Concursul Clipe de viata 2007 - clasament final

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sneeuwklokje spune:

Nu inteleg care-i motivul secretului....
Dac-ar fi castigat un sac de bani sau mai stiu eu ce... intelegeam.
La-nceput de tot cand pozele erau parte din album... mi se pare ca am vazut ca Micuta avea o mamica prin America de Nord. S-ar putea sa ma-nsel dar tin minte ca m-am uitat sa vad unde ninge asa frumos ca eu n-aveam zapada.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

quote:
Originally posted by Sibylle
Cu cate poze a participat pana la urma ? Sau cu cate conturi ? Nu mai inteleg nimic ...


Asa m-am gandit si eu, ca poza e trimisa de pe alt cont, astfel incat Mirela n-o poate identifica pe castigatoare cu Luna.
Acum cred ca inteleg si implicarea Lunei in concursul acesta, clasamente personale, multe posturi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Si eu m-am intrebat unde ninge atat de frumos ? Apoi cineva spunea ca poate e fata lui Mik si mi-am dat seama ca la ea in zona ninge frumos.

Dar uite ca nu e poza ei. Pai mie mi se pare chiar penibil felul in care s-a "implicat" L75 in concurs si daca a vrut sa fie chipurile "discreta", a fost orice altceva, dar nu discreta.

Si uite asa ma duc cu gandul la faptul ca o Doamna de pe forum a fost atacata pe Mess la modul cel mai josnic de catre o persoana invidioasa care incearca sa se faca remarcata prin blogul ei si nu ii reuseste nicicum ... probabil nici o legatura cu subiectul discutat aici, dar ...

Sibylle saptamana 35

Nasterea ariciului junior Poze cu noi si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Lasand la o parte toata nebunia asta cu a cui este,ala a mea,ala nu,eu acum cand am vazut-o am avut impresia ca este Sofia Irei,desi nu cred ca ar participa la concurs si oricum n-a mai scris demult...
Banuiesc ca puteti verifica Ip-ul si se rezolva problema!

"La vita e bella"
De mancare
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Luna75 a participat cu alta poza.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petaluda spune:

Eu imi amintesc cum ca Luna 75 avea la semnatura scris: "Cu gandul la copilarie traiesc din plin emotia copilariei m-am transformat din iepuras in cavaler, si lupt neinfricat PENTRU NEDISCRIMINARE "
iar cand apasai pe " emotia copilariei " aparea o poza de la pagina 18 ( o fetita in iarba ).

Cum moderatorii ne-au prezentat cele 2 poze cu care a participat castigatorul, daca acestea ar apartinei Lunei 75, inseamna ca a avut 3 poze in concurs. Deci nu cred ca este a ei poza.

Luna, poate ne explici ce vrei sa spui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Semnatura asta "explica si lumineaza" multe neclaritati din mesajele Lunei. Fetita din emotia copilariei este metisa,daca nu ma insel. O fi avand 2 fetitze, una blonda si una metisa ... ma rog, mie mi-am placut ambele poze oricum.

Petaluda, nu cred ca vom avea sansa sa intelegem ce a vrut sa spuna cu tot circul asta de prost gust. Si nici nu cred ca merita sa pierdem timpul cu asa ceva. Imp e sa descoperim cine e mica domnisoara, iar daca vrea sa ramana in anonimat, sa ramana ! Dar sa stim si noi cine e !

Sibylle saptamana 35

Nasterea ariciului junior
Poze cu noi si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

petaluda: fetita respectiva e baietel. Te rog sa ma crezi ca poza castigatoare nu e a lunei :)



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petaluda spune:

Scuzele mele, am crezut ca e fetita, n-a fost rautacios.

DespreCopii, eu va cred, mi-am amintit de semnatura si am vrut sa scriu, ca sa stie si altii, sa nu fie dubii. Si sa vada si Luna ca nu ni se vinde orice asa usor.

Sibylle, ai dreptate pana la urma, chiar nu are sens sa ne pierdem timpul cu asemenea circuri. Nu m-as fi gandit niciodata ca cineva poate face asa ceva, si de aia asteptam sa explice ce a vrut defpat sa spuna, ca poate nu m-am prins si ea nu incerca defpat sa isi insuseasca poza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Eu renunt sa citesc mesajele membrului DC Luna75 de la prima fraza... n-am timp sa scot radicali... zau...
Iar cand pune si emoticoane fara numar, fara spatiu mai labarteaza si toata pagina, ca nu poti citi celelalte mesaje de pe pagina... pp ca de-asta i-a si fost sers un mesaj, ieri. Nu din cezura.





Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput