Regasiri (11)

Regasiri (11) | Autor: desiree

Link direct la acest mesaj



(1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10)




Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desiree spune:






Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

hai sa va zic si voua ca mor de nerabdare..e posibil, daca seria interviurilor se incheie cu succes, daca iese treaba, daca, daca, daca..ma refer la jobul sotului meu...sa ne mutam in Anglia, langa Londra, intr-un orasel numit Crawley!

nu este nimic sigur, nu de bani e problema, cei de acolo sunt cei care l-au cautat, deci sansele sunt mari, dar am mai avut noi o tzeapa din asta cu sibiul si nu a iesit

dar ar fi super..si singurul considerent pentru care ma gandesc ca ar fi mai bine sa traim acolo este Octavian...cred ca i-as putea oferi mult mai multe acolo..plus o limba straina invatata din fasa, o gradinita ca lumea, scoala,societatea, oamenii etc

deocamdata nu dau de baut! sa vedem ce iese...


Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Buna fetelor,

multumesc Desiree de capitol.

Azi o opereaza pe verisoara mea. Doamne ajuta sa fie bine. va anunt cand aflu ceva si va multumesc ca sunteti langa mine.

Eu incep sa ma enervez cu ce se intampla la fulguleti. De ce atata incrancenare si replici aiurea la adresa noastra? fiecare scrie unde vrea, citeste unde vrea, scrie ce vrea. imi pare rau ca m-am obosit sa raspund acolo si sa postez parerea mea vizavi de subiectul deschis pentru ca m-a deranjat tonul si tot.

Ce le pasa lor ca aici sunt numai flori si zambete? si ca aici nu sunt rautati deloc. eu cred ca le e ciuda. dar erau libere sa scrie si aici daca aveau ceva de spus cum multe fete care posteaza si acolo o fac si au fost primite aici bine. dar se pare ca ne citesc cu interes cu toatele...cum de altfel si eu citesc acolo si mai scriu cand e cazul.
Dar zilele astea au fost cateva postari la care chiar nu ma asteptam, fete pe care le admiram m-au facut sa imi schimb parerea. imi pare rau.
Dar va rog eu mult sa nu transformam acest subiect unde ma simt super bine in ce a devenit acel subiect. adica cateva "minunate" atotstiutoare se simt amenintate daca parerea lor de "expert" este pusa la indoiala. si mai zic ca le plac discutiile constructive.

Jur ca m-am saturat. si le rog sa nu mai citeasca si sa nu mai scrie aici daca nu le place aceasta atmosfera.

va pup si revin mai incolo sper cu vesti bune...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

desiree,bafta
sa va iasa asa cum va doriti!
si multumim de capitol nou

Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

roana,puiule,nu te enerva....ca viata e lunga si peste multi oameni o sa dai!
nu toti sunt asa cum par si nu toti par asa cum sunt
un mare pupic dulce de la mine....tu stii ca eu te iubesc

Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

roana, tocmai de aceea, si eu sunt dezamagita, chiar foarte, dar te rog sa nu mai postam aici referitor la ce se intampla acolo, nu poate aduce nimic bun..sa fim cele care suntem si care am fost, cu floricele cu tot si cu discutiile noastre nesemnificative in ceea ce priveste dezvoltarea educatiei si cresterii copiilor nostri...


Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

violeta, ce face tizul Mihnea?


Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

Roana, lasa, mami, fulguletii sa ninga ce vor ei. Noi hai sa ne concentram sa ii tinem pumnii verisoarei tale sa iasa totul bine. Uite de la mine floricele si zambete . Si multi pupici sa-ti treaca

"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"

Angi poze
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Iulia - 3 noiembrie 2006 - www.geocities.com/angighita" target="_blank">Jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Vio, stii ca si eu te iubesc mult mult [ omulet care te strange tare in brate]

Desiree, de acord dar tb sa zic ceva.

Si va mai zic ca va iubesc pe toate si va rog sa ramaneti asa cum sunteti. Cu floricele si pupaturi si discutii nesemnificative



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Multumesc mult Angi.

Sa dea Dumnezeu sa fie bine cu verisoara mea.va multumesc ca va rugati si voi pentru ea.

Multi pupici

Mergi la inceput