Am nevoie urgent de Pregnyl sau Ovitrelle

Am nevoie urgent de Pregnyl sau Ovitrelle | Autor: mistralsette

Link direct la acest mesaj

Buna dragele mele,
sunt o persoana disperata, am mare nevoie de Pregnyl 500 ui sau Ovitrelle 6500 ui...de un an si jumatate ma tot chinui sa raman insarcinata.Ma poate ajuta cineva cu vreo informatie, de unde sa iau caci am tot cautat si nu am gasit.Multumesc mult.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Buna,
iti pot da eu 2 fiole de pregnyl 5000 (am si 500, dar ma gandesc ca ai scris gresit 500), ele expira in februarie 2009, dar farmacista si dr-ul au spus ca mai sunt valabile 6 luni de la data expirarii.intreaba si tu te rog dr-ul tau si daca si el spune asa te poti baza pe 2 fiole de la mine.

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Se gasesc la Giulesti la FIV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mistralsette spune:

Buna, da este vorba de 5000 ui.Cum pot lua legatura cu tine?La Giulesti se da doar pe sub mana si eu nu cunosc pe nimeni...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Citat:
citat din mesajul lui mistralsette

Buna, da este vorba de 5000 ui.Cum pot lua legatura cu tine?La Giulesti se da doar pe sub mana si eu nu cunosc pe nimeni...

Buna,
ti-am trimis PM

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

pregnyl se mai gaseste la IDS pe dorobanti, am o prietena care fac IA si chiar vineri a cumparat de acolo


bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Ajutati-o pe Sonia,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufoasalaura spune:

bina seara, si eu va pot ajuta cu o fiola pregnyl 5000 care expira in 2011.este tinuta la frigider, eu am 10 buc,dar cred ca ma pot lipsi de una.poate raman insarcinata pana le termin!!!

Mergi la inceput