Fastrackids - e cineva care imi poate da un sfat?

Fastrackids - e cineva care imi poate da un sfat? | Autor: mirunamica

Link direct la acest mesaj

Buna,

Acum o saptamana am vazut o prezentare a unui program educational interesant. La Junior Expo am dus-o pe Mirunica mea la o lectie demo facuta de catre cei de la FasTracKids. La prima vedere mi-a parut interesant dar locuiesc departe de centrul lor asa ca daca decid sa o duc pe Mirunica as vrea sa stiu daca intr-adevar merita efortul. Are cineva dintre voi copilul inscris acolo?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

da, eu am fata de un an, adica din toamna. si sa sti ca se vede!ii place tare mult, ea ar vrea in fiecare zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miriama spune:

Dati detalii mai pe larg ce inseamna acest lucru. Ce fac ei acolo, preturi, numar de ore etc...

"Arata-te puternic cand esti slab si slab cand esti puternic"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monu spune:

Si noi mergem la cursuri din toamna anului trecut. ii place. au activitati interesante. explicatii pe larg si preturi si ce inseamna puteti obtine dand o cautare pe net la fastrack.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana33 spune:

Buna,
Si noi mergem la FasTracKids din noiembrie anul trecut si cred ca merita efortul. Se cunoaste. Pretul e OK, instructorii sint OK (sint educatoare din gradinita Bambi pregatite special pentru aceste cursuri care difera de un program obisnuit de gradinita). Iti trimit pe PM datele de contact ale persoanei care iti poate spune exact cind sint cursurile (in ce zi si la ce ora, noi, de exemplu, mergem simbata de la 9.30, dar se poate si in timpul saptaminii), cit costa (in functie de numarul de sedinte din luna respectiva), cind poti merge la o lectie demonstrativa si tot ce te mai intereseaza. Cursurile se vor termina in iulie urmind ca din toamna sa inceapa o noua sesiune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunamica spune:

Multumesc fetelor, multumesc Diana

poti sa-mi spui unde e sediul Bambi. La targ m-au invitat sa merg la o lectie gratuita la sediul lor central undeva langa parcul Carol pe strada Lanariei. Eu locuiesc in Crangasi.
Stiti daca au mai multe centre deschise in Bucuresti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibi75 spune:

Buna Miruna! Eu o duc pe Clara la sediul de pe Lanariei. Imi convine ca stau la Vitan. Am inteles ca mai au un sediu pe langa La Mama de pe Calarasi si ca vor mai deschide unu in nord. Mai multe nu pot sa-ti spun decat ca programul e senzational, iar Otilia (profesoara Clarei) e cel mai dedicat educator pe care l-am vazut. Mult succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Si noi am fost la o lectie demonstrativa la sediul din str. Dem Teodorescu, iar Rares a fost foarte incantat. Noi am fi interesati sa ne inscriem din septembrie pentru ca acum luam vacanta si plecam, iar in 6 iulie termina ei si iau vacanta. Totodata mi s-a vorbit despre niste cursuri de vara de cate o saptamana zi de zi, in luna iulie, tema fiind Dinozaurii. Pe noi ne-ar interesa si aceasta tabara.

Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii

www.help-ema.puls-il.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Ema!

"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana33 spune:

Buna,
Noi mergem in sediul din Dem. Teodorescu, de linga Piata Alba Iulia. Nu stiam sa mai fie si in alta parte. Ti-am dat pe e-mail (nu ai activat PM) numele si numarul de telefon al domnisoarei care se ocupa de FasTracKids.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunamica spune:

Multumesc Diana. Am primit pe email datele.
Ma bucur sa aud ca au un program pentru perioada verii.
Va voi tine la curent cu nazdravaniile Mirunicai. A inceput sa-mi placa forumul asta :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana33 spune:

Cu placere. Sa stii ca cei de la Bambi sunt seriosi, au programe interesante si chiar merita sa mergi cu cea mica. In grupa noastra vine o fetita din Drumul Taberei si parintii spun ca traficul ar fi rezonabil simbata dimineata.
Bafta!

Mergi la inceput