Adeverinta pt. spital - CIC

Adeverinta pt. spital - CIC | Autor: elyanne

Link direct la acest mesaj

Sunt in CIC si trebuie sa ma internez. Am sunat la serviciu sa le cer o adeverinta, dar mi-au spus ca n-au cum sa-mi dea pt. ca am contractul de munca suspendat si ei nu mai vireaza nimic in perioada asta.
Asta stiam, dar ma gandeam ca pot scrie ca's angajata lor etc. si ca in prezent sunt in CIC.

Eu zic sa merg acolo unde am depus dosarul de indemnizatie.

Vroiam sa stiu sigur daca-i asa sau nu (daca nu, unde trebuie sa merg)... sa nu umblu aiurea cu piticii dupa mine.




Daca va plac pozele noastre, votati-ne! www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">cei trei sau www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=22" target="_blank">in2 ... sau amandoua

Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monicabb spune:

Buna,

Mie mi-a cerut doctorul de familie adeverinta de la servici si cand i-am spus ca sunt in CIC mi-a spus ca este suficient un talon de la posta prin care am incasat indemnizatia. Intreaba si tu la spital poate e bun ala. Daca nu sigur e bine sa ceri adeverinta de la primarie.

Sanatate!

Monica, mama lui Dragos (6 decembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monicabb spune:

Revin cu noi informatii

Eu am avut nevoie de adeverinta cum ca am fost in CIC intr-o anumita perioada (ca sa ma inregistrez la casa de sanatate ca PFA) si initial am fost acolo unde am depus dosarul pentru indemnizatie de unde am fost redirectionata catre Directia de munca si protectie sociala din str. Hambarului 6. Pe adeverinta scrie ca a fost virat CASS-ul asa ca e buna pentru spital. Fetele de acolo sunt dragute tare. Adeverinta ti-o dau pe loc.
Azi am facut chestia asta si am revenit sa-ti spun si tie ca sa nu bati drumurile.


Monica, mama lui Dragos (6 decembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Multumesc pentru raspuns.
Am reusit ieri sa vb. cu cineva de la directia de munca si protectie sociala ( www.ddfssbuc.org ) si mi-au spus ca de la ei trebe luata.
Am trimis sotul, a luat, s-a rezolvat.

Talon de la indemnizatie oricum n-aveam ca am primit numai pe card.




Daca va plac pozele noastre, votati-ne! www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">cei trei sau www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=22" target="_blank">in2 ... sau amandoua

Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput