Piei, ispita.... dulce (22)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Multumesc, Miha, sunteti voi dragute! De bun, da, asa au zis musafirii Mariei, ca ea a mancat doar "apa din ocean" si scoicile

Mirela, cred ca www.culinar.ro/forum/continut/Retete-in-imagini/14681/Placinta-impletita/" target="_blank"> asta e reteta placintei respective, nu? Am impletit si eu un cozonac asa, e de efect.

Apropos, voi vedeti imaginile la toate retetele pe culinar, ca eu nu

Dar eu am vazut alte bunatati la Miha, ultimele 2 torturi

Gratiela, Maria si Stefan

Crede in ochii copilului tau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Credeam ca am scris si aici, dar am pus doar comentariu pe webshots. Gratiela, tortul e foarte foarte frumos, imi si imaginez cit de bucuroasa a fost sarbatorita. Iar despre preferinta ei pt. crema in defavoarea blatului stiam, hehe, nici nu-i de mirare ca a papat doar "apa" tortului si scoicile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

GRATIELA,da,aia este reteta,mersi mult!!!...intradevar impletitura e super interesanta...cat despre torturile tale, am vazut ca ai mai multe,le-am admirat si eu,SUPERBE!!!...sa-ti traiasca papusa de fetita!!!...mi-au placut enorm de mult culorile,ce deschise sunt,eu am facut o singura data un tort asa(sub forma de masinuta,pt ziua fiului meu),dar am ramas dezamagita de culori,erau sterse,pale...ale tale sunt superbe!!!










Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Multumesc fetelor! sunt facute cu mare drag, chiar daca eu intotdeauna mi-as dori sa iasa si mai bine, si mai ales cu o mare dorinta de a ii bucura pe ei, au nevoie de bucurii si multa iubire, mai ales acum..

Va intrebam de pozele de pe culinar, chiar nu reusesc sa le vad la unele sub..

Gratiela, Maria si Stefan

Crede in ochii copilului tau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Gratiela, dar esti logata? Stiu ca pe unele forumuri pozele si avatarurile nu se vad decit pentru utilizatorii logati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Da, Natali, logata/autentificata (asa au ei parca )si tot nu le vad

Gratiela, Maria si Stefan

Crede in ochii copilului tau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mai, ce de bunatati faceti in continuare

Vreau si eu briose cu zmeuraaa
De cand zic sa-mi iau o tava de briose...

Am intrat sa ma laud si eu nitel , duminica am avut botezul lui Stefan, daca vreti sa ne vedeti am poze la semnatura in albumul "Botez Stefan"

Pupici multi la gospodine!


Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Oana, am vazut pozele, cele din biserica sint absolut superbe! Ati avut fotograf profesionist, asa? Sa-ti traiasca micul crestin! Sinteti o familie tare frumoasa, sa aveti parte numai de bine! Mi-a placut si tortul cum arata, sub forma de inima. Iar tu toata radiezi, se vede si in poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinusha06 spune:

mai fetelor as manca o pasca buna ,cum faceau bunicile noastre ,dar chiar nu imi reuseste ,am incercat de paste dar am avut un esec ,cum sa fac sa fie bunaaaaaaa?
daca un vot ne veti da va vom invita la o cafea cand premiul il vom ridica


http://www.reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment/concurs/participant/Oprescu-florentina-233.html click pt un vot va rugam mult. multumim
Flori mami de Bianca (29.05.2006)si acum de Madalina (04.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Fetele am si eu nevoie de ajutooooor!

In tara papam o prajitura facuta din doua straturi, adica: parte cu albus/ou si parte de aluat peste. Asa era aranjata cand era n cuptor. Cand o scoteai si era gata o rasturnai. Stiti despre ce vorbesc? Am mancat de curand de la niste philipineze si tare i a placut Ralucai si as vrea s o fac.

Multumesc!

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput