Casa linga benzinarie

Casa linga benzinarie | Autor: dulcetica

Link direct la acest mesaj

Odata urmarisem un reportaj tv ,din care rezulta ca e o poluare enorma linga o benzinarie.Cu toate astea sint destule benzinarii in oras si chiar in zone foarte bune.Acum sintb in situatia sa achizitionez un teren sa-mi fac casa fata in fata cu benzinaria.Eu ma opun ,dar sotul zice ca-s gica ccc contra si ca locu-i bun.Cine e in tema cu noxele de la benzinarie?Plus cite masini opresc si pleaca de acolo si completeaza poluarea.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

Investitia in imobiliare = 3 cuvinte LOCATION< LOCATON< LOCATION...mai departe depinde de voi.

Asa creste mare puiul


www.our365.com/NewbornPortraits/BabyDetail.aspx?birthid=f671635f-2b23-4e26-8953-e81fefa35501&babyid=f6181213-113f-4e32-89b5-e0b65b1e006a" target="_blank"> Paginuta mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

Nu vad care ar fi problema.....poate cum spui tu noxe la greu, vapori de carburanti si bomba langa casa, in rest e perfect ;0

Bucurie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tala

Nu vad care ar fi problema.....poate cum spui tu noxe la greu, vapori de carburanti si bomba langa casa, in rest e perfect ;0

Bucurie!


Cred ca il luam pina la urma ,insa mai stam un pic poate mai taie aia din euroi,ca au un pret ,desi nu se inghesuie nimeni la cumparat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

buna, ce ati facut pana la urma, ati cumparat terenul, cum se vede de la fata locului , sunteti multumiti ? Vad ca nu ai mai scris nimic din februarie si eram curioasa daca tocmai faptul ca nu se inghesuie nimeni sa-l cumpere chiar daca zona e buna nu trebuie sa va dea de banuit.Dar daca l-ati cumparat deja, sa il stapaniti sanatosi fara probleme.

roxy mamica lui Alex (17 august 2007)si Cristi (05 iunie 2000)



http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?sqldtl=366&page=1

http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=roxy

Mergi la inceput