Gabriel - Sarbatori in Terapie intensiva… URGENT

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Acum am vorbit si eu cu Ani, ma bucur ca mai are puterea sa mai vorbeasc si sa mai lupte..
Atat de mult cunosc sentimentul de speranta ce-l are in suflet, sa dea Bunul Dumnezeu sanatate copilului, iar noi sa reusim sa dam mai departe mesajul, sa se stranga banutii pentru puiuc mic...

Scumpul de el a facut si meningita, sper ca aceasta stare sa nu se agraveze si mai tare...

Parinti incercati, va sunt alaturi din tot sufletul!
Ma vi ruga bunului Dumnezeu si Maicutei noastre sa-l ajute pe Gabriel!


Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

acum sper la o minune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo5979 spune:

Doamne Doamne...cati bani or fi stransi pana acum? Sa plece in Germania sa il salveze...cata putere si cum lupta copilul...nu mai am cuvinte.

Leeloo
Lacra a lui Damian (13 octombrie 2008)

http://good-times.webshots.com/album/569546403llbloh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Transportul se organizase ieri pentru luni dimineata (cea mai rapida posibilitate), era totul pregatit si achitat.

De azi dimineata insa, Gabriel nu mai sufera.

Suntem alaturi de parinti, au facut eforturi deosebite pentru el, cu toata dragostea. Multumiri din sufet tututor celor care s-au implicat in incercarea de a il salva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Sa-i intareasca Dumnezeu pe parinti iar pe Gabriel sa-l odihneasca, acolo sus intre ingeri! Condoleante!



un copil creste in inima mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Dumnezeu sa il odihneasca pe micutul ingeras iar parintilor sa le dea putere sa treaca mai usor prin aceasta mare durere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

nu-i drepttt...nu-i drepttt...nu-i drepttt...dumnezeuleeeee.........................................................





..................................................
Raducu(31oct2008) si Crinuta(1nov2006)
poarta-ma mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Haideti sa incercam sa il lasam pe Gabriel sa ne priveasca linistit si sa incercam sa ii sustinem moral pe acesti parinti deosebiti, sa ne gandim la el cu drag si... cu lumina in suflete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Dumnezeu sa il odihneasca!
Condoleante si multa putere pentru parinti

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo5979 spune:

Doamne Doamne sa te primeasca in bratele Lui INGER DRAG, sa te mangaie si sa te alinte, sa te pupe si sa iti dea toata dragostea, asa cum noi am fi vrut sa o ai! Ani suntem alaturi de voi...cuvintele sunt de prisos...

Leeloo
Lacra a lui Damian (13 octombrie 2008)

http://good-times.webshots.com/album/569546403llbloh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

Of, Doamne

Odihneste-te in pace, suflet mic si chinuit!

Mergi la inceput