Pestisori... pestisori... (30)

Pestisori... pestisori... (30) | Autor: elyanne

Link direct la acest mesaj

Continuare la Pestisori... pestisori...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29



19 februarie - danamunti cu Eric Gabriel web
19 februarie - Criss
19 februarie - babylina cu Bogdan
20 februarie - criss75
20 februarie - Anacami cu Sebastian Alexandru web
20 februarie - Charlie
20 februarie - miruta
21 februarie - Sephora web
21 februarie - ada2021 cu Adriana (20 februarie)
22 februarie - emilyjeuly
23 februarie - danette cu Iris
23 februarie - crig72 cu Mariuca
23 februarie - NADYA
24 februarie - Yasmine cu Andreas si Yasmin www.rhp.ro/Andreasn/" target="_blank">web
26 februarie - Sigrid26
27 februarie - danyce cu Alma
27 februarie - liris
27 februarie - Dora cu Ami
27 februarie - hermelina cu Mariuca
27 februarie - ochi verzi cu Diana
28 februarie - Rodica cu Andrei si Mihai web
28 februarie - Clauditza
28 februarie - Laureta cu Inisa web
28 februarie - daniela daneza

1 martie - Crismir cu Robert-Cristian web
1 martie - Simosimo
2 martie - fulguletz cu David web
2 martie - alinaMIZZI cu Keane-Peter www.fotothing.com/alinaMIZZI" target="_blank">web
3 martie - puiuDana
3 martie - kitty_nic
3 martie - alinabratu2000 cu Mihnea
3 martie - nanami Hiro
3 martie - andanii
4 martie - Papadie cu Catrina
4 martie - Vanessa cu Andutu si Catalin web
4 martie - Felis cu Mihai web
4 martie - clauditzadennis
4 martie - serbanica cu
4 martie - marami cu Oana si Diana
5 martie - i_carmen
5 martie - alinkav cu Alex web
5 martie - pufymic cu Alesio
6 martie - Sasuke
6 martie - Gabgabriela cu Diane, Adeline (3 martie) si Héloise
6 martie - Iepumic
7 martie - Leta cu
7 martie - Allice2004 cu Andrei Florin
7 martie - Loma
8 martie - mirelam cu Andrei
8 martie - Rayuela cu Amelia web
8 martie - Emilly
8 martie - Alina
8 martie - lilly
8 martie - mirela dan
8 martie - gabryelle
10 martie - ange
10 martie - naomi ioana cu Naomi
10 martie - amik cu Alexandra
10 martie - grodear cu
12 martie - Anca oltean
12 martie - danuta36 cu Miruna
12 martie - Salisa cu Anastasia
12 martie - Anelis4u cu Mircea

13 martie - oanaralu cu Bianca Maria www.babiesonline.com/babies/b/biancamaria/" target="_blank">web
14 martie - simi
14 martie - Elly cu Daria
14 martie - lucar
15 martie - martie cu Sara
16 martie - Nally cu Sebastian si Petru Alexandru & Pavel Cristian web
16 martie - Ioana Co cu Darius si Darianna web
16 martie - elyanne cu Elena si Andrei & Mihai (3 martie) web
16 martie - orhidee cu Diana
16 martie - dia_codat cu Caroline si Stephanie
16 martie - Adrienne_12
16 martie - ra_mata cu Matei
16 martie - mariaana cu
17 martie - Denisam cu Emma si Mark Alex
18 martie - Scarmanus
18 martie - Denii mic
18 martie - Nexus cu Arthur
18 martie - xandrutza_76 cu Raluci, Narci si Diana Maria
18 martie - ache
19 martie - xerxe2005 cu Razvan Gabriel
20 martie - Maruta cu Maria
20 martie - ank si bb cu Karina web
20 martie - ioana_77 cu Maria web
20 martie - geany_bc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

elyanne multumesc de primire .... uau deja m-ai pus si in tabel multumiri

danuta36 , eu am baiat de 11 ani dar mi-am dorit ffff mult o fetita imi place sa le admir, of cat sunt de dulci

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Andanii , sa iti traiasca baietelul ! Si d c nu faci si o fetita ?daca tot iti doresti .


Vis a vis de ordine si eu am acest fix ....sa fie aranjate , sa nu fie aruncate , sa fie chiar la dunga ...cum se zice ....

Elly , multumim de capitol nou !

Eu azi sunt cam ciufu asa ...nu imi place de mine dar sper sa imi revin .

O zi buna sa aveti !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Capitolul 30
Yeeees!!! n-a mai trecut jumatate de an
Eu nu va zic nik acu ca-a suparata rau, numai Dumnezeu ma mai poate scoate din rahatul in care sunt daaaaaar ii urez bun venit si lui Anadaani si ii doresc sa pluteasca indelung si placut in balta noastra. Babylina, e valabil si pentru tine, ramai pe aproape..... stiuuu, exista o explicatie, nu gaseai toipcu`
Andaani, fie`mea a mare are 17 ani cea mica doar 3

S-aveti o zi buna si frumoasa fete dragi!


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Marami, hai iubita fruntea sus ! Si sa dea DD sa se rezolve toate !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

multumesc de primire fetelor , sunteti tare dragute, sper sa stau cat mai mult in baltuta voastra , e cald si bine aici

daniela as mai face eu , dar e prea mare diferenta , are deja 11 ani si mi-ar fi foarte greu ...

tocmai am citit ca marami are fetele la diferenta de 14 ani, curajoasa esti .... eu nu as mai avea putere sa o iau de la capat , am un program ffff aglomerat , nu mai am nervi sa o iau de la capat cu bebe, desi-mi plac tare mult copii

da, da si eu am problema asta cu ordinea , imi place sa fie toate puse la punct , nu pot sta linistita cand e casa intoarsa pe dos .... toate suntem la fel ???

sotul meu e leu ... si ma inteleg ffff bine cu el, voi ce stiti despre cuplul leu - peste ??? de bine sau de rau ????

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Waaw Andaani....peste - leu sunt cele mai incompatibile semne zodiacale, dupa cum spun astrologii, eu zic ca stiu numa` de bine, bine....drept ii ca si cand se supara e jale, te lipsesc de sarmul lor irezistibil
Si mey.... sa stii ca a fost o doza de nebunie nu curaj sa ma opresc din inertie pentru Oana, el cel mai bun lucru ce mi s-a intamplat in ultimii cinci ani

Ei, eu sunt cat se poate de dezordonata, am si eu fixurile mele si iese cu sageti, a fost mai comod sa renunt eu la ele, daca acum 15 ani prioritatea mea era atunci cand ma trezesc sa ma apuc de robotit ca totul sa fie la locul lui, acu am picat in extrema cealalta, numai fac decat daca cedez psihic, tot astept ziua in care or sa mai puna mana si ai mei sa faca ceva, dar cred ca mai am mult de asteptatat Test facut acu vreo 8-9 ani, arunc un ghemotoc de hartie, nu s-a aplecat nici fie`mea nici dragul meu sot sa-l ridice sa-l arunce la gunoi, l-au jucat in picioare dintr-un colt in altul al casei timp de vreo doua saptamani eeeeee...in momentul ala mi-am dat demisia sloganul "Ce faci aia ai" si ce credeti?????? Nu fac nimic nici acum, pana la urma cedez si o iau de la capat, asa cam odata pe saptamana

Ciufulici, fa ceva pana nu ma supar Cum ramane cu superoptismul tau? Aduna-te! Am deschis mesengerul dupa vreo saptamana, am un amic care imi fiecare zi trimite cate un banc, azi am gasit raspunsuri la framantari
Cand iti vine sa plangi, Aduti aminte de clipele in care Zambeai....Cand simti ca viata nu mai are nici un rost si te gandesti ca vrei sa mori... Gandestete ca altii ar da orice ca sa traiasca... Iubeste-ti VIATA si mai ales prietenii... E cel mai de pret lucru...

Danutza, chiar o saptamana intreaga nu lipsesc, n-apuci tu sa-mi duci doru` in schimb ducem noi dorul fetelor si ii dau unda verde ciufulitei sa scoata....... a disparut biciul sau io is chioara

Le mai dau o floare poate- poate apar, nu stiu cum sunt ele dar eu sunt la un pas de depresie si totusi cu voi e mai usor

LEGENDA:
inseamna ca sunt pe aproape - prezenta constanta
sunt pe cale de disparitie - prezenta prin neprezentare
diparute....probabil in ape mai limpezi nemotivate

....revin cu lista ca ma fugareste pitica intre timp poate aspirati la buchetul de flori


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Elyanne
Daneza
Mirela alias Crismir
Danutza
Andaani
Babylina vrei nu vrei va trebui sa te prezinti constant
Felis singura care primeste un buchet bonus pentru merite deosebite
Cristina alias Crig72 alias Cuscra lui Daneza
Sebanica isi epuizeaza energia cu Serbanel si cura de slabire
Denisam plecata cu pisicile aristocrate
Nelly ocupata dar sigur vine sa-si mai ia o floare repedea
Le asteptam cu drag si dor pe:
ochiverzi imi lipsesti madame, mai baga un ochi si pe aici
Danamunti
Criss
Criss75
Anacami
Charlie
Miruta
Sephora
Ada2021
Dannete
emilyjeuly
NADYA
Yasmine
Sigrid26
danyce
liris
Dora
hermelina
Rodica
Clauditza
Laureta
Simosimo
fulguletz
alinaMizzi
puiuDana
Kitty_nic
alinabratu2000
nanami
Papadie
Vanessa
clauditzadennis
i_carmen
alinkav
pufymic
Sasuke
Gabgabriela
Iepumic
Leta
Allice2004
Loma
mirelam
Rayuela alta cuscra [D]
Emilly
Alina
lilly
mirela dan
ange
naomi ioana
amik
grodear
Anca oltean
Salisa
Anelis4u
oanaralu
simi
Elly
lucar
martie
Ioana Co
orhidee
dia_codat
Adrienne_12
ra_mata
mariaana
Scarmanus
Denii mic
Nexus
xandrutza_76
ache
xerxe2005
Maruta
ank si bb
ioana_77
geany_bc

Si le mai astept pe Cryna si Nicoll care stiu sigur ca arunca un ochi si pe aici, n-or fi stiind sa innoate

Astept pestisoarele sa vina sa-si ia florile


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:


Maramii explicatia este ca intru greu in cercuri gata formate. Nu stiu daca este de la zodie sau doar de la mine. Apoi m-am gandit ca doar aici in balta o sa imi fie bine.Sper ca in curand sa primesc si eu 2-3 flori.............
Asta cu potriveala dintre zodii era mai mult o gluma............ca mde....dragostea nu are nimic in comun cu zodiile.
CA toti pestii am citit si eu destul de multe despre zodii europene, chinezesti, europen, arboricole, etc.......(asta ca sa incerc sa ma cunosc mai bine)stiu ca sxista diferente intre oameni in functie de ora nasterii, ziua, anul etc.
Si apropo de zodiace diferite supa unele zodiace pestele incepe din 21 februarie, deci din cand in cand suntem ( cele nascute in 19 si 20) varsatoare. Si aici intervin trasaturile de la varsator.
Am observat de exemplu cititnd pe aici ( in pagini de pe la inceput) ca foarte multe din pestoaice ( ce aiurea suna) sunt economiste.
Andanii : eu am avut un bun prieten care era leu, si avea o teorie cu "leul regele padurii, cel mai puternic, etc si bla bla bla" dar am rezolvat-o rapid. "I-am zis oi fi tu rege in padure dar in apa eu sunt rege".
Cu mica exceptie ( din lipsa de probe) cu femeile leu nu m-aam inteles niciodata.
Asta cu ordinea e boala grea. si intr-o extrema si in cealalta. Am gasit pe net diferite filmulete care te invata cum sa impachetezi lucrui ca sa ocupe mai putin spatiu +zilea un site gen scoala de invatat cum sa fii ordonat, organizat. deocamdata o chestie practica aici http://www.youtube.com/watch?v=KC0c8m2KGDM&feature=related sau putem sa o numim si " atac la chilotii sotului" .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

babylina, tu nu ai somn? Nici eu! SI acu mi-a sarit si picul care se arata Iarta-ma iubita, dar uite primesti nu doua flori ci chiar trei, cred ca pe tine nu am stiut unde sa te incadrez....imi pare rau, sa nu fi suparata
Cat despre integrare, hmmm.... sunt tacuta ca pestele o vreme ca dupa-aia strig "sa ma opreasca cineva!" Si eu am revenit dupa o absenta de vreun an, atata vorbeau fetele astea si eu nu pricepeam nimic ori vorbeau toate deodata ori niciuna.


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Oh! Multumesc!. Nu era suparare era angajament ca o sa bantui mai des pe aici.
Somn am dar astea sunt momentele mele de respiro. SUnt singurele momente cand fac ceva pentru mine , linistita. In rest alerg dupa Duracellul meu. Abia in jur de o ora a adormit.
Acum citeam de pe topicul bebelusilor de varsta lui ca sa vad ce mai fac altii, ce mai mananca ( daca e vreunul care nu prea mananca ca al meu),etc. Nu scriu doar citesc. Cand postez pe o pagina din asta po****ta am senzatia ca sunt un catelus care se invarte in jurul unei carute pline de oameni zgomotosi. Aici nu este cazul. NU stiu cum este dar presupun ca fiind din aceaiasi zodie fiecare stie ce il supara si cum sa nu supere pe celalat.

Mergi la inceput