Regasiri (30)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

neata fete dragi!

azi o serbam din nou pe Kara - pentru ziua numelui - Sf Ion.

sa-mi traiasca Ioana draga si va servesc si pe voi cu o prajitura virtuala si cu un pahar de ce vreti voi. pupam

Aka - multi -ici.

danita - pupam - suntem in continuare alaturi de voi. sanatate multa mamei.

Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Salutare fetelor,

sanatate la bolnaviori in primul rand.
mayaione felicitari multe si sarcina usoara. si sa fie bine.

Miro si tie la fel sa ai sarcina usoara in continuare. si kara e tot mai frumoasa si domnisoara. ai primit mesajul meu de craciun?

Adina si voi suntei frumosi de tot. ati petrecut foarte frumos.

Dolores, sunteti o familie frumoasa. tu stii ca imi esti tare draga, esti foarte frumoasa si david al tau e mare smecher. are o freza de m-a dat pe spate. :) va doresc sanatate maxima.

O sa descarc si io pozele deseara sper sa am timp.

Va pup mult pe toate si sper sa revin mai incolo


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


miro, ioanei tale si merci de aprecieri si merci de capitol nou ca ieri am vrut sa fac eu, dar mi-am zis ca is prea rara avis pe aici sa pun mana la capitol nou. io una recunosc, am perioade cand pot scrie la mai multe subiecte. acum sunt in pasa buna. si serviciul ma lasa... curand probabil intram iar in priza. 'om vedea

roana

loru, poate am avut eu o stare mai speciala, nu stiu. cert este ca filmul asta m-a marcat si m-a facut sa-mi doresc sa schimb cate ceva in viata mea. si nu numai sa-mi doresc, ci sa si actionez in sensul asta
sunteti frumosi-foc amandoi!
tuns scurt?? scurt-scurt?? hmmm, sa vad si eu!


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13



Marc 2 si Ianis 4 - Poze cu muschetari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna tuturor,
Miro.. sa-ti traiasca Ioana.




Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2-EDY

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

MIRONA-multumim pt urari !
La multi ani de Sf.Ion pt Karina Ioana ! sa fiti fericiti alaturi de ea si de samburel !

MAYAIONE-Felicitari pt sarcina ! sa dea dumnezeu sa fie totul bine !
se recomanda sa nu se ia antibiotice in sarcina,DAR de asemenea se stie ca daca ai o infectie in acest timp,trebuie tratata cu antibiotic,ca e mai periculoasa infectia si nu ai cum sa o lasi asa. sunt multe infectii urinare in sarcina si trebuie tratate. deci,recomandarea asta ramane cumva in ideea sa nu iei daca nu e cazul

CARLA-cum mai sunteti ?

DOLORES-voi cum va mai simtiti ?


La multi ani tuturor care poarta numele ION-IOANA !


Mary,o mamica de ian feb 2007,are nevoie de noi .


Sofía (2ian2007)
Andrés (22mai2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Diana, v-am vazut si pe voi in poze. ce familie frumoasa sunteti.
si tu arati super bine ai slabit mult.
Si braduk frumos si ce bine ca ati avut sarbatori "sanatoase" ca sa zic asa:)

Aelita la voi cum mai e ? apari asa rar. te pup mult si pe tine.

Dodo, ceva poze cu burtica nu ne arati? te pup si pe bogdanel tare tare

mai revin :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

La multi ani tuturor ce poarta numele Sf Ioan

Noi ne pregatim de petrecere Azi ziua mamei mele La multi ani mami !!! si Ziua fratelui meu Ionut

maine ziua mea pe 12 ziua tatalui

dau de azi de baut maine nu se stie

Danita-multa sanatate mamei si tie multa putere
Mayaione-felicitari pt bebe

sunt un pic suparici azi noapte caprita a facut febra i-am dat panadol azi nu mai are nimic...oare ce sa fie...muci nu are...zice ca nu o doare nimic

va


Bamboletta si Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

Salut fetelor,

La multi ani! tuturor Ioanelor si Ionilor si in special Karinei
Eu nu am mai apucat sa intru deloc.
La servici munca (numai luni si marti am fost la servici), acasa... Iulia...
Si mai nou avem un deces in familie... Maine merg la inmormantare... iar vineri mi-am luat liber.
A venit si fratele lui Mircea din Canada, asa ca nu cred sa reusesc sa intru pana luni.

Pot in schimb sa va arat cateva poze cu Iulia.
Aici este un filmulet in care demonstreaza Iulia ce poate face la calculator (filmulet filmat chiar in seara de revelion), iar aici sunt cateva poze din prima zi a anului in care am dat-o pe Iulia la grinda.

Am promis ca va spun cum e cu datul la grinda. In prima zi a anului, pana in ora 12 (ziua) se merge acasa la moshii copilului sau vin moshii la noi. Moshii trebuie sa aiba o turta. Se pune in pragul unei usi din casa un fier (un cutzit, o toporishca, ceva - dar nu mai stiu de ce), moshul ridica copilul in sus de mai multe ori si moasha in tine copilului turta in cap. In timpul asta se ureaza copilului sa creasca mare, sanatos, etc. Si asta se face pana la varsta de 7 ani ai copilului. Noi suntem 3 familii de prieteni care ne-am pus moshi unii la altii si datul la grinda pentru noi este motiv sa ne intalnim, sa ne uram "La multi ani!" si sa se mai joace copiii impreuna.

Iulia este bine... m-am mai uitat eu la ea in gat si imi pare mai rosie pe unele parti, dar poate ca este doar o parere de-a mea si nici doctor nu sunt ca sa ma pricep... dar cum pe ea nu o doare nimic, o las in pace. Pe mine ma doare gatul de vreo luna si abia astazi ajunsei la doctor. Cand ii spusei ca maine merg la inmormantare imi dadu ceva (ospen) care sa impiedice sa se inflameze gatul mai mult decat este acum. Dupa ce termin cu ospen-ul mai stau cateva zile si ma duc sa imi fac un exudat sa stim sigur cu ce ne luptam.

Cu speranta ca voi putea vreodata sa recuperez ce s-a scris din urma, va urez noapte frumoasa si va pup pe toate

Aaaaa, era sa uit:
La multi ani, Bamboletta!
Sa fii fericita si sa te bucuri de familia ta frumoasa


"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"

Angi poze
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Iulia - 3 noiembrie 2006 - www.geocities.com/angighita" target="_blank">Jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna dragi regasite,
va poftesc la si .

va doresc o zi frumoasa si numai bine.





Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2-80% EDY

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

ROANA-la noi e bine
am tot fost in chefuri ,unul dupa altul .

ANGI-mor dupa IULIA cat de frumoasa e !!!nu se poateee!!! scrie mamasi tata !!!!! ce tare e !!! bravo bravo bravo!!

Mary,o mamica de ian feb 2007,are nevoie de noi .


Sofía (2ian2007)
Andrés (22mai2008)

Mergi la inceput