endocrinolog/ test hormonal

endocrinolog/ test hormonal | Autor: IoanaDark

Link direct la acest mesaj

salve,
imi puteti recomanda si mie un endocrinolog bun? sau macar unde pot face un test pentru hormoni bun? Am de ceva timp niste probleme cu mestruatia, ba imi vine de 2 ori pe luna, ba m-am trezit cu o candida(care se pare ca s-a retras) iar acum, surpriza, nu mi-a mai venit menstruatia deloc. Ma gandesc ca toate acestea pot fi legate de un dezechilibru hormonal. Ma poate ajuta cineva? :(

Ioana

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marynik spune:

Iti recomand pe dr Corina Neamtu , un medic ff bun , este specializata pe endocrinologie reproductiva
Lucreaza la Institutul Parhon , in privat o gasesti la Sanador , Clinica Marinescu sau Dacia Medical
Daca ai nevoie de detalii sau nr de tel , spune mi


O vesnica aspiranta
Lupta pentru bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IoanaDark spune:

desigur, niste informatii de contact si eventual unde ar fi cel mai bine sa o caut mi-ar fi foarte de ajutor :). In care dintre locatii se pot face programari?
Am vazut ca nu ai activat PM-ul, asa ca iti voi adresa intrebarile aici :)
Multumesc pentru raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marynik spune:

Eu iti recomand ca prima oara sa te duci la ea in privat
Acolo are mai mult timp la discutie cu tine
La Sanador nu ti recomand ca acolo este ff aglomerat , o progr dureaza cel putin o luna
Incearca la Dacia Medical , tel 211.54.05 , cab este pe bulevardul Dacia , mai sus putin de pta Romana .Sa insisti la tel ca raspund mai greu
O mai gasesti si la cab Marinescu , tel 224.31.27 , este cab prof Marinescu de la Giulesti
Eu zic mai bine sa incerci la amandoua si sa te duci unde prinzi progr mai devreme
E mai greu pana prinzi prima progr , apoi vei tine legatura cu dansa mult mai usor .Iti va recomanda sigur sa faci analize si iti va da nr ei de tel si veti comunica prin tel si ti va spune ea unde sa mergi
La Parhon ea este in fiecare dimineata dar este ff aglomerat si te primeste numai cu programare
Ai incredere in ea , este un dr ff bun si f cautat
Daca mai ai si alte intrebari , contacteaza ma
Numai bine iti doresc

Apropo , eu am PM activat


O vesnica aspiranta
Lupta pentru bebe

Mergi la inceput