***SONIA - docs` did miracles *** (8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Oana, Soniuta, suntem cu voi! O sa depasim si problema asta! Impreuna!

Va pupacim tare tare

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC


http://b2.lilypie.com/gAmbp2.png

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand..oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Va multumim din suflet !

Eu sunt ravasita, nu mai pot gandi foarte bine. Emma, printesa noastra sufera mult, si eu nu ma pot opri din plans......

Dar vreau sa va multumesc. Am dormit 2 ore si sunt mai odihnita. Sonia doarme linistita de la 2 (noaptea). asa e programul nostru. Vroiam sa va rog, deoacamdata bani pentru aparate sunt. Nu am verificat inca nici un cont, dar stiu ca sunt, din cam cati erau trebuie sa mai fie. si asta e primul pas. Aparatele auditive. Asa ca va rog, stati sa vedem. poate reusim asa. n-are rost, sunt atatia copilasi care au nevoie de banuti mai mult decat Sonia. Si repet, Sonia are deocamdata. Sunt banutii de aparate.

Va multumesc, dragele mele, din suflet. am sa va anunt cum decurg ostilitatile cu doamnele urechi .

Va imbratisez si rugati-va pentru printesa Emma si mamica ei fantastica !

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Ce s-a intamplat cu Sosonica???? de ce sufera???

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

acum sper la o minune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

Ce mai face Soniuta mica si draga ?
Vrem vesti !!!


Andreea , mamica de Anastasia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Oana, ati ajuns acasa?Cum mai e Sonia?

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Tocmai ce am citit ca ati ajuns cu bine,si Sonia e foarte bine! Ma bucur mult pentru voi!Acum sper ca veti reusi tot ce v-ati propus, astfel ca Soniei sa-i fie bine!
Va pe amandoua!

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Draga Oana,ma bucur mult ca v-ati intors sanatoase acasa,ca ati avut parte de acest miracol!Sonia esti minunata!
Imi pare tare rau ca are si Sonia probleme cu auzul...aceasta durere ne macina si pe noi,din pacate...parca nu se mai termina necazurile!Eu sunt cam derutata si speriata,nu reusesc sa imi stabilesc un plan,sa stiu ce am de facut,poate si datorita faptului ca nu am intalnit medici prea comunicativi,sa ma ajute in luarea unei decizii...ma doare enorm ca Ionut nu aude...As vrea sa iti spun mai multe amanunte,asa ca te rog sa imi spui cum putem,pe mesenger,prin mail...Multumesc frumos!

Sanatate multa micutei Sonia,sa creasca mare si frumoasa!

Minoiu Mariana
-------------------
Aici il puteti vedea pe Ionut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

Hei, nu ne mai povesteste nimeni despre nazdravaniile Soniei ??!
Asteptam vesti bune, cat mai bune de la voi .
Pupam fete curajoase !

Andreea, mamica de Anastasia (23.02.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

hey !!!

Sonia face prostii are niste muci da nu ne deranjeaza, e bine. Ieri a avut prima ei experienta teatrala, am avut eu o intalnire undeva in Pipera si n-am putut sa o iau cu mine, asa ca am pasat-o la taica-su care avea spectacol... si au plecat impreuna la teatru, s-a jucat pe scena, in culise, au desenat pe scena, au facut luminile... lucruri pt care eu as fi dat orice sa le pot face cand eram copil . sunt tare mandra de ea ! azi ne-am jucat de-a muzica, adica eu am dat televizorul aproape la maxim si ea a auzit in rest e ok, mananca toooot timpul, a facut 1o.6 kg, deja nu ma mai panichez daca n-ar vrea sa manance o masa, sau ar manca mai putin. de acum poate sa faca si greva foamei, e peste 10 kg, nu-mi mai pasa

Am mai pus poze cu ea in semnatura, la "S". mai am 10000 de poze si tre sa va mai pun, mai triez, mai aranjez, mai pun !

luni se intoarce dr ORList si o sa se uite peste hartiile din america, o sa vedem daca exista cineva in tara asta care sa faca RMN si CT pt ce ne trebuie noua.

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Kay am vazut pozele cu printesa, este frumoasa foc, iti vine sa o mananci ca pe o amandina zemoasa...


Sanatate multa in continuare, sper sa gasesti medicul cel mai bun pentru printesa!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

acum sper la o minune

Mergi la inceput