Album nou in Picassa

Album nou in Picassa | Autor: Deianira

Link direct la acest mesaj

Mi-am facut cont de poze la Google - Picassa. Am doua albume private, le arat doar prietenilor cu invitatie.
Am vrut sa mai fac unul astazi, dar nu imi apare niciunde vreo optiune de album nou sau de incarcat. Am intrat si la <<help>> si acolo e mentionat ca trebuie sa apas butonu' de upload. Asta stiam si eu .
Cand intru in cont, imi arata doar albumele mele si urmatoarele butoane - Coresponden#355;#259; Calendar Docs Fotografii Site-uri Web mai multe #9660;, Func#355;ii noi! | Set#259;ri | Contul meu | Ajutor | Deconecta#355;i-v#259;,

Fotografiile mele

Favorite

Explorare
Înc#259;rca#355;i, Albume (2) Vizualizare Galeria mea public#259; Sorta#355;i dup#259;: Dat#259; album|Data înc#259;rc#259;rii.


Scuze ca a iesit chiar asa mesajul, dar am dat copy paste la absolut tot ce am pe acolo .

Ce fac mai departe?








Good things happen to good people.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

saluti,

cand incarci pozele din programul de pe comp Picasa (web album) alegi optiunea 'Album nou' si ii zici cum vrei sa se numeasca - albumul acela se va regasi pe pagina web Picasa; pe urma poti sa selectezi daca-l vrei privat sau public.




looking for my sunshine
+12


www.adriatica.net/wallpapers/index.htm" target="_blank"> my love, Adriatica


"The work is for people who are tired of pain. It’s an offerering.
It’s the way that I found freedom! "
byron katie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Apesi incarcati.. Apoi iti apare "Alegeti un album de mai jos sau creati un album nou." Ori dai click pe unul din albumele pe care le ai deja ori faci un album nou (depinde unde vrei sa le descarce) si apoi alegi pozele si descarci..

Acu sper ca-mi aduc eu aminte cum imi schimb detarile de limba inapoi in daneza

Sa-mi zici daca ai reusit..

scumpo

-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Am descoperit buba.

Cand intru, in loc de cuvantul "incarcati" imi apare o bara si atat. Adica "incarcati" al meu e o chestie subtire - o liniuta.

Si acum ma miram ca voi imi spuneti sa apas acolo si eu eram asa bleaga incat sa nu ma prind la ce foloseste "incarcati" asta. Doar ca... ia-l pe "incarcati" de unde nu-i. M-am luat dupa textul la care singurica am dat copy paste si am descoperit ca atunci cand dau copy paste, in loc de bara aia, apare cuvantul . Asa ca l-am gasit si eu cum a gasit orbul Braila , pipaind cu pointerul pe ecran pana mi-a aparut manuta.

Nu stiu daca ati inteles ceva din explicatia mea intelectuala, da' multumesc frumos, sunteti doua dragute, ca de obicei .

p.s. fac albumul si va trimit invitatie .



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deianira

...l-am gasit si eu cum a gasit orbul Braila , pipaind cu pointerul pe ecran pana mi-a aparut manuta.



deci chiar e pe bune vorba aia!! mereu m-am gandit cum o fi gasit Braila??



looking for my sunshine
+13


www.adriatica.net/wallpapers/index.htm" target="_blank"> my love, Adriatica


"The work is for people who are tired of pain. It’s an offerering.
It’s the way that I found freedom! "
byron katie

Mergi la inceput