Bilete avion Paris- low cost

Bilete avion Paris- low cost | Autor: noi2

Link direct la acest mesaj

Buna dimineata
Nu gasesc nici o cursa low cost pentru Paris, in luna ianuarie 2009. La Blue Air nu a aparut inca programul pentru anul viitor, si alte companii nu am gasit. Ma poate ajuta cineva??
Voi cu ce calatoriti de obicei?
Ms frumos.

..shi te iubesc...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns melina34 spune:

salut, nu stiu cit de low doresti dar ai intrat pe site la air france?in ideea ca nu iti trebuie biletele acum poate faci economii citeva luni;eu voi merge cu ei in august si inainte sa fac rezervare am comparat af cu tarom, rezultatul? tarom era mai scump cu 300 ron!

M.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noi2 spune:

Tocmai am intrat pe site la Air France. Iese o suma foarte mare, in jur de 586 euro.. si avand in vedere ca va fi doar o escapada de weekend, prefer un low cost.Mersi pentru raspuns.


..shi te iubesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Noi2, mie mi-a iesit 511 euro cu AirFrance-ul, ianuarie 2009, plecare vineri seara, intoarcere duminica dimineata.

Uite aici, vezi daca gasesti (daca sunt considerate reclama, va rog sa le stergeti):

www.flytickets.ro
www.decoleaza.ro
www.biletelowcost.ro


Noi2, cu lowcost-urile ai grija. Daca sunt probleme meteo, s-ar putea sa nu mai plecati sau sa ramaneti pe acolo. In ianuarie au fost probleme (nu stiu daca iti aduci aminte). Noi am zburat cu AirFrance-ul si nu am avut nici o neplacere (avionul a decolat din Paris cu o jumatate de ora mai tarziu, dar a decolat!), dar stiu ca cei care erau cu lowcost-urile au stat intepeniti mult timp pe aeroporturi.


Melina, da, Tarom-ul e mai scump decat AirFrance-ul, de aceea si noi luam tot prin AF.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonia Antonia spune:

Eu am mers o data cu myair care decoleaza de pe Baneasa si aterizeaza pe Charles de Gaulle in Paris. Marea lor problema sunt intarzierile ca altfel sun OK, ca toti ceilalti.
Si daca nu iei bilete din timp ies cam scumpe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melina34 spune:

si mie imi iese 510,94 Eur plecare 8 ian ora 20,10 si retur 11 ian, ora 10,30 so...eu zic sa te bagi noi2!!!
SUCCESURI!
M.

Mergi la inceput