program simulare freze

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mi_ro spune:

Nici eu nu o sa fiu blonda niciodata...tot la roscatul meu raman. Multumesc pentru site. Bun de stiut! E la favorite acum.

http://www.hi5.com/friend/photos/displayUserAlbum.do?albumId=119318750&ownerId=166574282

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mi_ro spune:

Nici eu nu o sa fiu blonda niciodata...tot la roscatul meu raman. Multumesc pentru site. Bun de stiut! E la favorite acum.

http://www.hi5.com/friend/photos/displayUserAlbum.do?albumId=119318750&ownerId=166574282

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Eu nu pricep: eu sunt satena spre blond. Cand am fost mica am fost chiar blonda. Lumea imi spune sa nu ma vopsesc ca am parul frumos, sanatos. In liceau am avut suvite blonde, imi statea ff bine.
Ei, aici, cand ma fac blonda...zici ca-s muma padurii.Si nici satena..nu prea imi vine, pe site.....
Iar cand ma fac bruneta,,arat f bine.
Desi eu cred ca daca in realitate m-as face bruneta as fi ff palida si as arata cu 10 ani mai batrana. Plus ca o singura frizura mi se potriveste.
Deci, la voi cum e? Ori numai eu sunt ciudata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelk spune:

Eu am experimentat numai machiajul. In ceea ce priveste parul, sunt foarte conservatoare. Sunt blonda natural, o nuanta foarte frumoasa si uite ca nu vreau nici macar virtual sa imi schimb culoarea

**blonda rau**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medeeam spune:

stau de o ora si ma joc cu coafuri si machiaje!super programul!multumim ,felicity05!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Deci numai eu sunt ciudata..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michela09 spune:

Draga eunice78, depinde f. mult de poza pe care o folosesti. Eu am descarcat mai multe poze, la unele imi sta bine blonda, roscata, etc. la unele nu.
Ti-am spus, depinde f. mult de poza pe care o folosesti.
Pupici.
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Abisa spune:

Vai, ce tare! M-am amuzat copios! Cert e ca n-o sa ma fac niciodata blonda :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Se pare ca doar eu am ghinion, imediat dupa incarcarea pozei si procesarea ei imi apre o eroare...

Chiquitita, mami de Livia (08.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Am incercat cateva coafuri si culori si uite asa am vazut ca si-un saten deschis imi sta bine, ba mi-am facut si-un platinat rozaliu


Mihaela si Diana 22.11.2004

Mergi la inceput