Regasiri (29)

Regasiri (29) | Autor: angi_m

Link direct la acest mesaj

(1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11) (12) (13) (14) (15) (16) (17) (18) (19) (20) (21) (22) (23) (24) (25) (26) (27) (28)




"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"

Angi poze
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Iulia - 3 noiembrie 2006 - www.geocities.com/angighita" target="_blank">Jurnal

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danita spune:

sunt chiar in butoi, salutare !

P e bolnavior , a 3-a sapt ... de maine intram iar pe antib . dl sotz are pneumonie , io inca tusesc ...... asta e viata la noi. azi fost la dentist mi-a facut 2 injectii cu anestezie si pur si simplu maseaua la care tre sa imi lucreze nu era anesteziata, cica din cauza ca sunt prea nervoasa .etc ..... ma oftic ca pana samabta erau si dintii gata :((

La multi ani, David!
La multi ani, Mark!
La multi ani, Dani!


va pup si va doresc numai bine
D


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

multumim tare mult pt vorbele frumoase, stiu ca sunt din suflet si nu de dragul de a scrie.

angi ai citit ce am scris despre tortul fluture?

danita..off..imi pare tare rau.david a facut iar febra..un 37 cu 9.nu ma intrebati de la ce,stiu doar ca aia mica cu care sta, tuseste.asta e

pupici lui p

la multi ani sarbatoritilor, sanatate bolnaviorilor..eu sunt capie, maine lucrez 12 ore.pe david il voi lua sambata dupa ce ne trezim.asa dor imi e de el..asa mult imi lipseste copilul asta..eu nu mai pot fara el...

va pup pe toate fara exceptie

dolores si David Cristian -22.11.2006-


"Nu cred in sfaturi spuse pur si simplu, cred in sustinere, in omul care iti e neconditionat alaturi, fara interese. In cel care are rabdare sa te asculte si te indruma sa-ti urmezi instinctul"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

Danita, imi pare asa rau ca sunteti toti bolnavi... si sotzul pneumonie... Ooooffff, cat de greu trebuie sa va fie la toti... Te pup si sa va faceti bine cat mai repede
Kokorina, vrem si noi sa vedem picturile sandokanilor. Hai, fa-le o poza!!!! Si ai grija sa nu te pasca si pe tine o gripa, asa cum se lauda si Aelita.

Iuliei cred ca ii dau niste masele. Si de aici lipsa ei de pofta de mancare.
Aseara s-a jucat si s-a lovit la degetul prins in usa si a inceput sa curga sange. Nu a plans, insa de aseara s-a inegrit unghia. Pana aseara nu se inegrise deloc.
Si pot sa ma laud ca azi-noapte nu a facut deloc pishu in pampers. S-a trezit pe la 3 noaptea si a cerut la oala, apoi a mai facut abia la 9 dimineata cand s-a trezit.
Si a inceput sa o intereseze si pe ea puzzle-urile. Am facut impreuna astazi 6 puzzle-uri. Dar impreuna... unul singur (de 6 piese) il facu ea singura dupa ce il facusem noi impreuna o data.

Acum fug ca ma asteapta o masina de spalat. Trebuie sa intind rufele.
Noapte buna


"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"

Angi poze
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Iulia - 3 noiembrie 2006 - www.geocities.com/angighita" target="_blank">Jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

Dolores, am citit despre tortul fluture. Mie ala mi-a placut mult . Celalalt mi se parea mie ca seamana cu un dovleac insa nu eram sigura. Nu-ti mai face sange rau ca il vezi pe David abia sambata... Ia sa vezi ce repede trece ziua de maine. Cand ai treaba trece asa repede.... Va pup


"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"

Angi poze
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Iulia - 3 noiembrie 2006 - www.geocities.com/angighita" target="_blank">Jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

Citat:
Si pot sa ma laud ca azi-noapte nu a facut deloc pishu in pampers. S-a trezit pe la 3 noaptea si a cerut la oala, apoi a mai facut abia la 9 dimineata cand s-a trezit.


super!pe bune daca nu va admir.eu gasesc asta o mare realizare...super fetelor!


Citat:
Si a inceput sa o intereseze si pe ea puzzle-urile. Am facut impreuna astazi 6 puzzle-uri. Dar impreuna... unul singur (de 6 piese) il facu ea singura dupa ce il facusem noi impreuna o data.


pai asta e varsta,e normal sa o intereseze acum.si noi santem cu puzzle de ceva vreme,ba chiar le-am luat ceva si de craciun.
si o sa pun poza cu capodoperele lor...

apropo's ca ma tot intreba BUNNY ce le pun sub bradut la sandokani....avem o masina mare cu muuulte lumini si cu nino-nino pt pascal,patut pt papusile sophiei,doua jocuri,puzzle si sigur mai apare ceva pana atunci.si astea sant cumparate tot asa din timp si nu ma pot abtine pana de craciun sa nu le mai iau nimic.

DANITA.....sanatate multa lui P!imi pare tare rau ca santeti pe antibiotic, inseamna ca nu e de bine...imi pare tare rau.unde mai pui ca si tu ai o stareeee.hai ca trec toate,capul sus si vor fi si dintii gata.prima data sa se faca P bine dupa aia vii sa ne zambesti cu toata dantura.va pupa mama

fetelor eu de azi incep sa intru in curatenia generala in bucatarie.incepand de pe dulap,unde nu am mai sters demult pana la ordinea din dulapuri...ca deh,le-am mai pus si eu cam aiurea,in fuga calului nebun cum sant.si la cat de ordonata sant(pe bune.unii imi spun ca sant chiar perfecta la ordine)...si cand le vad asa mai nelalocul lor...imi vine sa plec de acasa,ceea ce am si facut in ultimul timp,dar azi le-a venit sorocul la sertare...tintei-va bine,ca m,a duc sa-mi leg basma de gospodina pe cap.

ieri am fost cu copchii la control la ochi si santem in regula,ceea ce ma bucura mult.apropo's!BAMBO....ce facae caprita,tine ochelarii poe nas?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Neata

Ieri am fost in sfarsit la stomatologie facut detartraj,periaj mai merg sapt viitoare dupa ce fac o radiografie la toti dintii,sper sa nu am vreo carie pe sub plombite ,Antonia nu a vrut sa arate dintii la domnul doctor a zis ca doar mami si tati
Am scapat de muci si tusa

multa sanatate bolnaviorilor refacere rapida

Kokorina-felicitari pt noul job
te-am luat la facut curatenie in bucatarie deja am terminat-oam facut curat pe dulapuri,in dulapuri,in sertare,spalat si faiante,aragazul si cuptorul pe toate partile bine bucataria mea e micuta o fac intr-o zi
Ce sa zic caprita nu prea mai vrea sa tina ochelarii sunt cam dezmembrati,pe 20 decembrie mergem iar la control si o sa-i facem altii poate asa o sa-i vrea daca ar fi face si astia niste rame frumoase asa ca pt copii colorati cu maimutoi pe ei, poate am avea mai multe sanse sa-i tina pe ochi,am ajuns sa umblu si eu cu ochelarii sotului numai sa-i tina si ea

Angi-felicitari fai fata mare ,degetelul
Danita-offf multa sanatate si refacere rapida

Dayanara,Dbunny,Alexandra,Carla,Miro,Dodo-la apel (sper ca nu am uitat pe nimeni





Bamboletta si Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

Citat:
Kokorina-felicitari pt noul job
te-am luat la facut curatenie in bucatarie deja am terminat-oam facut curat pe dulapuri,in dulapuri,in sertare,spalat si faiante,aragazul si cuptorul pe toate partile bine bucataria mea e micuta o fac intr-o zi

ma gandeam eu sa fiu prima....capricoarna harnica ce esti.a mea bucatarie e sa zic maricica si cu multe sertare,dulapuri...eu nu as putea sa o termin intr-o zi nici de-as sta de dimineata pana seara sa o sterg si sa fac temeinica treaba...le fac pe bucatele.ca de exemplu am terminat de sters pe deasupra,mi-am intins niste...nu stiu cum sa le zic,sant dintr-un cauciuc finut dantelat,late cat latimea dulapurilor,lungi cam de 1,5o m si sant tare indemanatice(am chiar si prin dulapuri de astea)...as le scot numai de le spal la masina de spalat,se ususca repede si nu mai are corinuta praf pe dulap never.le recomand,trebuie sa fie si prin romania,cautati pe la standuri cu produse din plastic pt bucutareala.ma duc sa-mi continui treaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

david iar are febra.de aseara..desi e pe antitermice el face in continuare febra.azi avand in vedere ca lucrez 12 ore,abia maine ajung cu el la spital....off..nu stiu ce ar putea fi. nepotica mea tuseste..prima oara a fost el racit, a racit ea..si acum face el febra..alte simptome nu...ma gandesc si la o posibila infectie urinara tinand cont de faptul ca daca ma uit in urma ne-am confruntat cu asa ceva...numai la el imi sta capul...cica starea lui generala este una buna...am vorbit azi la tel cu buni cred ca de 20 de ori pana acum..sunt necajita

dolores si David Cristian -22.11.2006-


"Nu cred in sfaturi spuse pur si simplu, cred in sustinere, in omul care iti e neconditionat alaturi, fara interese. In cel care are rabdare sa te asculte si te indruma sa-ti urmezi instinctul"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

danita ma primesti si pe mine in butoi??e loc suficient,stiu eu, ca doar am stat in el de mi s-a urat....

dolores si David Cristian -22.11.2006-


"Nu cred in sfaturi spuse pur si simplu, cred in sustinere, in omul care iti e neconditionat alaturi, fara interese. In cel care are rabdare sa te asculte si te indruma sa-ti urmezi instinctul"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

gagici mi-am cumparat niste perdele la bucatarieeeee,mortale.atat de mult imi plac ca am intrat sa va spun...

Mergi la inceput