Vremea in Turcia

Vremea in Turcia | Autor: Monica-Elena

Link direct la acest mesaj

Am si eu o intrebare la voi. Cum este vremea.
in Turcia(in Antalya mai precis)in a doua jumatate a lunii septemebire mai precis dupa 10 sept. Am mai fost in concediu in iulie si era fff cald dar acum plecam cu cupilul de 3 ani .si parca nu as vrea sa am 40 d egrade .
Multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Monica chiar aseara am vorbit cu o prietena care vrea sa mearga in Antalya la inceputul lui oct. si imi spunea ca s-a interesat de vreme: in aer minim 20-25 de grade , in apa minim 20.Ma gandesc ca la jumatatea lui sept. cand mergi tu este si mai bine!

Anto
"Cea mai mare iluzie este ca oamenii au limite!"

"Toata lumea stie ca adevaratul punct G este in finalul cuvantului shopping!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

HI, Hi, Hi.. ne-am gasit 3 FIv-oase sa vorbim de vreme.

Monica eu am fost in 2003 in Kusadasi, care e mai sus decat Antalya, am plecat in 19.09 pana in 29.09.... o singura zi a fost cu vant, in rest cald, numai bine(nici prea-prea nici foarte-foarte), apa marii eu zic era rece pt. Mihnea, dar repet era Kusadasi.

anto
eu maine plec in Antalya.. fara Tuste



PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

pupam fivoasele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Monica stai linistica ca o sa fie ok vremea cand mergeti voi. Noi am fost anul trecut din 5.09 in 12.09 in Antalya si a fost cald ...dar nu deranjant. Anul asta mergem tot in Antalya si plecam pe 14.09.
Oricum ai facut o alegere buna pt septembrie ...in iulie este prea cald.


7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Citat:
citat din mesajul lui pussi

HI, Hi, Hi.. ne-am gasit 3 FIv-oase sa vorbim de vreme.


Pussi esti de coma!Vacanta placuta si vreme buna!

Anto
"Cea mai mare iluzie este ca oamenii au limite!"

www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.htm" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Hai ca-s si eu aici .
Monica, noi am fost anul trecut din 28 septembrie pana prin 5 octombrie. Am fost la Kemer unde soarele se asunde mai repede dupa muntii. Vremea excelenta, apa marii exagerat de calda. Si anul acesta tot in aceeasi perioada vrem sa mergem. Nu sunt calduri exagerate e ideal pentru Turcia in luna septembrie. Distractie placuta!
Pussi, drum bun si distractie placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_3 spune:

Buna!Si eu plec in spetembrie pe 20 in Antalya si ma interesa cum e vremea.Sper sa fie cat de cat vreme buna si de facut plaja si de inotat,anul trecut am fost in Grecia la sfarsitul lunii septembrie ,in Halkidiki si vremea a fost foarte calda,dar nici nu era asa de multa lume cum est ein perioada de varf...dar se pare ca in Antalya numai pe acest forum ne-am gasit cativa...asa ca o sa fie destula lume si multi romani ...Ne vedem pe acolo...Pupici:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angelinne spune:

Si eu vreau sa plec undeva din 10 septembrie, La ce hotele mergeti sa stiu si eu ce sa aleg? anul trecut de ex am fost in Belek dar in august si f cald. Eu mai optam pt Grecia dar nu stiu unde ca sa fie misto caci toata lumea imi zicea ca sunt servicii ff proaste fata de Turcia...de care ce-i drept m-am cam saturat....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Iaca si eu , a5a FIVoasa!

Deja cred ca pot spune Pussilinei sa-i fie de bine concediul.

Eu am alta dilema: din considerente de serviciul sotului, nu putem pleca in Antalya mai devreme de 18 oct. Stie cineva cum e vremea in octombrie? ca pana la 4-5 oct am mai fost dar in 20....aa, si plec cu Marinerul vesel, si sper sa fie vremea frumoasa.






Andreea de Filip Gabriel (27.06.2007)

Am implinit 1 An

Marinarul vesel

www.petitieonline.ro/petitie/semneaza/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html?msg_ok=1" target="_blank">Semneaza petitia pt introducerea procedurilor de reproducere asistata
in Programul national de Sanatate!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Andicu, nu am fost asa tarziu dar pot sa intreb cum e vremea la sf lui octombrie. Cred ca pt marinarul vesel ar fi numai bine.

Mergi la inceput