Prietenie la plesneala - 2009 de motive de ras (5)

Prietenie la plesneala - 2009 de motive de ras (5) | Autor: MadameBovary

Link direct la acest mesaj

CAP 1 - GENEZA PLESNELII
CAP 2 - OBRAZU' HALALALT
CAP 3 - CRACIUN FERICIT
CAP 4 - LA MULTI ANI

Suntem alaturi de KAY si de SONIUTZA,
vom fi intotdeauna in gandurile noastre cu Dodo-pui, mamica de invingator,
ne rugam cu totii pentru pretioasa EMMA si pentru extraordinara ei mamica,
iar pe MIHAITZA il pupam duuuuuulce si ii uram sa creasca mare si sa se bucure de viata.



Bine ati venit in CLUBUL DE NEBUNI!!!

www.dropshots.com/popescu71#albums/NEBUNAKELE/2008-12-26/19:20:13" target="_blank">PRIMA INTALNEALA A NEBUNAKELOR - comentata, desigur

Clienti fideli

gabriella1 - Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

kokiy - Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07) / Aveti grija, are CENTURA ALBASTRA!!!

violeta69 - Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit / Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

devoska - responsabila cu gazele si raketii

Dodo-pui - Mama de invingator...sigur / Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

umflatel - MIHAELA MAMI DE ANDREEA (03.04.1997) si Mihaita (25.09.2003) - sufletul nostru

andruskandu - Andreea lui Andreiut Puiut 11.06.2006

MadameBovary - I never fake ... sarcasm

kariguld - Daca schimbi calitatea gandirii, vei schimba obligatoriu si calitatea vietii!

mariussimiuc - experta in dulciuri / Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

[nevasta de pescar ] alexalina - ce va fi, va fi

Mariaa - braveheart / mamica in curind!!

Anina_n - Nina, mami de Nina-Cristina (10.01.2002)

si ... misha71 - vreau un bebeeeeee!!!!!!!!


Le mai asteptam prin club!!!

Tzuni - nimeni nu e perfect!

sorana - Sorana si Monica (6 ani)

romana_74 - mami de MATEI (04.07.2003) si LUCA (28.08.2005)

Laura25 - Mami shtrumph / Laura de shtrumphi gemeni, Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

NinaR - Orice fapta isi are rasplata ei

marianebuna

ariel_7000 - vreau sa fiu copil ! / mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008) / Oamenii maturi nu pricep singuri nimic, niciodata si e obositor pentru copii sa le tot dea intr-una, lamuriri.

marami - mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

babylina

andrath

doinabita - mamica pentru copiii ei

cristi_2003 - mamica de stancuta


Oaspete de seama KAY




LA MULTI ANI!
SA FITI SANATOSI SI SA AVETI UN AN PLIN DE VISE IMPLINITE!



I never fake ... sarcasm

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Iete bai nene ca am reusit sa o scot la capat cam in jumatate de ora. Sunt tare, ce sa ne mai codim atata sa o spunem? Si ati plecat toate, nu e nimeni sa ma felicite si pe mine pentru munca depusa...


drept pedeapsa, ma duc si eu la somn! na, sa va fie invatatura de minte!




I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Ba io te felicit!

Pina apuc sa citesc toate mincarimile voastre de deshte , am un raspuns pentru Coana Mare:

1. pentru

Citat:
ha,batran si maioru' soro.Iar ti-am tras tzeapa,io ma doar un tanar capitan. aaaaaaaaaa,vezi ?
tzeapa e pentru tine, bre, ca almeu e maior de la 34 de ani (adeca de 3 ani) si acu-l face capitan-comandor (mai pe intelesul tau: locotenent colonell
sic-sic-sic asa ca inca mai poate, da?
2. iar bancul ala cu dedicatie, iar nu-i valabil, ca el vine cu MIG-ul direct, nu-i mai trebe gloante!

Acu' mai cetesc sa vaz io ce mai debitaratzi p'aci!

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

umflatel ma bucur mult pentru reusita cu banii. Sa dea Domnul sa se faca bine Mihaita si sa se bucure si el de copilarie ca orice copilas

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Misha, mersi! Daca te mai asteptam un pic, nu trebuia sa ma mai chinui atat , dar n-am facut o treaba rea, nu? Seamana cu precedentele, zic eu!
Al tau vine cu MIG-ul?? uuuuuu, vreau si eu!! Ca am ramas cu o fantezie neimplinita care ma scurtcircuiteaza ocazional de pe vremea cand imi doream ca iubitul meu sa fie Tom Cruise in Top Gun !!!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
de la umflatel citire
si daca tot vorbirati atat de sex si organe,na,luati de aici:

Stiai ca?

1) Sexul e o cură bună.
De-a lungul experimentelor s-a descoperit că femeile în timpul actului sexual secretă un hormon (estrogen) ce face părul mai lucios iar pielea devine mai netedă.
2) Sexul tandru reduce defectele pielii si elimină aparitia eczemelor, curătă porii si pielea devine mai catifelată.
3) În timpul actului sexulal se ard caloriile suplimentare acumulate în timpul cinei romantice...
4) Sexul este cel mai bun sport!
Toti muschii corpului devin mai activi si tonifiati.
E mai plăcut decât să fi înotat 20 de bazine si nu avem nevoie de papuci speciali.
5) Sexul este o cură imediată asupra depresiei. Secretă endorfine în sânge, si provoacă plăceri euforice de la care te simti bine.
6) Cu cât primesti mai mult sex, cu atât mai mult oferi. Activitatea sexuală produce o cantitate mare de feromoni, ce înnebuneste partenerul.
7) Sexul este cel mai bun calmant din lume, de zece ori este mai eficace decât valiumul.
8) Un sărut pe zi tine departe pe stomatolog... sărutul produce o asemenea cantitate de salivă ce curătă resturile de mâncare din gură, reduce producerea de acizi, ce provoacă aparitia tartrului si preintâmpină aparitia aftei.
9) Sexul reduce dureri de cap migrenice. Actul sexual reduce contractia vaselor capilare din creier.
10) Sexul repetat desfundă nasul înfundat, sexul este antihistamin natural. Poate ajuta la vindecarea astmei si a febrei.


1. si sampoanele si gelurile de dus promit asta, da' io tind sa te cred totusi pe tine
2. asta e masaj cu exfoliere, bre, nu tandretzuri!
3. si daca fac sex dimineata pe nemincate si pe alte ne...-uri?
4. Daca fac tractziuni la bara fixa...
5. Si un tort diplomat are acelasi efect la mine
6. Io nu dau nik, nik! Io doar primesc
7. De aia oi fi io asa nevricoasa?
8. Adica nu-ti mai trebuie periuta de dinti? Interesant! Da' limba lui cine i-o curatza dupe aia?
9. Io cu capu' stau cam prost , asa ca nu ma bag la punctul ista.
10. Yupiiiii! Gata cu nurofenu si panadolul...treceti la "aspirina saracului" ca-i efect garantat!
Faza cu desfundatul nasului e cea mai tare



*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary

Misha, mersi! Daca te mai asteptam un pic, nu trebuia sa ma mai chinui atat , dar n-am facut o treaba rea, nu? Seamana cu precedentele, zic eu!
Al tau vine cu MIG-ul?? uuuuuu, vreau si eu!! Ca am ramas cu o fantezie neimplinita care ma scurtcircuiteaza ocazional de pe vremea cand imi doream ca iubitul meu sa fie Tom Cruise in Top Gun !!!

I never fake ... sarcasm


Ramii la fantezie. Realitatea e crunta

Pagina e OK. Daca nu-s prin zona, da reply with quote la prima pagina si copiezi exact ce-i acolo+capitolul precedent.

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

Jeneraleaso,stii vreun medic urolog BUN in Spitalul militar Bucuresti?
Misho, tu?
Stie cineva?
Cred ca sotul meu are varicocel si io vreau plozi !


Io nu stiu la urologie ca la dom' maior inca e buna partea asta

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Buey, nu stii ce vorbesti, pe vremea cand eram eu tare mica si neexperimentat, Tom Cruise era intr-o mare valva! Iar Maverick din Top Gun cred ca era in fanteziile ude fleasca ale muuuultor adolescente prin anii '80 cand a aparut . Ehe... si ce pofta imi facea baiatul ala pe vremea aia!!
gata, plec si eu, ca ochiu' drept deja se zbate de nervi ca nu-l inchid


inca o data si ne citim maine dimi!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Si ca sa fiu on topic cu titlul capitolului avem asa:

Citat:
de la Coana Mare citire
Orgasme ,jenerali,matze decupate,Haga, rromi, "excorte",masturbari,cursuri de samba...ehe..asta-i ca si cronica anului pe DC.Ah,uitasi ..si Clara dom'ne ,Clara !


iete 9 motive de ris. Mai avem 2000 si gata!

Soro, uitashi de divortzuri, ca doar am fost date afara si de la ZZ, ca de aia a luat nastere subiectul asta ? (AMR 1999)



*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Noapte buna Tantzico si sa-l visezi pe Tom Cruise (ce-o zice gheneralu' daca o sti pe unde-ti umbla matalutza gindurile noaptea )

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput