Numai daca aveti umor si va place la Amsterdam

Numai daca aveti umor si va place la Amsterdam | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Mi-a trasnit o idee ;) si suntem gata sa recompensam umorul, stilul si competia originala!

Vedeti aceste poze de la www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1147200/Youll-like-lot--Paul-Daniels-Debbie-McGee-strip-recreate-Beckhams-famous-Armani-pose.html" target="_blank">Acest articol?
Ei bine, cred ca nu numai the Becks pot fi celebri, frumosi si dominanti din spatele unei fotografii! What about DC?

- Lansam deci, spontan un concurs haios:
COncurs de poze originale - de cuplu DC - ale aceleiasi posturi. Postura este decenta si totusi plina de mister.
Daca se strang peste 50 de cupluri in competitie - si se lanseaza votarea - cuplul castigator este recompensat cu 2 bilete KLM spre Amsterdam.

- cuplul cu locul 2 - va primi o cina romantica la un restaurant de fitze din orasul de resedinta.

ce spuneti? aveti umor si un partner de asemeni?



PS: lenjeria poate fi de orice marca.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

deci? va place ideea?




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

update intesant: ideea a prins zbor si am primit asigurari interesante ca o firma de lenjerie va monitoriza si ... cine stie, puteti deveni celebri ...



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

intai sa mai slabesc un pic... si apoi cine stie, poate o sa ma vada de-al de Hugh Hefner si-o sa-mi ceara sa pozez in playboy...


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Noi nu putem participa datorita jobului sotului dar parerea mea e ca ar trebui permise si alte posturi, sunt sigura ca mai sunt cupluri celebre ce s-au pozat in diferite pozitii. Si de ce numai cupluri? Ar putea fi mai divers concursul daca s-ar accepta si singles, asa poate daca vrea sotia nu vrea sotul si invers.

Just my 2c :)

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"If God is willing to destroy evil but not able to do so, then he is not omnipotent/all-powerful.
If he is able to destroy evil but not willing to do so, then he is malevolent.
If he is both able and willing, then whence cometh evil?
If he is neither able nor willing, then why call him God?" - Epicurious

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Panterutzo, este corect ce spui. Sunt idei bune pentru concursuri viitoare. Dar, acum m-am gandit la un fel de parodie serioasa a pozei fam Beckham. In plus, este o pozitie decenta, care trebuie fotografiata cu multa umbra si mult rimel ... iar tatajul se poate face si cu niste carioci lavabile.

cine sparge gheata? Un proiect de weekend?
Trimiteti pozele de concurs la adresa: pozedc@gmail.com





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martie spune:

Mai mult decat penibil, pe bune. Ridicol de nu se exista, ca sa zic asa.... pentru o friptura la Amsterdam sau cum?

Parerea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana-Laura spune:

Mi se pare super ideea.
E un concurs frumos si creativ. Trebuie sa imi conving barbatul - chiar daca nu castig, ma aleg cu niste amintiri fotografice haioase. Suntem asa de multe cupluri pe DC - sper sa fie si multe minti deschise.
[

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

idee: se poate numi concurs Dragobete ... daca "serbam" poze ale unui cuplu..

insa ce te faci daca aduni kg cuplului meu si gasesti ca fac impreuna fro 170... ca de altfel io de umor nu duc lipsa.. din start ... "sexosii " sunt avantajati..

dar altfel.. ideea e super.. io astept concursul cu intreaga familie - poze originale.. daca o fi..

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

inca o idee: http://www.wmagazine.com/celebrities/2007/08/beckhams_steven_klein

pe aceiasi tema /

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Citat:
citat din mesajul lui ardeiash

idee: se poate numi concurs Dragobete ... daca "serbam" poze ale unui cuplu..

insa ce te faci daca aduni kg cuplului meu si gasesti ca fac impreuna fro 170... ca de altfel io de umor nu duc lipsa.. din start ... "sexosii " sunt avantajati..

dar altfel.. ideea e super.. io astept concursul cu intreaga familie - poze originale.. daca o fi..

s-auzim numai de bine! si


Pai aici nu se puncteaza sexoshenia , ci imaginatia si umorul pozei, nu?

Pe mine ma amuza tare ideea de un astfel de concurs dar nu cred ca o sa iasa nimic de aici.

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"If God is willing to destroy evil but not able to do so, then he is not omnipotent/all-powerful.
If he is able to destroy evil but not willing to do so, then he is malevolent.
If he is both able and willing, then whence cometh evil?
If he is neither able nor willing, then why call him God?" - Epicurious

Mergi la inceput