Informatii utile Constanta 17

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

.....mai spune cineva prezent...?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca30 spune:

Salutare fetelor din Constanta!
Si eu sunt din Cta,v-am citit pana in prezent,azi am zis sa va si salut...o mica remarca...preturile la dr.Lutescu parca erau un pic mai mari in decembrie decat apar aici pe forum,ar trebui verificate,eu nu le stiu pe dinafara.Am facut doua IAD nereusite la Bucuresti,MNL,acum sunt intr-o pauza pana in martie,fac monitorizare la dr Lutescu pana una alta si sper sa fiu mamica anul acesta.
Bafta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_lolutza spune:

Buna seara, dragele mele prietene!
Ella, in primul rind iti multumesc tie ca m-ai anuntat ca intreaba fetele de mine.
N-am mai intrat pe forum de o vesnicie, pentru ca nu prea am noutati. Deocamdata ma ocup sa inchiriez apartamentul, ca, de, fiv-ul costa.
Eu o sa sun din nou la Giulesti pe 1 februarie, ca sa ma programez pentru o noua consultatie la d-na dr. Bucur. Sper sa ies la liman pina atunci cu banii, ca sa incep fiv 2 inca din februarie.
Dupa cum cred ca va amintiti, am pierdut sarcina la primul fiv din cauza efortului. Acum sper sa reusesc din nou si sa-mi bag mintile in cap, ca sa duc sarcina la bun sfirsit.
Maria 08 si Dear Bambie, va pup cu mult drag si va astept cu vesti bune despre bebei, pentru ca va vad mamici.
Celelalte fete care imi sunteti la fel de dragi: Ioana P76, Madaluta, Crissis 81, Cris 2081, Mav (Alina), Bubu 73, Estrelita, voi ce noutati mai aveti?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Maria eu nu fac monitorizarea la buc.Merg la dr . Lutescu sa fac tot eu merg doar inainte cu o zi de punctie la Bucuresti.Insa......vreau sa ne intalnim. Hai Ioana , ca tu esti priceputa la de-astea.
Mary_lolutza draga ma bucur ca ai intrat si aici .Te pup si din zona asta.
Raluca are dreptate in legatura cu preturile de la dr. Lutescu . Sunt mai mari .Dar nu ma puneti sa vi le zic ca habar nu am pe de rost.
Dear_bambie sa nu cumva sa nu ne tii la curent. la 220 V. Pupici la toate.

Doamne,da-mi un pui sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Buna ziua!
Va citesc cand am timp, sper sa treceti toate la Odisee candva!
Eu am nascut cu dr Rusa,natural, iar acum il astept pe bb2. Ma puteti trece la referinte pe pg 1. Adresa cabinetului este, cu aproximatie Str General Grigorescu nr.6. Ca localizare este in apropierea spitalului judetean, strada paralela cu N iorga, cuprinsa intre lahovary si M.Viteazu.

Si daca tot suntem in zona, am observat ca nu mai este lab Ciovica pe coltul strazii Mihai Viteazu.Cred ca s-a mutat, dar nu stiu unde.

Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

prezent, prezent si eu...
am fost in vacanta si la propriu si la figurat si de aceea n-am mai intrat. Copiii au fost la buncici iar noi ne-am facut de cap acasa si la munte... Sper sa nu-l fi facut pe BB3,k ne-ar da peste cap toate socotelille. Va doresc k vacanta asta sa va aduca doar voua bebelul mult dorit...
mari_lolutza: multa bafta la urmatorul fiv!Stiam k ai pierdut sarcina dar nu stiam k din cauza efortului..Nu crezi totusi k te invinovatesti prea mult? asa am facut eu la prima sarcina pierduta si multi ani mi-am reprosat faptul k am fost la munte si am facut traseu ( deci efort) si de aceea am pierdut-o. Abia cand am ramas insarcinata cu Briana si am facut cu adevarat efort cu darius care avea 8 luni, mi-am dat seama k o sarcina sanatosa nu se pierde asa usor...

Va pup pe toate celelte, fara exceptie si tin pumnii pt cele care incep tratamentul... anul asta vreau sa aud numai de gravidute pe aici...

Madalina+Darius Cristian (14.12.2006)+
Briana Amelia (08.05.2008)

www.petitieonline.ro/petitie/semneaza/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html?msg_ok=1" target="_blank">Semneaza petitia pt introducerea procedurilor de reproducere asistata
in Programul national de Sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Ralu, Crixia:Bine ati venit printre noi!!
Madaluta:Ce bine ca v-ati relaxat!! Incepeti un nou an cu bateriile incarcate!!
Mai fetelor, nu ati auzit de nici unul din medicii de familie enumerati de mine??Poate ma ajuta careva.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Maria eu chiar nu am auzit de medicii enumerati de tine.Medicul meu de familie este o doamna doarte draguta. Daca te intereseaza iti dau pe pm numele ei .Este o super doamna.Acum depinde si pentru ce te intereseaza.Hai fetele! Hai sa ne vedem.Eu vreau sa va cunosc.Dear_bambie nu ne mai zici nimik?

Doamne,da-mi un pui sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna fetelor!
Si eu vreau sa ne cunoastem, insa stiu ca e greu sa ne adunam mai multe din lipsa de timp, fiecare are programul diferit.
Dar poate ne organizam cumva

Stie cineva despre ce dr a fost vorba aseara la stiri, dr acuzat de malpraxis la spit jud Constanta?
Sa stim despre cine e vorba,ca sa ne ferim.

Ioana
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

http://.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Ellanik: Daca vrei, te rog sa-mi trimiti pm. Pentru ce sa vreau , vreau un medic de famile , dar care sa nu fie ramas in urma de tot!
Ioana: Era vorba de dr. Albota ( el )......no coment!!!! daca ma arunc in "epitete" cred ca-mi inchid moderatorii contul!!!
Dear Bambie: Poate mai treci pe aici....mergi pe 29 la GYNERA??
Mari-Lolutza: astept cu nerabdare sa intrii in focuri si sa vii cu detalii.

Mergi la inceput