de unde cumpar o ie in bucuresti?

de unde cumpar o ie in bucuresti? | Autor: meb

Link direct la acest mesaj

as vrea sa imi cumpar o ie
dar pentru ca nu pot explora metropola cu bb mic, va rog frumos, cine cunoaste, sa imi recomnadati un magazin in Bucuresti unde se gasesc si ii. bine ar fi sa aiba si marimi mai generoase. ma rog, si cu preturi mai ok, daca e posibil.

va multumesc frumos

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

era un artizanat pe calea mosilor...aproape de intersectia cu eminescu. pe drumul catre bucur obor..pe partea stanga.

MirelaV
pupicei pe burticei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Am vazut si in Carrefour Orhideea, langa KFC si McDonalds.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

La magazinul de la intrarea in Muzeul Satului.


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla
www.dropshots.com/gabitzam3" target="_blank">Poze noi cu maimutzica mea, Andrei-Stefan (25.05.05) si puiul mic Raducu(06.06.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Eu am cumparat doua ii dintr-un magazin de pe Calea Victoriei sau cum se cheama strada aia de la intrarea in magazinul Victoria (sa-mi fie rusine, bucuresteanca si n-am stiut niciodata cum se cheama strada) si am intrat in magazin si-am vazut si-acolo.

Oana_B
www.fertilityfriend.com/home/ysatis" target="_blank">vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisu79 spune:

De la parterul magazinului Unirea....e acolo un stand numai cu obiecte de artizanat si in iarna am luat de la ei o ie superba.

Crisu, mami de Alex22.07.07

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mi_ro spune:

La Muzeul Satului sunt scumpe. Anul trecut mi-am luat de Bucur Obor ...sunt cateva standuri la parter. Mi-am luat si ie si camasa de noapte de la artizanat

http://www.hi5.com/friend/photos/displayUserAlbum.do?albumId=119318750&ownerId=166574282

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

in perioada 20-22 iunie se desfasoara festivalul de folclor in cismigiu. daca ai timp mergi pana acolo. sunt cativa artisti populari cu ii, rochii, aveau aseara si rochite pentru copii. poti asculta si muzica, stai cu bb la aer.
spor la cumparaturi.
www.onlinegallery.ro/etno/fest-cismigiu-2008.html" target="_blank">festivalul de folclor

mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meb spune:

fetelor, va multumesc frumos pentru sugestii.
ar fi fost foarte bine sa merg astazi la targul din cismigiu, sigur gaseam ceva, dar e prea cald deja, nu mai risc. o sa merg maine in zona magazinului victoria pt ca am drum incolo de dimineata. sper sa gasesc ce caut, daac nu, iau pe rand adresele pe care mi le-ati recomnadat voi si pana la urma tot gasesc eu o ie mishto.



Mergi la inceput