Regasiri ( 9 )

Regasiri ( 9 ) | Autor: Mirona

Link direct la acest mesaj


(1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8)


O primavara cat mai frumoasa!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

na - ca ma facui albastra - rahat.

cine mai doreste? cine mai pofteste?


Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Ceau!

Eu doresc! Eu poftesc! ...Da' ce se da???



si-un WE minunat sa aveti, asa cum vi-l doriti!

Pisicuta, mamica de Vladut (17.10.2003) si Raducu (15.10.2005)!

"Invata-l pe copil calea pe care trebuie s-o urmeze si, cand va imbatrani, nu se va abate de la ea." (Pildele lui Solomon)

http://community.webshots.com/user/Dorina_71

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Mirona,

M-am uitat la pozutele tale din album si, pe langa faptul ca ti-am admirat comoara de fetita, cu ochisorii ei albastri si extrem de expresivi, am ajuns la concluzia ca nu-mi esti tocmai straina... Am impresia ca te-am vazut asta-vara prin parc, de vreo cateva ori, cand mi-am scos si eu cipandeii la zbenguiala! Poate la vara, cand s-o mai mari ziua, ne-om vigea din nou si-om vorbi cata!

Am postat mesajul la "regasiri" ca mi s-a parut mai in tema cu topicul!

Inc-o data si re-innoiesc uraturile de mai sus cu WE-ul minunat!

Pisicuta, mamica de Vladut (17.10.2003) si Raducu (15.10.2005)!

"Invata-l pe copil calea pe care trebuie s-o urmeze si, cand va imbatrani, nu se va abate de la ea." (Pildele lui Solomon)

http://community.webshots.com/user/Dorina_71

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

acu tre sa apuc sa scriu si eu cateva randuri ca doarme!

desiree acum cateva zile cand ti.am vazut pozele, vroiam sa.ti zic ca arati super, si vroiam sa te intreb de ce nu te vopsesti :) gand la gand cu bucurie , am citit ca ai de gand s.o faci zilele astea! abia astept sa te vad; tot la o culoarea deschisa ma gandisem, pt ca in poza aia unde erai micuta, erai blonda si de atunci asa te asociez

mirona - am vazut pe kara in filmulete, cum zice kokorina, intr,adevar se vede ca te ocupi de ea :) stie sa faca o multime de lucururi !
si da, eu ma deschid ma simt ca acasa, nu ca in alte parti unde....mai bine tac sa nu va stric buna dispozitie cu exagerari :)))


oh, angi ce rabdare ai si tu , nu mananca nici cu trenulet! oricum e ceva ca sta in scaunul de masa, plus ca o vad destul de dolofana mai ales intr.o poza unde era in pampers si avea o burtica mare de tot :)

dbunny - ce face dani ? cum stai cu cura?

kokorina - voi v.ati cantarit ?

pana la urma i.am luat lui ivan o pereche de adidasi tare frumosi, le.am facut poza sper sa o pun cat de curand pe pagina, blugi tot nu mi.am gasit mai caut zilele astea daca nu duminica mergem des intr.un centru de cumparaturi destul de frumos, e ca un orasel si cu magazine de firma dar mai ieftine , factory outlet, au si pagina vad:
http://www.lasrozasvillage.com/LasRozas/concept/default.asp?lan=es
si e deschis cam tot timpul
am tot probat o groaza de blugi si incep sa ajung la concluzia c-am ramas stramba dupa nastere :))) si i.am zis sotului daca tot mi.au cazut toate si pana duminica nu gasesc blugi care sa.mi vina omeneste, raman gravida iar si sa nu mai aud de blugi



ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

quote:
Originally posted by Mirona

na - ca ma facui albastra - rahat.

cine mai doreste? cine mai pofteste?


Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006




nesuferito ce esti!s-ar zice acum ca ai mai multa prestanta si "greutate"! hihi!!!

sa vad cum fac sa te ajung!

dayanara, ma inchid la par, dar imi fac suvite blonde!


Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Buna dragele mele.....eu sunt in urma rau...am intrat sa va spun ca mai traiesc si sunt pe drumul cel bun!
Sper sa am timp sa citesc deseara!
La noi alaltaieri a nins ca in povesti...si am avut vreo 6 cm de zapada...si azi ne-am bucurat de o zi de primvara superba!
Oficial am renuntat la suzeta de 2 zile...a aruncat-o cu bunicu in foc...si a uitat de ea!
Mirona...ai facut comanda de pe site la hainute?
Va pup si va doresc un weekend minunat!

alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

intregul al regasitelor.

caci va ganditi la noi.Bodo a fost azi la psiholog si a iesit ff suparat caci ia pus iar "bulina"neagra(nu are rabdare sa se uite in foaie cat coloreaza,se mai uita si pe pereti),adica a plans atat de mult caci abia am reusit sa-l impac fara sa-i pun"cornitze".
Ochisorul nu-mi pot da seama cu e,dar cred totusi ca-i fac bine picaturile caci aseara mi-a cerut la un moment dat sa-i pun(cred ca-i obosise si vedea in ceata).

Un Wk cat mai placut tuturor fara exceptie.


Doamne ajuta!

Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei



Varsta lui Bogdan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Salutare

Azi am fost de doua ori afara pt noi e ceva iesim doar o data pe zi ,cica a fost soacra pe la mine si nu ma gasit cred ca am avut presimtiri si de asta am iesit afara

Mirona-da ii plac f mult tumbele rade cu gura pana la urechi
am tras cu cohiul pe site-ul francez si e f fain poate bag si eu ceva cumparaturi ,imi place joculetul care l-ati luati iti sta f bine albastra
Kokorina-m-ai spionat la prajituri
Roana-f frumoase pozele inramatesi coltiosrul din gradina f frumos
Angi-mi-l imaginez pe mircea fugind prin casa refacere rapida,tinem pumnii sa nu fi luat si Iulia
Pisicuta-multumim si tie la fel WE placut
Alexandra-



Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

ce parere aveti despre produsele cosmetice "skincode"(sunt elvetiene) ?folositi careva?am auzit ca ar fi f bune si ma tenteaza


Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

seara buna gagici si bebici!

ANGI....te anunt ca nici acu n-am iconuri.acu pe bune,unde or fi?

BAMBO.....da clar am spionat.tu de ce crezi ca in copilarie mi se spunea "panditoarea"....si cu iesitul azi iar socro nu te-a gasit,da!!!!sigur ai avut presimtiri.pupici capritelor care nu mai stati pe acasa.

DODO...

quote:
a plans atat de mult caci abia am reusit sa-l impac fara sa-i pun"cornitze"
cum adica fara sa-i pui cornite?si se uita si el pe pereti ca doar e un copil,oricarui copil ii zboara mintea pe dealuri.incearca daca ai cum sa-i sugerezi psihologului sa nu mai fie "dur" cu el.desigur ca el ca si psiholog stie mai bine sa se comporte cu bodo decat e sfatul meu,dar nici sa-l faca in asa fel sa planga,nu il stimuleaza plansul,dimpotriva....el se vede ca e neputincios si daca toata lumea i-o arata in felul lor.....ce facem cu bogdanel?iarta-ma daca am zis ceva nelalocul lui....dar mi-a fost mila de bodo ca a plans mult si asa vad eu motivul pt care el a plans.va pupam pe amnandoi sa nu fiei suparici nici unul..

ALEXUCULEEEEEEE!!!!!!.....ce bine-mi pare cand apari.stii ce ti-as face acuma?te-as lua in brate si te-as invarti.....bucurie de aia de scolarite,stii ce spun?ce face cucuiul lui mark.iarta-l pe andi,dar s-a amuzat putin la povestea cu cucuiul(scuzati cucuitul)....tu cum mai esti cu durerile?

DAYANARA.....nu ne-am mai cantarit ca azi am avut un program,de am plecat de acasa de la ora 9 dimineata toti 4 si ne-am mai intalnit pe la ora 17.ti-ai dat seama ca nu am fost cu copchii nu?...pove in urmatorul mesaj
quote:
i.am zis sotului daca tot mi.au cazut toate si pana duminica nu gasesc blugi care sa.mi vina omeneste, raman gravida iar si sa nu mai aud de blugi


super tare faza...haaaaa!!!!haaaaa!!!!n-am icon care se rostogoleste,ma hahaiesc aici in direct,se aude cum rad?????mare figura esti....ai umor,cum zicea si DESIREE

MIRONO.....iaca ai si stele.altii au luptat primindu-le....iti vine bine albastru oricum,stiu persoane care nu le sta bine deloc cu albastru si totusi poarta...

PISICUTA.....vichend placut si tie!ai reperat-o repede pe MIRONA...sa-ti traiasca baietii!!!!mai vii pe la noi?noi te primi cu drag!

ma duc in cap trecut sa citesc ultima pagina....scuzati ca am trecut direct la capitolul nou

Mergi la inceput