Regulament! | Concursuri active | Intrebari frecvente | Ajutor    

Album concurs!

Clasament final

Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Diaspora Desprecopii - de departe, aici

Vremea in Turcia

Subiect nou  Sondaj nou Sondaj nou  Raspunde  Versiune imprimanta
Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator Pagina: din 2

Monica-Elena
Monica-Elena
Bamby

Romania
bucuresti
(BUCURESTI)

3837 Mesaje
2 Prieten(i)

Trimis la - 13/08/2008 :  09:37:16 Link direct la acest mesaj  Arata profilul Adauga semn de carte la mesaj Trimite Monica-Elena un Mesaj Privat  Reply with Quote

Vremea in Turcia

Am si eu o intrebare la voi. Cum este vremea.
in Turcia(in Antalya mai precis)in a doua jumatate a lunii septemebire mai precis dupa 10 sept. Am mai fost in concediu in iulie si era fff cald dar acum plecam cu cupilul de 3 ani .si parca nu as vrea sa am 40 d egrade .
Multumesc

Monica mamica unui globulet de aur - Mihnea-Gabriel
Esentele tari se tin in sticlute mici.
      (0 aproba) (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator
antosit
antosit
Zana zorilor...

Donator desprecopii.com
 Romania, bucurestiBUCURESTI
2195 Mesaje
1 Prieten(i)
Trimis la: - 13/08/2008 :  09:43:05 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite antosit un Mesaj Privat  Reply with Quote
Monica chiar aseara am vorbit cu o prietena care vrea sa mearga in Antalya la inceputul lui oct. si imi spunea ca s-a interesat de vreme: in aer minim 20-25 de grade , in apa minim 20.Ma gandesc ca la jumatatea lui sept. cand mergi tu este si mai bine!

Anto
"Cea mai mare iluzie este ca oamenii au limite!"

"Toata lumea stie ca adevaratul punct G este in finalul cuvantului shopping!"

De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput
pussi
pussi
mami de gemene Ana&Elena

Romania, timisoaraTIMIS
6274 Mesaje
10 Prieten(i)
Trimis la: - 13/08/2008 :  20:22:02 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite pussi un Mesaj Privat  Reply with Quote
HI, Hi, Hi.. ne-am gasit 3 FIv-oase sa vorbim de vreme.

Monica eu am fost in 2003 in Kusadasi, care e mai sus decat Antalya, am plecat in 19.09 pana in 29.09.... o singura zi a fost cu vant, in rest cald, numai bine(nici prea-prea nici foarte-foarte), apa marii eu zic era rece pt. Mihnea, dar repet era Kusadasi.

anto
eu maine plec in Antalya.. fara Tuste

PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput
Monica-Elena
Monica-Elena
Bamby

3837 Mesaje
2 Prieten(i)
Trimis la: - 13/08/2008 :  20:55:30 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Monica-Elena un Mesaj Privat  Reply with Quote
pupam fivoasele.

Monica mamica unui globulet de aur - Mihnea-Gabriel
Esentele tari se tin in sticlute mici.

floricik
membru junior

Romania, Bucuresti
1384 Mesaje
5 Prieten(i)
Trimis la: - 13/08/2008 :  20:59:13 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luifloricik Adauga semn de carte la raspuns Trimite floricik un Mesaj Privat  Reply with Quote
Monica stai linistica ca o sa fie ok vremea cand mergeti voi. Noi am fost anul trecut din 5.09 in 12.09 in Antalya si a fost cald ...dar nu deranjant. Anul asta mergem tot in Antalya si plecam pe 14.09.
Oricum ai facut o alegere buna pt septembrie ...in iulie este prea cald.

7
antosit
antosit
Zana zorilor...

Donator desprecopii.com
2195 Mesaje
1 Prieten(i)
Trimis la: - 13/08/2008 :  23:02:42 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite antosit un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui pussi

HI, Hi, Hi.. ne-am gasit 3 FIv-oase sa vorbim de vreme.

Pussi esti de coma!Vacanta placuta si vreme buna!

Anto
"Cea mai mare iluzie este ca oamenii au limite!"

PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!
Moniland
Moniland
membru de baza

Donator pentru Sara
 Romania
6223 Mesaje
12 Prieten(i)
Trimis la: - 14/08/2008 :  11:37:18 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiMoniland Adauga semn de carte la raspuns Trimite Moniland un Mesaj Privat  Reply with Quote
Hai ca-s si eu aici .
Monica, noi am fost anul trecut din 28 septembrie pana prin 5 octombrie. Am fost la Kemer unde soarele se asunde mai repede dupa muntii. Vremea excelenta, apa marii exagerat de calda. Si anul acesta tot in aceeasi perioada vrem sa mergem. Nu sunt calduri exagerate e ideal pentru Turcia in luna septembrie. Distractie placuta!
Pussi, drum bun si distractie placuta!
andreea_3
andreea_3
nou venit

Romania, bucuresti
1 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 23/08/2008 :  18:33:08 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Buna!Si eu plec in spetembrie pe 20 in Antalya si ma interesa cum e vremea.Sper sa fie cat de cat vreme buna si de facut plaja si de inotat,anul trecut am fost in Grecia la sfarsitul lunii septembrie ,in Halkidiki si vremea a fost foarte calda,dar nici nu era asa de multa lume cum est ein perioada de varf...dar se pare ca in Antalya numai pe acest forum ne-am gasit cativa...asa ca o sa fie destula lume si multi romani ...Ne vedem pe acolo...Pupici:)

Angelinne
membru junior

Romania,
793 Mesaje
1 Prieten(i)
Trimis la: - 28/08/2008 :  23:40:51 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiAngelinne Adauga semn de carte la raspuns Trimite Angelinne un Mesaj Privat  Reply with Quote
Si eu vreau sa plec undeva din 10 septembrie, La ce hotele mergeti sa stiu si eu ce sa aleg? anul trecut de ex am fost in Belek dar in august si f cald. Eu mai optam pt Grecia dar nu stiu unde ca sa fie misto caci toata lumea imi zicea ca sunt servicii ff proaste fata de Turcia...de care ce-i drept m-am cam saturat....

Angelinne
andicu
andicu
Mama lui Duracell

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator desprecopii.com
 Romania, constantaCONSTANTA
4484 Mesaje
3 Prieten(i)
Trimis la: - 04/09/2008 :  16:45:48 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite andicu un Mesaj Privat  Reply with Quote
Iaca si eu , a5a FIVoasa!

Deja cred ca pot spune Pussilinei sa-i fie de bine concediul.

Eu am alta dilema: din considerente de serviciul sotului, nu putem pleca in Antalya mai devreme de 18 oct. Stie cineva cum e vremea in octombrie? ca pana la 4-5 oct am mai fost dar in 20....aa, si plec cu Marinerul vesel, si sper sa fie vremea frumoasa.

Andreea de Filip Gabriel (27.06.2007)

Am implinit 1 An

Marinarul vesel

Semneaza petitia pt introducerea procedurilor de reproducere asistata
in Programul national de Sanatate!

Moniland
Moniland
membru de baza

Donator pentru Sara
 Romania
6223 Mesaje
12 Prieten(i)
Trimis la: - 04/09/2008 :  18:43:52 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiMoniland Adauga semn de carte la raspuns Trimite Moniland un Mesaj Privat  Reply with Quote
Andicu, nu am fost asa tarziu dar pot sa intreb cum e vremea la sf lui octombrie. Cred ca pt marinarul vesel ar fi numai bine.

Editat de - Moniland on 04/09/2008 19:01:47
Pagina: din 2 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina urmatoare

Subiect nou  Sondaj nou Sondaj nou
 Raspunde la subiect
 Versiune pentru imprimanta
Mergi la:
Forumul desprecopii.com © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

Da un Like!

horoscopcopii
Horoscopul copiilor

... Alte horoscoape ...

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com