Campanie de responsabilizare a autoritatilor (5)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

RalMar, pun imediat link pe prima pagina, catre raspunsul primit de tine! Poate ar fi bine sa-i trimiti si ei textul scris de Luca pt jurnalisti.
LucaLuca, poate ai tu timp sa "te bagi la discutii"u europarlamentarii?


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalMar spune:

I-am trimis textul si i-am dat si nr de telefon. Mi-am listat legea si absolut tot de la subiect, sper sa am timp sa le studiez diseara sa fiu documentata cand suna, ca acum sunt putin prinsa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

Am primit si eu raspuns azi de la dnul deputat Andrei Gerea(Arges).

Stimata doamna,

Am preluat mesajul dumneavoastra si, impreuna cu colegii mei de la cabinetul parlamentar, voi face demersurile necesare.
Sper, insa, sa vi se implineasca, totusi, dorinta inainte sa finalizam partea birocratica!
Ati apelat si la Maternitatea Giulesti, la prof. Marinescu?

Oricum, tinem legatura. Ati putea sa-mi dati si un numar de telefon unde sa va putem apela?

Toate cele bune, dumneavoastra si prietenilor dumneavoastra!

Cu stima,
Andrei Gerea

Ce ziceti? Pare destul de general raspunsul dar macar a lasat o portita deschisa pentru comunicare. In rest, liniste, nu mi-a mai raspuns nimeni.


CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

Vad ca sunt foarte multe vizionari la capitolele noastre, poate isi fac si celelalte fete care ne citesc din umbra curaj sa ne scrie si sa vina cu idei.
Chiar daca nu ati facut fiv sau nu aveti in plan sa faceti. Eu de ex. nici macar nu voi mai face fiv vreodata(chiar sa vreau, nu mai am cum).


CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalMar spune:

Si eu am mai primit un mesaj, dar vad ca am probleme cu netul, asa ca o sa-l postez diseara, dupa serv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

E bine ca am fost cat de cat bagate in seama
Sa vedem acum daca o sa se concretizeze ceva in acest sens
sper sa fie bine
Mi-a placut sugestia domnului deputat legat de clinica giulesti si de domnul Marinescu de zici ca acolo iti face fiv gratuit
Eu acolo am facut si tot ma costat cu tot cu tratament vreo 3000 de euro.
Bine ar fi sa fim mamici pana cand se va face ceva in tara asta
pupici

elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalMar spune:

Si pe mine ma distreaza raspunsurile, ei sunt convinsi ca suntem niste babute de 60 de ani, si singura problema a noastra e ca nu gasim spitale sa faca inseminarile si fivurile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

Fetelor, am trecut de 1800 de semnaturi. Trebuie sa ne mai agitam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna fetelor! Bine v-am regasit!
Am intrat repede ca sa va spun ca am venit de la munte unde a fost super desi vremea n-a fost prea buna.Inca mai sunt in concediu si vreau sa profit de timpul ramas sa-l petrec cu sotul meu, deci nu prea o sa am timp sa mai contribui la campanie.
Am vazut ca ati fost f active si va multumesc tuturor.
O sa incerc sa citesc si din urma, dar daca vreuna dintre voi poate sa-mi spuna pe scurt ce s-a mai realizat as fi recunoscatoare!
Incerc sa intru o data pe zi sa vad cu ce pot fi de folos. Pana atunci am doar cateva intrebari:
1.A fost emisiunea la Protv? Dc nu, cand este?
2.Stiti dc a aparut articolul in Cotidianul?
3.Cum a ramas cu Memoriul catre CNAS?
4.Celelalte prezentari ale Mariei si Cris81 au inceput sa circule? Daca da, le vreau si eu va rog!

Va pe toate cu drag!




Ioana
animalutele mele iubite pisicutii nostri

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!
www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">SEMNEAZA SI TU petitia pentru legea mamelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Hello,

Acum am descoperit subiectul, n-am apucat sa citesc tot din urma dar vreau sa contribui la munca voastra. Pana termin de citit va rog sa-mi spuneti daca pot face ceva.

Luca, ma gandesc sa facem ceva poster dragut cu textul propus de tine. Impacteaza mai puternic daca sunt si ceva imagini. Ce zici, ma apuc de treaba?

Raluca

Mergi la inceput