Miresici 2009

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fiestapit spune:

reclama ilegala

daca doriti publicitate pe site si pe forum va rog contactati administratia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare viitoare miresici!!!

O sa avem si noi nunta pe 26 iulie 2009. Cununia civila am avut-o deja in octombrie, iar cununia religioasa o sa o facem la locul petrecerii (pe malul unui lac, pe ponton). Avem locatia, iar de restul nu-mi fac griji, caci asta e meseria sotului Imi fac griji doar pt rochia de mireasa...din pacate o sa o achizitionez chiar inainte de nunta caci acum trebuie sa nasc, iar pana atunci sper sa slabesc.

Ma gandesc la niste marturii originale (o sa fie si petrecerea pt botez tot atunci, dar botezul in sine o sa-l facem cu o luna mai devreme). Voi la ce v-ati gandit?

Pot sa va spun ca am fost la fff multe nunti, unele cu buget mai mare, altele mai restranse. Ceea ce conteaza f mult este atmosfera pe care voi o sa o creati prin muzica pe care o puneti si momentele artistice, care dupa parerea mea sunt f importante, altfel se plictiseste omu la masa.

Sper sa mai schimbam pareri.

Va

Olga 36+ David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrieladum spune:

Dragi Miresici,

Vroiam sa va intreb, cu cat timp inainte de nunta trebuie aleasa si rezervata locatia?Si daca stiti niste locatii frumusele, de marime medie unde sa intre cam 100 de invitati si care sa nu fie f piperate. Adica sa fie ceva ok per total.

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrieladum spune:

Ps: In Bucuresti ma intereseaza, ca am uitat sa precizez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Gabriela pai locatia ar trebui rezervata inainte cu cateva luni bune, mai ales daca este o locatie solicitata. Noi avem nunta in iulie si desi suntem prieteni cu managerul locatiei, am rezervat cu jumatate de an inainte. Intr-adevar este o locatie mai speciala, dar e f complicat sa gasesti ceva bun pe ultima suta de metri.
O sa-l intreb pe sot cand vine acasa de cateva locatii, ca el se pricepe mai bine.

Olga 36+ David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrieladum spune:

Multumesc mult, ti-as fi recunoscatoare daca m-ai ajuta cu niste locatii dragutze. Astept raspunsul tau. Voi unde faceti si cat costa locatia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabrieladum

Multumesc mult, ti-as fi recunoscatoare daca m-ai ajuta cu niste locatii dragutze. Astept raspunsul tau. Voi unde faceti si cat costa locatia?


Gabriela am uitat aseara sa-l intreb pe sot Graviduta A si venit tarziu acasa...dar il intreb neaparat in seara aceasta.
Noi facem nunta in Bamboo, dar nu club, ci langa. Au ei o sala noua special amenajata pt evenimente (Ballroom), care este f frumoasa, cu iesire pe ponton, la lac. Nu stiu sa-ti spun cat costa, caci s-a inteles sotul cu managerul clubului, care ii este si prieten. Daca vrei pot sa ma interesez.
Revin mai tarziu cand vine sotul acasa

Olga 36+ David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

gabriela uite un link http://www.locatii-evenimente.ro/restaurante/recomandate
aici cu siguranta vei gasi ceea ce cauti.

Spor la cautat Daca tot nu gasesti sa-mi spui si mai propun ceva.

Olga 36+ David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss3 spune:

Multumesc mult pentru informatii, voi intra pe linkul ce l-ai dat sa ma documentez si eu. Am fost si eu in sala aceea de bal de la Bamboo si mi s-a parut f dragutza, si era loc de dans, ring f mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Da si eu sunt f incantata de sala, mai ales ca stiu cum arata seara, aranjata, cu lumini, caci am fost la un eveniment acolo si am ramas f placut impresionata.

Criss tu cand ai nunta?

Olga 36+ David

Mergi la inceput