Bona - isi ofera serviciile - URGENT

Bona - isi ofera serviciile - URGENT | Autor: alexadra

Link direct la acest mesaj

V-am spus in alt subiect ca matusa mea vine in tara si vrea sa se angajeze ca bona. A venit ! Este libera sa inceapa oricand. Are 52 de ani, a lucrat ca bona si menajera ultimii 8 ani, locuieste in Cotroceni, dar se poate deplasa oriunde in Bucuresti, are analizele la zi, daca este nevoie le repetam. Tabarcea Elena 0765.660.564

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SIMONARADU78 spune:

M-ar interesa o bona, dar cam pe la jumatatea anului...
Acum bebelusa este prea mica si are mare nevoie de mine :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianagr spune:

Mai e disponibila matusa ta?Id-ul meu de messenger este andresdiana1980
Adauga-ma la lista de prieteni si vb acolo. Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madicone spune:

Buna. Eu sunt interesata de o bona, dar copilul meu are 6.5 luni. As vrea ca din martie sa ma intorc la serviciu. As vrea sa o angajez din februarie, o perioada va sta impreuna cu mine sa aiba grija de copil. Si inca ceva...e vb de doar4-5 ore pe zi cand nu poate soacra mea sa stea. Eu locuiesc in Titan la bloc....Copilul este rasfatat, dar cuminte....Daca crezi ca ar fi interesata, da-mi un semn. Ma intereseaza sa-i placa copii..nu sa faca asta doar pt bani. Ciao si multumesc anticipat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Alexadra-daca mai este valabil anuntul-ti-am trimis un PM, te rog raspunde-mi rapid! Multumesc

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexadra spune:

Va multumesc mult ceror care au sunat sau celor care inca o fac , matusa mea inca nu s-a hotarat, pentru ca intr-o saptamana au sunat 8 persoane si trebuie sa se deplaseze la fiecare sa vorbeasca, ceea ce nu este prea comod, va dati seama daca ar suna pe fiecare ce ar fi :). Daca doriti sa vorbiti cu ea sa stabiliti o intalnire sau sa discutati o gasiti la numarul pe care l-am afisat, si il mai afisez o data 0765.660.564. probabil saptamana viitoare se va hotara, si va incepe de la 1 februarie. va multumesc mult pentru intelegere

Mergi la inceput