Dr. Mihaela Margaritescu - CF2

Dr. Mihaela Margaritescu - CF2 | Autor: MamiMadalina

Link direct la acest mesaj


Mai e cineva la dr Margaritescu? A nascut cineva la CF2 cu acest dr.? As vrea sa aflu mai multe informatii!
14+

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Eu am nascut cu dr.Margaritescu, in 2004, la CF2. Ce anume vrei sa stii?

Gabriela 35+ cu AMR 5 sapt...
si Stefan David (8 Iulie 2004)Poze

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Si eu!

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Buna fetelor!
Si eu ar trebui sa nasc cu dansa. M-ar interesa care este pretul practicat pentru o nastere normala si cum se comporta cu tine...vine cand o suni ca nasti, se implica, e calma...etc
Va pup!

Ami, mamica lui David (6 ani si 9 luni)
si 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Ti-am dat pm.
Eu personal am fost foarte multumita de ea,imi raspundea amabil la orice intrebare,m-a certat chiar cand am avut ceva contractii si nu i-am dat telefon,a zis ca nu conta ca era tarziu trebuia sa o sun,mi-a explicat de fiecare data cu lux de amanunte totul chiar daca eu sincer multe le stiam din sarcinile anterioare,eu am ajuns sa nasc la 14.50 ora la care ea deja isi terminase garda + inca 6 ore de servici pe care le facuse , asa ca a mai stat si langa mine alte 3 ore si cu asta cred ca am spus tot.
Iti doresc o sarcina usoara un bb sanatos si ai incredere e o dr super.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Andra iti multumesc mult pentru raspuns. Am primit si PM-ul tau si ti-am raspuns la el, esti o dulce!
Si mie mi se pare o doctora buna, a vorbit frumos cu mine de fiecare data, mi-a explicat ce aveam de facut, profesionista.
Ma bucur mult ca am incaput pe maini bune!
Multa sanatate tie si la puiutii tai!

Ami, mamica lui David (6 ani si 9 luni)
si 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiMadalina spune:

Ma bucur ca sunteti atatea inscrise la dr. Margaritescu! Si mie mi se pare ok ca medic, numai ca vroiam sa aflu si alte pareri!M-ar interesa in special de la cele care deja au nascut la CF2 cu Dr. Margaritescu ce tarife se aplica, cum e personalul, materniatatea, cate stau in camera, cum se poarta cu bebelusii, exista rezerve etc. ma intereseaza orice detaliu.


[/quote]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Spitalul nu mi s-a parut asa ingrozitor insa am vazut ca parerile difera.Saloane curate, cam inghesuite insa asta e,toaleta cu dus in camera,curatenia acceptabila,personal destul de dragutz,nu am avut probleme deosebite.Despre rezerve cred ca cel mai bine o intrebi pe doctora unii zic ca sunt ,altii ca nu sunt.In camera erau 5 paturi,cu bebelusii se poarta frumos sau ma rog,normal.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiMadalina spune:

Am fost ieri la eco! Mi-am vazut bebelusul cum dadea din manuta:) Sunt putin speriata ca mi s-a spus ca am placenta jos si cand am intrebat daca este vreo problema mi s-a spus ca nu ar fi, iar cand am intrebat de sexul bebelusului mi-a zis ca nu se vede bine. La final am cerut poza pt ca sotul astepta afara sa ies cu o poza si mi s-au dat doar masuratori pt ca am cerut prea tarziu! In rest mi s-a zis ca totul e bine, bebe e bine si asta e cel mai important. Dar ce fac cu placenta joasa?
18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

De ce nu l-ai luat pe sot cu tine in cabinet?
Poti sa-l iei chiar dr il invita dar numai daca te duci la control dupa amiaza dupa ora 15.
Nu-ti face griji cu placenta,mai are timp sa se ridice,oricum nu exagera cu efortul ,stai cat mai linistita.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiMadalina spune:

Am fost dimineata si era foarte aglomerat!Nu stiu cum sa fac ca dr. ma cheama numai dimineata, iar sotul meu a putut intra o singura data, inainte de Paste cand n-am fost decat noi.
Pupici!

Mergi la inceput