FIV in Ungaria 46

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RETAM spune:

Sunt noua pe acest forum dar vad ca toate aveti o ambitie mare.Am 2 fiv esuate la debrecen iar de cand va citesc si vad asa de multe rezultate la szeged as vrea ca urmatorul fiv sa il fac acolo.Ultimul esec a fost acum in noiembrie.Stateam in pat si va citeam toate problemele,ma bucuram pt reusite si ma intristam pt nereusite iar in a 11 zi de la ET mia venit cm.Atnci ma gandeam ca renunt dar intrand tot timpul pe forum miam zis ca poate voi reusi a 3 oara.Ma intereseaza ce tratament ati primit dupa un fiv esuat? Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Miha3 si noi te pupam, multa bafta
Olteanco nu ne lasi si pe noi sa te vedem ??? asteptam o poza
Crinuta La multi ani ,multa sanatate si fericire. Ne este dor de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

La multi ani Romania!La multi ani romanilor!!
Tia daca te uiti la poze ma vezie pusa demult
miha3 te pupp..si bafta multa.
cap nou nu deschideti muica?ce mai asteptati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Buna fetelor,
Nu am mai avut timp sa intru in ultimul timp si nici nu am prea avut ce noutati sa va spun. Azi am fost si eu la eco dupa mai mult de o luna de la ultima vizita si totul era f. bine, bb are 1441 gr., eu ma simt perfect, sunt la fel de activa, merg mult pe jos zilnic si saptamanal la piscina. Inca nu am luat nimic pt. bb, cu exceptia "cartii bebelusului". Eu am reusit sa ma mentin in ultima luna, nu am mai luat decat 0,5 kg in ultima luna - deci am 14,5 kg luate pana la 30 de sapt.
In ce o priveste pe Valeria: vestea buna e ca bb mai mare nu mai e conectat la nici un aparat si evolueaza foarte bine, cel mic e la fel in continuare si inca nu respira singurel ... insa partea buna la amandoi e ca au luat in greutate si au in jur de 1 kg.
Andicu La multi ani, sa fii sanatoasa si sa ti se implineasca toate visele!
Cris81, Sandica, Mamibria, Gyongy

29+
Inimioara meaRadu Costin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Retam, imi dau si eu parerea mea, cu toate ca eu nu am nici un Fiv la activ, dar urmeaza...
Ai facut laproscopie, histeroscopie? Ce problema ai? Sau e infertilitate inexplicabila?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Espe spune:

Buna seara tuturor! La multi ani de ziua romanilor!
Klu, de ce nu ai chemat asistenta acasa sa-ti faca injectia, nu iti mai face singura in oglinda intramuscular, poti atinge un nerv! pentru cativa banuti pe care i-ai da, nu merita sa risti. in rest esti bine? simti ceva? pe mine 2 zile dupa ce am ajuns acasa (dupa 12-13 ore de stat in masina) m-a mai durut pe ici pe colo (ovarul drept si un punct la 2 degete sub buric), dar de 2 zile nu mai simt absolut nimic si nu stiu daca e ok sau nu. mi-e ffffffff frica! dar poate totusi, poate macar embrionul cu hatching sa se fi prins, poate nu e totul in zadar, poate vine si la mine Mos Craciun! sper din tot sufletul, dar mi-e ffffffff frica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

va deschisai io cap nou ca vaz ca nu se incumeta nimeni
poftiti aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=130190


luptatorul meu

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput