lasat parul lung.acum e trecut de jumatatea spatelui dar am cam inceput sa ma plictisesc si de culoare si de lungime si cred ca destul de curand ma instalez intr-un scaun la coafor si zic:"vreau scut"
pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Mie mi-au placut ,in ordinea asta,14 si 11...bestiale si chiar daca sunt grasa si mai batrana,inca ma prind tunsorile astea...sunt usor de intretinut,uneori nici nu-i nevoie sa te piepteni...si cum mi-a crescut si mie parul...ma bucur ca mi-am facut o "imagine" despre cum vreau sa fiu tunsa...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

13 si 3, desi eu acum vreau sa imi las parul sa creasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adarius spune:

SUPER tunsorile,imi plac 0 si keyra,eu am acum bob,un pic mai scurt decat cel din poza,iar culoare imi place mov,nu visina putreda,dar nu va inchipuiti movul ala aprins,mai inchis,dar e super.Gagici incercati frezele,sunt tari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

11...daaaaaaa!O incerc si eu!
Oricum nu pierd prea mult; podoaba mea este acum un pic mai lung...cam pana la umeri!

Anto
"Cea mai mare iluzie este ca oamenii au limite!"

www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

eu am acum o freza asemanatoare Lisei Rinna sau Meg Ryan, numai ca un pic mai scurt si undulat.. si rosu rubin...si ma simt super..e usor de aranjat coafura respectiva pe un par usor-ondulat, mai des si firul gros, ca al meu..

Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexas spune:

11 e super

mami de miruna si andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavy7 spune:

6 , 7 , 8 , 10 - imi plac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali02 spune:

Eu am acum parul ca in pozele cu Alyssa Milano ... din pacate n-am si fata ei. Am incercat sa ma ciufulesc ca in pozele 14 sau 20 dar am constatat ca arat ca o "baba" care se straduie sa arate mai tanara.

Asa ca astept sa mai creasca si ma duc cu pozele 9, 11 si 16 la coafeza, sa vad ce poate face.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrieladum spune:

Stie cineva un stilist bun ...puteti sa imi recomandati pe cineva in Bucuresti?

Mergi la inceput