Concursul Clipe de viata 2007 - clasament final

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


ca sa ma dumiresc - ceva nu e in regula si normal nu imi dau seama ce - prea mare liniste,top incurcat,buna seara Luna(desi e dimineata) -logout - sa inteleg ca am castigat sau cineva e pus pe farse si ma filmeaza chiar aici?
zau ca nu stiu ce se intampla si chiar nu inteleg - ca am castigat o camera - zic eu ca merit - doar asa (din simpatie)dar restul (de nu e imaginatia mea "prea" debordanta nu imi place deloc
oricum Dumnezeu cu mila caci altceva nu pot spun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Clasamentul este clar. Nu exista ambiguitati. Procedura de acordare a pemiilor este stabilita. Nu exista ambiguitati.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

luna ce nu iti este clar ? poate putem sa o lamurim...sincer mesajul tau e cam neclar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

sa inteleg ca micuta domnisoara e fetita ta?! macar zi pe sleau odata, asa s-a explica (sa zicem) agresivitatea ta din mesaje, in timpul concursului

micuta domnisoara a fost si in topul meu pe primul loc, foarte buna fotografie!


pentru Emma
povestea mea - Agonie si Extaz,, Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Castigatoarea premiului 1 nu m-a contactat inca. Astept sa o faca la mirela@desprecopii.com

PS: nu e luna75 - asa ca te rog sa nu dezinformezi.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Unde e mesajul meu?

Spuneam ca eu nu mai inzeleg nimic si rugam (sunt sigura ca nici multzi altzii nu mai intzeleg)ca sa ne fie date niste lamuriri!E drept ca ultimul mesaj al Lunei m-a bagat rau in ceatza,dar...unde e mesajul meu?

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Originally posted by andacos

Unde e mesajul meu?

Spuneam ca eu nu mai inzeleg nimic si rugam (sunt sigura ca nici multzi altzii nu mai intzeleg)ca sa ne fie date niste lamuriri!E drept ca ultimul mesaj al Lunei m-a bagat rau in ceatza,dar...unde e mesajul meu?

Dana


In ce ar trebui sa constea lamuririle? S-au prezentat pozitiile castigatoare ( a se vedea clasamentul) si s-a precizat modalitatea prin care posesoarele celor doua pozitii sa contacteze administratia in vederea stabilirii procedurilor de intrare in posesie a premiilor castigate. Nu vad nimic neclar, confuz....

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Cred ca lumea nu intelege daca ,micutza domnisoara e a Lunei75 sau nu ... cel putin din mesajele ei (ultimul vad ca a fost sters, era un lug sir de emoticoane ...) ea asteapta premiul ... doar ca din ce si cum scrie nu se intelege clar ...



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Poza castigatoare nu este a lui Luna75.
Eu am pus pozele in sistem si stiu. Sper sa nu mai discutam despre acest lucru. Este gresit sa incerci sa induci in eroare pentru a castiga un premiu nemeritat. Asteptam castigatoarea sa ma contacteze. Probabil ca este plecata sau nu a vazut inca topul.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Mirela de ce nu-i trimiti un mail castigatoare? Cu siguranta ai mailurile cu poze. Poate ca nu a mai intrat de foarte mult timp....si nu se stie cand o sa mai intre...
...adevarul e ca toata lumea de pe DC e tare curioasa cine e fericita "posesoare" a micutei domnisoare

Mergi la inceput