Miresele anului 2005 (34)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Felicitari fetelor pentru burtici sau bebelusi ca nu am mai intrat de mult

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Felicitari zoze pentru fetita si BraveGirl pt baietel! Sa fie bebeii sanatosi si voi sa aveti nasteri usoare!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

La Multi ANi Biby!!Sanatate, fericire si impliniri!



Cristina, mamica de Alessia Stefana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Bibyyyy, la multi ani fericiti! Mai treci pe la noi!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Felicitari Nushulica pentru nasterea lui Stefan Alexandru! Chiar ca ziua de 24.09 e o zi speciala si binecuvantata pentru voi! Cele mai importante 3 evenimente din viata voastra s-au intamplat atunci, mi se pare o coincidenta superba! Sa va traiasca baietii, sa va bucurati de ei si sa fiti sanatosi si fericiti toti 4!
Felicitari Zozela pentru micuta Maria! Sa fie sanatoasa, sa aiba noroc in viata si sa va aduca muuulte bucurii impreuna cu fratiorul ei!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

lexi multumim e urari!!!de unde ai aflat?

suntem acasa cu bb in formula de 4,nu-i usor mai ales pt mine care stau toata ziua singura cu ei pana ajunge sotul de la munca,de multe ori simt ca o iau razna dar asta e,ne vom acomoda noi,vor mai creste baietii vor inteleg mai mult(ma refer la david care a devenit un smiorcait de cand il avem pe bb chiar daca in sinea lui il iubeste e normal sa fie gelos un pic ca i-a picat tronul)

brave girl se apropie dpn si la tine,iti tin pumnii sa ai o nastere usooara si un bb sanatos



Mami si 2 printi iubiti: DAVID(24 sept 2008) si STEFAN(24 sept 2010)


HAINUTE 0-4ANI SUPER PRETURI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Nusha, am citit la Odisee cand ai nascut. Va doresc acomodare usoara si rapida in noua tara si sa va mearga cat mai bine!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:



Va pup fetelor!

Citat:
citat din mesajul lui nushulica

lexi multumim e urari!!!de unde ai aflat?

suntem acasa cu bb in formula de 4,nu-i usor mai ales pt mine care stau toata ziua singura cu ei pana ajunge sotul de la munca,de multe ori simt ca o iau razna dar asta e,ne vom acomoda noi,vor mai creste baietii vor inteleg mai mult(ma refer la david care a devenit un smiorcait de cand il avem pe bb chiar daca in sinea lui il iubeste e normal sa fie gelos un pic ca i-a picat tronul)

brave girl se apropie dpn si la tine,iti tin pumnii sa ai o nastere usooara si un bb sanatos



Mami si 2 printi iubiti: DAVID(24 sept 2008) si STEFAN(24 sept 2010)


HAINUTE 0-4ANI SUPER PRETURI


Nushulica sa iti traiasca baietii...amandoi isi serbeaza ziua de nastere in aceeasi zi...ce frumos!

------------------------

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank">daca va plac pozele noastre, votati-ne: da-1 si da-2



Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Felicitari, cu intarziere, si pentru BraveGirl. Sa va traiasca micutul Patrick Stefan, sa fie sanatos si, impreuna cu surioara lui, sa va aduca muuuulte bucurii!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui anangel_lexi

Felicitari, cu intarziere, si pentru BraveGirl. Sa va traiasca micutul Patrick Stefan, sa fie sanatos si, impreuna cu surioara lui, sa va aduca muuuulte bucurii!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet



multumim frumos pt urari!
Nushulica, felicitari si voua! Am nascut pe 16.10, deci chiar cu o zi inainte de a scrie tu mesajul, ca bebe s-a grabit si a venit la 37s, sa ne prinda total nepregatiti

PS: si eu o mai iau razna, desi am ajutor. dar lipsa somnului ma face mai putin rabdatoare, mai ales ca si Arianna mea a devenit mai plangacioasa.

==========
Corina
Mami de Arianna Maria (18.11.2008) si Patrick Stefan (16.10.2010)

POZE

Mergi la inceput