ce camera video sa luam?

ce camera video sa luam? | Autor: crissteo

Link direct la acest mesaj

Seara buna. Am vrea sa ne aduca Mos Craciun o camera video. Ce imi recomandati? Multumesc.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela.d spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissteo

Seara buna. Am vrea sa ne aduca Mos Craciun o camera video. Ce imi recomandati? Multumesc.


Noi am luat de curand una Sony cu memorie interna. Sunt multumita de ea. Nu ma pricep la caracteristici tehnice dar eu sunt multumita de Sony in acest domeniu. Aparatele foto pe care le-am avut si cel pe care il am acum tot de la ei le-am luat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

Multumesc pentru raspuns. Tot pentru Sony optam si eu. Ce inseamna cu memorie interna? Ma intereseaza daca pot trasfera direct din camera in pc. Un pret imi poti spune?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela.d spune:

Memoria interna, adica nu ai nevoie decat de camera pentru a inregistra. Nu iti mai trebuie alte instrumente: stick, dvd... Vezi ca memoria este limitata in functie de tipul camerei. probabil ca cu cat platesti mai mult cu atat memoria este mai mare. Deci depinde si de bugetul alocat.
De pe camera descarci direct pe PC. Displayul este digital.
Nu mai stiu cu exactitate cat am dat pe ea. Cred ca vreo 14 mil lei. Nu mai stiu pentru ca am cautat-o in mai multe magazine. Eu am luat-o de la emag (au preturi foarte bune) dar am vazut-o apoi si in Carrefour parca la 13,4 mil. Deci mai ieftin.
Cred ca nu se poate da link direct la un site pentru a nu fi considerata reclama dar cauta dupa sony dcr sr 35. Aceea am luat-o eu

Cum ziceam, depinde si de cat vrei sa dai. De fapt, depinde cat este Mosu' dispus sa dea.

Am ediat pentru ca dadusem link direct la un magazin on-line.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Noi am luat un Canon care inregistreaza direct pe hard disk si sotul meu e in al noulea cer de incantare. Sa te feresti de Samsung.

Mergi la inceput