fiv la cluj

fiv la cluj | Autor: brunadria

Link direct la acest mesaj

Buna, va urmaresc de mult timp, dar acum scriu pentru prima data.PS; Am facut primul fiv la cluj nereusit , ba mai rau.testul de sarcina pozitiv, fericire mare .. dupa 6 saptamani verdict sarcina extrauterina.Prin urmare am ramas fara o trompa , cealalta fiind impermeabila, deci urmatorul fiv urmeaza in decembrie sau ianuarie.Desi am citit multe despre prof. Stamatian, sa stiti ca eu am o parere foarte buna despre el , este un adevarat profesionist.{cunosc multe cazuri reusite).As vrea sa stiu daca mai e cineva care incepe tratamentul in aceeasi perioada.succes tuturor..si mult curaj..

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

Buna brudadriaimi pare rau pentru nereusita ta dar data viitoare va fi cu noroc. Si eu am facut fiv la cluj in martie aprilie anul acesta dar din pacate nereusit iar acum ma pregatesc de al doilea, tot la cluj cu doctorul Micu. Voi incepe tratamentul la sfirsitul acestei luni daca totul este in regula. Mult noroc si daca vrei sa mai vorbim sint pe aici.Sa-ti activezi PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

multumesc mara72, mi ar face placere sa vb pe pm dar nu stiu cum sa l activez.poate ma indrumi.merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Citat:
citat din mesajul lui brunadria

multumesc mara72, mi ar face placere sa vb pe pm dar nu stiu cum sa l activez.poate ma indrumi.merci


pe bara din stanga ai undeva mai jos (penultimul) mesaje private. intri si apesi optiuni, apoi activare PM

succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

multumesc mult april

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

mara72 , nu stiu care e cauza dar ti am trimis un mesaj PM si zice ca nu accepta mesaje private.Greu e cu informatica asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

brunadria, vezi ca ti-am trimis si eu pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

am vazut ca mi ai scris , dar nu reusesc sa ti scriu tot timpul scrie"mara72 nu accepta mesaje private", cine stie... imi pare rau. eu sunt din baia mare dar actual in franta. daca ai messenger poate vb mai usor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

nimeni nu mai face fiv la cluj? curaj, eu cunosc multe cazuri de reusita , din tura din apri mai , din 9 femei 6 au reusit .si eu eram pe aproape. dar sant convinsa ca urmatrul fiv va fi cu noroc si pana la urma toate o sa reusim. trebuie sa gandim pozitiv. succes.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ennni spune:

Fetelor, eu am facut fiv la cluj cu dr. Micu. In iunie am avut ET. Am reusit din prima si acum sunt cu gemeni. Trebuie sa aveti incredere in voi si in dr. vostru si totul va fi bine. Mult succes. Daca aveti intrebari va raspund cu placere.

Eni 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

ennifelicitari, sa ai o sarcina usoara si doi copii mincaciosi si cuminti .Reusita ta imi da sperante, eu ma pregatesc de al 2-lea fiv tot cu dr micu, am incredere in el si stiu ca totul va fi bine. Tu de ce ai ajuns la fiv ? te pup, sa ai grija de tine, Mara

Mergi la inceput