Pestisori... pestisori... (28)

Pestisori... pestisori... (28) | Autor: elyanne

Link direct la acest mesaj

Continuare la Pestisori... pestisori...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27



19 februarie - danamunti cu Eric Gabriel web
19 februarie - Criss
20 februarie - criss75
20 februarie - Anacami cu Sebastian Alexandru web
20 februarie - Charlie
20 februarie - miruta
21 februarie - Sephora web
21 februarie - ada2021 cu Adriana (20 februarie)
22 februarie - emilyjeuly
23 februarie - danette cu Iris
23 februarie - crig72 cu Mariuca
23 februarie - NADYA
24 februarie - Yasmine cu Andreas si Yasmin www.rhp.ro/Andreasn/" target="_blank">web
26 februarie - Sigrid26
27 februarie - danyce cu Alma
27 februarie - liris
27 februarie - Dora cu Ami
27 februarie - hermelina cu Mariuca
27 februarie - ochi verzi cu Diana
28 februarie - Rodica cu Andrei si Mihai web
28 februarie - Clauditza
28 februarie - Laureta cu Inisa web
28 februarie - daniela daneza

1 martie - Crismir cu Robert-Cristian web
1 martie - Simosimo
2 martie - fulguletz cu David web
2 martie - alinaMIZZI cu Keane-Peter www.fotothing.com/alinaMIZZI" target="_blank">web
3 martie - puiuDana
3 martie - kitty_nic
3 martie - alinabratu2000 cu Mihnea
3 martie - nanami Hiro
3 martie - danika
4 martie - Papadie cu Catrina
4 martie - Vanessa cu Andutu si Catalin web
4 martie - Felis cu Mihai web
4 martie - clauditzadennis
4 martie - serbanica cu
4 martie - marami cu Oana si Diana
5 martie - i_carmen
5 martie - alinkav cu Alex web
5 martie - pufymic cu Alesio
6 martie - Sasuke
6 martie - Gabgabriela cu Diane, Adeline (3 martie) si Héloise
6 martie - Iepumic
7 martie - Leta cu
7 martie - Allice2004 cu Andrei Florin
7 martie - Loma
8 martie - mirelam cu Andrei
8 martie - Rayuela cu Amelia web
8 martie - Emilly
8 martie - Alina
8 martie - lilly
8 martie - mirela dan
10 martie - ange
10 martie - naomi ioana cu Naomi
10 martie - amik cu Alexandra
10 martie - grodear cu
12 martie - Anca oltean
12 martie - danuta36 cu Miruna
12 martie - Salisa cu Anastasia
12 martie - Anelis4u cu Mircea

13 martie - oanaralu cu Bianca Maria www.babiesonline.com/babies/b/biancamaria/" target="_blank">web
14 martie - simi
14 martie - Elly cu Daria
14 martie - lucar
15 martie - martie cu Sara
16 martie - Nally cu Sebastian si Petru Alexandru & Pavel Cristian web
16 martie - Ioana Co cu Darius si Darianna web
16 martie - elyanne cu Elena si Andrei & Mihai (3 martie) web
16 martie - orhidee cu Diana
16 martie - dia_codat cu Caroline si Stephanie
16 martie - Adrienne_12
16 martie - ra_mata cu Matei
16 martie - mariaana cu
17 martie - Denisam cu Emma si Mark Alex
18 martie - Scarmanus
18 martie - Denii mic
18 martie - Nexus cu Arthur
18 martie - xandrutza_76 cu Raluci, Narci si Diana Maria
18 martie - ache
19 martie - xerxe2005 cu Razvan Gabriel
20 martie - Maruta cu Maria
20 martie - ank si bb cu Karina web
20 martie - ioana_77 cu Maria web
20 martie - geany_bc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns serbanica spune:

S-a facut capitol nou si tot nu aveti chef de vb.Ce facetiCurat de Craciun.Apropo ceea ce mi se pare o prostiesa te spetesti toata inaintye de sarbatori ca apoi sa fi obosita si sa nu mai simti nimic,de parca nu facit in tot timpul anului.Voi ce credeti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Subscriu ! Nici eu nu sunt de acord sa te spetesti de nuam ...sa intorci casa cu f...in sus ca apoi sa cazi franta .Curat faci oricum mereu, nu ?

Eu nu m-am apucat de curatenie generala si nici nu am de gand .Curatenia de zi cu zi si inca nu stiu daca plecam de Crcaiun sau nu ......

Nu prea am chef de vorba ca sunt satula de vb toata ziua cu clientii .


Va pupacesc si wk-end plakut !

Sa va pregatiti ghetutele !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Subscriu si eu
Noi facem curatenie obsinuita,nu ma omor cu curatenie pt Pasti,Craciun sau altele...aici nici nu am auzit pe nimeni ca in Ro sa se speteze cu curatenia si apoi sa cada franti..pai ce sarbatori mai sunt alea!?...imi aduc aminte ca bunica mea atata muncea inainte de Craciun cu curatenia,cu mancarea,cozonacii ca era franta si bolnava in ajunul Craciunului..nu mai avea chef de nimic...totdeauna o "certam"...pt ce toate astea daca tu nu te bucuri apoi de nimic...

Weekend placut la toata lumea si un Mos Nicolae bogat!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Mirela , bine ai revenit !Ce mai faci ? Robert ce face , flacau mare acuma ......


Chiar ma uitam pe lista si cumva m-a apucat nostalgia vremurilor cand gasca " veche " era mult mai activa .Ce viata !Charlie , cred ca iar este plekata peste mari si tari ...draguta de ea ....multa bafta si pupici multi

Fetita mea preferata Mariuca ce o mai face ? Imi lipsesc pozele cu ea si frumoasa ei mamica , moldoveanca de a mea > Cristina , hai mai delecteaza-ne cu poze si filmulete!

FELIS , multa sanatate si progrese lui Mihaita ! Multi pupici pt. o super mamica


Nelly , cred si eu ca e mega ocupata cu gemenii si cu Sebica !

Denisam , este o mamica si de baiatel .Sa aduge cinea in lista .si cine alta decat alta megamamica Elyanna.




Marutaaaaaaaaaaaaaaaaa...tu nu ai mai dat de 100 de ani pe aici ! Ce face Maria ?


Fetelor noi va imbratisez si pe voi si nu va suparati dar am incercat sa strig putin catalogul ...

Pupici!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

salutare,
Nu stiu dc ma mai tinetzi minte, dar pt ca azi am putin timp liber la job, am zis sa intru sa scriu 2 randuri,macar sa av urez sarbatori fericite cu Mosi bogati si darnici,ca nu se stie cand mai apuc momente din astea
Intre timp, de cand nu am mai intrat pe la voi, am fabricat si una bucata de baietzel,care are 1 an si 5 luni-Mark Alex si fetitza Emma face in ianuarie 3 ani.Eu nu prea am timp sa intru decand cand am cateva minute libere la job,acum chiar e o perioada super aglomerata, caci acasa ajung cu copii de la gradiin jur de 6,apoi ne apucam de papa,jucat,vine baitza si pusul la culcare si dupa ce mai apuc sa fac pina la 10.30 cand ma apuca oboseala si am cer si eu la nani.
Va doresc multa sanatate cu bucurii si o luna Decembrie minuanta, si dc vretzi sa imi vedetzi minuniel, am cateva poze recente la:
http://www.dropshots.com/eric17


Denisa cu Emma Andrea 2,9 ani si Mark Alex 1,3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

DENISA, AI 2 COMORI ! Sa va traiasca ! Super ! Numai un zambet e Alex ,iar cretulina de Emma e mortala in rochita de printesa si canta fenomenal !


Pupici si tot binele din lume!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Ati fost cuminti? La voi a venit mosul?
Eu am avut atatea ghetute de lustruit... ca le-am uitat pe ale mele... Mi-a zis Elena ca-mi da de la ea

La multi ani celor care-si serbeaza ziua de nume!


Deja se pare ca-i mai "vorbaret" capitolul de fata... sper s-o tinem tot asa...

Denisa cum sa te uitam... vazusem la un mom. dat ca esti graviduta... dar dupa aia n-am mai vazut nimic... Felicitari mamico si pentru Mark... V-am vazut pozele... ce mare s-a facut mandra...
Poate mai reusesti sa mai scrii doua vorbe, sa stim ce mai faceti.

serbanica nici eu nu fac curatenie mai mult decat deobicei... Iar de mancare se ocupa soacra... care face fara numar... singura zice dupa fiecare sarbatoare ca nu mai face atat de mult, ca e obosita, ca nu mancam toata mancarea (cum sa mananc atat??? io mananc ca in orice zi... pt. ca multe imi fac rau)...

Mirela, Dany

Eu am fost la pediatru cu trupa... baietii sunt bolnaviori, dar nu f. rau... Eu am facut pneumonie Tuseam de doua sapt. si nici un medicament nu-si facea efectul... Am rezolvat-o si pe asta... Acum iau antibiotic... si se pare ca e ceva mai bine... tusesc mai putin... Dar tot imi este rau... Dar mai am pana la finalul tratamentului...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Eu am fost cuminte !A venit si mosul , a adus chiar o pereche de cizme !


La multi ani sarbatoritilor de astazi!

Elymulta sanatate picilor si tie !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Ely cand vei avea timp sa completezi in lista la Denisa ...sa adaugi si bebele Mark!

Wk-end plakut !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serbanica spune:

Fetelor in primul rind :LA MULTI ANI TUTUROR CARE POARTA NUMELE SF NICOLAE!Apoi lui Serban trebuie sa ii cumpar sac de jucarii ca nu mai am loc unde sa le pun,abeea au asteptat sa aibe un bb sa ii poata face cadouri ca au si dat iama in mag de jucarii,cred ca si-au facut planul pt o luna.
Noi am primit o boata
Iar cu curatenia subscriu nu fac nimic decit strictul necesar ,dar mi s-a pus pata sa fac o sucitura cu mac si nuca cum facea soacramea si ea acum e in Austria asa ca am sunat-o sa imi dea reteta.Sper sa imi iasa.
Va pe toate si pe comorile voastre

Mergi la inceput