Pediatru bun in Ploiesti

Pediatru bun in Ploiesti | Autor: lore-dana

Link direct la acest mesaj

O MARE RUGAMITE AM SI EU PENTRU TOTI CEI CARE LOCUIESC IN PLOIESTI . O INDRUMARE DACA SE POATE SPRE UN DOCTOR PEDIATRU BUN. NU SUNT MULTUMITA DE DOCTARA LA CARE SUNT CU COPII INSCRISA ACUM. AM 2 COPII O FETITA DE 3 ANI SI UN BAIAT DE 6 ANI. STIU CA SUNT MULTE PERSOANE CA MINE SI FIECARE VRE UN PEDIATRU BUN. ASA CA VA ROG SA-MI LASA-TI MESAJE CU NUMELE....... ARESA .......TEL. DACA SE POATE SPRE UN PEDIATRU. VA MULTUMEC ANTICIPAT. SARBATORI FERICITE TUTUROR VA DORESC. SA FITI MAI BUNI

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Buna,

In primul rand, te rog nu mai scrie cu litere mari, este echivalentul unui tipat...

In al doilea rand, nu ne-ai spus care este medicul pediatru de care esti nemultumita (si de ce? ), ca s-o evitam si noi...

Eu pot sa-ti recomand cu toata increderea pe D-na Dr. Pupazescu, are ore de consultatii (lunea si joia) la clinica particulara Alt Clinic, str. 8 Martie, tel 0244-59.55.65 sau 0728-501.520, pe baza de programari. Tariful pentru consultatie este 60 RON.

Ca medic de familie, are cabinetul pe Str. Gh. Doja, vis-a-vis de viitorul Palat de Justitie, la parterul unui bloc (este si o farmacie la scara urmatoare, gasesti adresa usor). Nu stiu insa daca mai primeste pacienti pe liste...Tel de la cabinet este 0244-541.732.

Multa sanatate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balaceanu_l spune:

Eu stau in Floresti(20 km de Ploiesti) si am o doctorita f. buna la Campina.O cheama Grosu si e sefa de sectie la pedietrie la spitalul municipal.Daca te ajuta cu ceva.

Multa sanatate


AMR 1 ZILE PANA PLECAM ACASA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Un alt medic bun este d-na dr. Podeanu, are cabinet tot pe str 8 Martie, iar ptr programari sunati la tel 0723233852, consultatia este tot 60 ron.

Am fost inscrisa cu fetita cea mare la d-na dr. Pupazescu, dar ca fraiera am plecat si acum sunt inscrisa la altcineva de care nu-s incantata deloc. De fapt am plecat ca m-am enervat de faza cu retetele gratuite, trebuia sa se imbolnaveasca copilul pana in data de 10 a lunii, altfel nu mai avea retete . Acum imi pare rau, ce folos am daca dr la care sunt acum da retete, dar le da degeaba, ca-i cam perpendiculara? Deci o recomand si pe dr. Pupazescu.



Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Roxana,la Pupazescu o am eu pe Alexa mea si sunt extrem de multumita de ea!Tine copilul cam mult la control dar esti sigura ca-l controleaza din talpi pana-n varful capului si,in urma schemei pe care mi-o face in fiecare toamna (fara a mai fi nevoita sa intep copilul cu vaccinul antigripal)cu imunitare si vitamino/minerale nu mi-a mai racit fata de ani de zile iarna si in 12 ani mi-a fost bolnava (mai serios) de 3-4 ori.Nu e adepta aruncarii cu antibiotice si asta-mi place pentru ca nu indoapa copilul cu pastile.

.............................

Mergi la inceput