Testam cremele de ochi

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana_Perianu spune:

criss - eu nu am neaparat riduri dar cum am trecut de 31 de ani am inceput sa observ niste modificari care ...nu stiu, cred ca tin de termitate, de luminozitat, etc
In fine, se vede ca ... imbatranesc
Si ma tot intreb ce sa fac ...iar voi m-ati innebunit cu tratamentul asta; mai ales ca voiam de mult sa-mi fac dermabraziune, imi zicea o colega care si-a facut ca e super

voiam sa va zis ca eu mi-am luat o crema de ochi de la Gerovital si mi se pare ca deja se vad efectele, o folosesc doar de 2 zile ... oare e doar din cauza ca sunt mai odihnita ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss3 spune:

Pey daca tu zici ca se vad efectele cremei....or fi de la crema acum...nu mai fi odihnita si vezi dc se vad in continuare:))) sper ca ai inteles ce am vrut sa zic Pey daca vrei sa incerci, vezi ca e si o promotie acum, si e nitzel mai ieftin...go4it;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

fetelor dupa ce v-am citit activitatea aici ati avut putere sa ma convingeti sa imi doresc si eu o dermoporatie pt intinerirea tenului. problema e ca eu sunt din iasi si nu cred sa faca in oras interventia asta nici in cele mai bazate saloane. sunt intr-o ureche daca m-as urca in masina sa vin in bucuresti numai pt cosmetica? mai dureros e ca vad de la voi ca trebuie sa fie mai multe interventii...

"Cand traiesti cu Dumnezeu gasesti fericire si in nenorocire"-Sf. Tihon Zadon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrieladum spune:

M-am interesat si eu despre dermoporatie si am aflat ca pe facial se vad rezultatele dupa prima sedinta. Deci ai putea sa tragi o fuga:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Hello!

Doamnelor apelez si eu la voi cu o intrebare - impotriva pungilor de sub ochi la o persoana trecuta de 50 ani (e vorba de mama mea) ce ar putea merge???

Mi s-a recomandat in farmacie de la Vichy NeOVADIOL (79 ron) despre care nu stiu ce sa zic ... ma mai gandeam la fiolele acelea tratament de la Floritene.

Va multumesc anticipat!




Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“God could not be everywhere and therefore he made mothers.”

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrieladum spune:

Eu le-as incerca pe amandoua. FIolele de la Floritene nu costa mult, si merita incercate sa vedeti rezultatele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

gabrieladum esti o draguta. multumesc de raspuns. dar mai am in cateva locuri din oras sa ajung sa intreb daca fac si ei pt ca am auzit de pe la colege ca s-ar face si in iasi dermoporatie. pooop si o zi minunata

"Cand traiesti cu Dumnezeu gasesti fericire si in nenorocire"-Sf.Tihon Zadon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stelante spune:

foarte bun subiectul, eu folosesc in mod frecvent produsele forever living pe baza de aloe vera iar alluring eyes este chiar super tare la fel cum e si serumul pt fata.am folosit o buna bucata de timp gama vichy si l'oreal, dar cel putin l'oreal-ul e varza, crema de zi m-a umplut de bube pe fata pe care cu greu le-am eliminat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabrieladum

Eu le-as incerca pe amandoua. FIolele de la Floritene nu costa mult, si merita incercate sa vedeti rezultatele.


Gabriela, multumesc de raspuns ... vom incerca!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“God could not be everywhere and therefore he made mothers.”

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss3 spune:

Draga mea, eu am auzit ca Floritene au produse f bune:P si gabriela are dreptate, preturile sunt destul de mici.

Mergi la inceput