9 pisoi pe Arca lui Noe

9 pisoi pe Arca lui Noe | Autor: RUXMAX

Link direct la acest mesaj

Avem de dat spre adoptie 9 pisoi, taote culorile, de 2 luni, frumosi destpeti si...fara bani. Situatie de urgenta, asteptam cereri acum!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Rux, am "dat mai departe" anuntul tau, poate reusesti...Eu am ramas cu pisoii mici, care s-au facut mari, si acum e si mai putin probabil sa le gasesc stapani...
Ar fi util sa le faci cateva poze, pisoii mici sunt f. dulci si poate se indura careva...

Incearca si aici: http://www.gia.org.ro/adoptii.html
Succes la gasit stapani buni,

V

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Si eu am avut cinci pisoi de dat si am reusit sa dau patru punand anunturi pe net, am pus anunt si cu poza cu toti cinci si cu poze pt fiecare in parte si vreau sa va zic ca dupa ce am dat patru din ei, pe al cincilea ne-am hotarat sa il oprim si inca am primit telefoane si mesaje de la persoane care vor pisicuti. Pisicii mei aveau pe atunci tot doua luni, ca si ai tai.
Am dat anunturi pe mai multe site-uri, sper ca e ok sa scriu si aici numele site-urilor: petz.ro, caini-pisici.ro, pisici.ro, cautunstapan.ro.
Sunt sigura ca veti gasi doritori, numai ca trebuie sa dai anunturi cam peste tot, mai cauta si pe google si poate gasesti si alte site-uri in afara de cele pe care ti le-am zis eu.
Si mai poti face ceva: da un search pe google pt" adopt pisic" sau "caut pisic" ori tot la anunturi (pe site-urile unde vei da tu anunt), la persoane care doresc sa adopte un pisic si apoi contacteaza-i tu, daca sunt de din Bucuresti sau prin apropiere.


Ioana
animalutele mele iubite pisicutii nostri

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RUXMAX spune:

de 2 saptamini dau anunturi in ziare si pe internet, am dat groaza de bani si nimic...
Ttal meu are cancer si va muri...el e stapinul pisicilor...deocamdata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RUXMAX spune:

Va rog sa va uitati pe TVR 1, sambata viitoare) la ora 10.30 , emisiunea "Arca lui Noe" va prezenta situatia pisicilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Ma bucur mult ca ai reusit sa ajungi la emisiunea asta!!! Daca sunt acasa, precis ma uit...Si eu am 5 pisici de dat si nu stiu cum sa fac...

V

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramoneloo spune:

Rux,ce s-a mai intamplat cu pisoiasii?Ai reusit sa le gasesti stapani?Eu nu am reusit sa vad emisiunea,dar sper ca au fost adoptati...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RUXMAX spune:

Nici eu n-am vazut-o , m-am internat azi cu baiatul- are enteroviroza.Dar stiu ca a sunat 1 singura persoana si ca nu a dat totusi in urma emisiunii nici unul -ramasesera 4.

Mergi la inceput