Dansez pentru tine, editia 5 (2)

Dansez pentru tine, editia 5 (2) | Autor: Anina_n

Link direct la acest mesaj

cap.1


Cristina Rus cu Mihai si Delia cu Ionut, din nou la duel.
Nu stiu care ar fi fost situatia daca era Bogdan, in locul lui Mihai.




Nina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=11" target="_blank">copilarind alaturi de Nina-Cristina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">Mica Visatoare, la "Clipe de viata 2007"


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns april spune:

Mie mi-ar fi placut sa vad perechile din editiile trecute, nu combinatii ale lor. Cornel cu Elena, nu cu Andra, CRBL cu Marieta, nu cu Mirela, s.a.m.d
Se vede clar liantul format la vechile echipe: Andreea & Petrisor, Cristina & Alex, Laura & Bogdan, Adriela & Smiley. Eu cred ca aceste echipe vor fi finaliste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Se vede liantul dar sunt ambii din echipa foarte buni la echipele pe care le vezi finaliste.
Eu una nu-l vad pe grasutul de Mihai prea departe

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Ce dansuri avem maine, stie cineva? Eu abia astept sa vad emisiunea de maine si sper sa nu fie eliminata echipa Cristina-Mihai si mai sper sa se gaseasca oameni cu suflet mare si putere financiara ca sa ii ajute pe toti copii aflati in competitie






Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Andra, pe Mihai, nici eu nu-l vad mergand mai departe, doar ca imi pare tare rau pentru Cristina Rus.
In seara aceasta se va dansa tango si folclor international.
Andreea si Petrisor promit sa-i lase pe cei din juriu fara grai. Nu m-as mira, la cum au dansat sambata trecuta.

www.protv.ro/dansez-pentru-tine/stiri/andreea-si-petrisor-vor-sa-castige-liga-invingatorilor-la-dpt.htmldreea" target="_blank">Sursa


catutza, multumesc pentru voturi !





Nina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=11" target="_blank">copilarind alaturi de Nina-Cristina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">Mica Visatoare, la "Clipe de viata 2007"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Si eu sper sa fie ajutati toti. E f dificil sa alegi intre ei, fiecare caz e atat de dureros, nu ma pot abtine sa nu plang de fiecare data cand le vad prezentarile...



--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Incepe show-ul, fetelor !





Nina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=11" target="_blank">copilarind alaturi de Nina-Cristina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">Mica Visatoare, la "Clipe de viata 2007"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

primele note de 10 pentru Cristina si Alex






Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Da, s-a dat primul 10, Alex si Cristina la folclor intrenational(dans vietnamez) !!! De la Emilia Popescu, pentru impresia artistica. Bravo !!!

Edit: Si Mihai Petre a dat 10 !!!
Si Beatrice Rancea !!!!
Si Cornel Patrichi !!!
Yes !



Nina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=11" target="_blank">copilarind alaturi de Nina-Cristina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">Mica Visatoare, la "Clipe de viata 2007"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Frumos tangou, la Smiley si Adriela ! Dar, parca mai mult Adriela a dansat.
Sa vedem ce zice juriu si ce note da !





Nina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=11" target="_blank">copilarind alaturi de Nina-Cristina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">Mica Visatoare, la "Clipe de viata 2007"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Din nou 10!!!!
vad ca in seara asta juriul e mai dragut, dar si concurentii sunt buni






Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput