Emma este iubire! continua lupta cu cancerul (10)

Emma este iubire! continua lupta cu cancerul (10) | Autor: anda

Link direct la acest mesaj


cap.1 , cap.2 , cap.3 , cap.4 , cap.5 , cap.6 , cap.7, cap.8, cap.9


Anii au trecut si Emma este in aceeasi lupta crancena , doar ca cu o mult mai mare intensitate.
In asteptarea unui miracol ne unim rugaciunile in fiecare zi la ora 13 ora Romaniei.

EMMA ESTE IUBIRE.






Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Seara buna dragelor
Incep sa cred a ceva se schimba , ceva se petrece. In primul rand de cateva zile nu mai este toata ziua cu ochii inchisi , este mai prezenta , azi i-am reauzit rasul de 4x , nici nu mai stiu de cand nu am mai auzit-o razand si facad baza fara sa fie provocata , azi m-a certat de cateva ori chiar si asa e bine pt ca ii aud vocea in toata forta si nu a lipsit intrebarea zilei cu vocea ei stridenta si intrebarea pusa cu accent:" Mami , dar din cauza mea nu ai dormit azi noapte?" iubita , are dreptate ca m-a trezit doar o data in afara programului de tratament .
Desi azi a avut probleme si dureri ,dureri din cauza constipatiei si a vanturilor, a fost totusi o zi excelenta in care am comunicat f bine toti 3.
Stiu ca intrebarea daca se vad schimbari in bine la nivel tumoral e in aer , dar din pacate asta nu pot sa zic nu vad nici o schimbare , dar continuam sa ne rugam si sa vedem in continuare minunile zilnice oferite de Dumnezeu.

Gata , merg la ca altfel si iau bataie maine ca de ce nu sunt odihnita , scumpa mea.
Va si va multumesc mult pentru tot!


Aida ... 5+
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GiaDavid spune:

Aida, iubita, suntem alaturi de voi! Normal ca "se vede ceva" si important este nu ce apare pe foaie, ci felul e de a fi, dorinta ei de viata, asta e important, restul va veni pe parcurs, important e sa nu se dea batuta ea!

ps: Si tot ai evitat raspunsul: stie Emma de bb mic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Doamne ajuta!



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2-80% EDY

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andaluna spune:


draga Aida,

poate ai o idee de cadouri pentru Kissy, pe care as vrea sa i le fac, sa vi le trimit? ! Deci: pisici, da, am inteles. Dar in ce forma? Postere, pisici de plus (ma gandesc ca are multe si diverse, dar ca nu strica inca cateva)sau alte idei? As fi foarte fericita sa pot sa contribui si eu cu ceva...mai ales pentru descretirea fruntilor, sporind po****tia pisiceasca

Sau aveti voi, fetele din Timisoara, o sugestie??


ma rog in continuare ardent pentru voi !!!

andaluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

...pentru printesa cu pisoiasi

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

acum sper la o minune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Stie de bebe si parca am scris si cateva randuri de cum a reactionat

Va sa aveti o zi linistita!

Aida ... 5+
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleopiciu spune:

AIDA ,vai ce tare ma bucur sa aud ca micuta se simte mai bine .....DOAMNE AJUTA!!!!

Felicitari pt bebe,sarcina usoara si bebe sanatos !!!

DUMNEZEU SA VA AJUTE !!!Sunteti in gindurile si rugaciunile mele!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Aida, ma bucur mult caci Emma se simte mai bine!!!Continuam sa ne rugam!!!Sarcina usoara!!!suntem alaturi de voi!!!!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

O zi frumoasa cu rasete si povesti, va doresc !
Doamne ajuta, sa-i fie din ce in ce mai bine, Emmei !





Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)

www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

pupici incarcati de zapada din zona arctica

Alaturi de Emma cu gandurile bune si rugaciuni, in fiecare zi la ora 13! Lupta iubita!


Doamne'ajuta!

POZE
POZE2

http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput