Despre spitalele si doctorii unde ati nascut (2)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zarala spune:

buna seara intreba cineva pe aici - pink_sheep
despre roxana constantin e la medlife
eu am nascut cu ea cand era la euroclinic - este minunata femeia aia - a nascut si ea intre timp a plecat de la euroclinic si este acum la medlife si regina maria
este draguta si atenta grijulie nu ia niciun fel de spaga - aceepta sa pui intrebari multe accepta cand ai o alta parere - iti recomanda alti doctori daca nu tine de competita ei

sper ca ti-am fost de folos
si nu uita chestia cu doctor bun doctor rau e relativa ceea ce e bun pt altul poate sa nu fie asa de bun si pt celalalt
exceptand momentele de impertinenta ale doctorilor si cadrelor medicale


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_naomi spune:

Buna fetelor,
sunt o burtica noua14 sapt, si vroiam sa stiu a mai nascut cineva la Bucur cu Dr. Poenaru Mircea? Eu in principal sunt multumita de el dar as vrea sa mai aud pareri...


15+ vine bb !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CiuciCris spune:

Buna, eu trebuie sa nasc cu dna Dr Budu in jur de 10 aprilie. Am apreciat la dna doctor ca a fost extrem de comunicativa si mi-a raspuns la toate intrebarile cu multa rabdare.

Am rugamintea sa imi spui care mai sunt preturile in spital (doctor,anestezist,neonatolog,moasa)

Multumesc frumos
Sanatate multa!


Citat:
citat din mesajul lui bebeizabela

Buna ziua,

de curand am nascut cu doamna dr. Budu Antoaneta de la CFR2 si am fost foarte multumita. De cate ori am avut vreo problema in timpul sarcinii si am sunat-o, mi-a raspuns la telefon sau, daca nu a putut raspunde in momentul respectiv, m-a sunat ulterior.. Apreciez acest lucru acum si mai mult pentru ca o sun pe doctora bebelusului care raspunde la telefon doar daca are chef.

Ora la care am nascut a fost 3 dimineata, am nascut normal asa ca doctora a venit la spital atunci. Nota 10 ii ofer din toata inima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns indra81 spune:

buna tuturor gravidutelor si mamicilor!

vroiam sa va intreb daca stiti cumva cam la ce pret mai ajunge nasterea prin cezariana la sp elias cu dr filipescu, bineinteles un pret informativ...

sunt insarcinata in 28 sapt( prima nastere) impreuna cu sotul dorim sa ne facem un calcul privind marele eveniment

va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elydory spune:

a nascut cineva prin cezariana cu doctorul nastase din campulung muscel?
Vineri am cezariana programata si inca nu stiu cum sa procedez cu banii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veyrona spune:

stiti cumva ceva de OLTEANU MARIA de la SF.PANTELIMON?a nascut cineva cu ea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

a nascut cineva de curand la maternitatea Bucur?
ce conditii sunt, preturi? eu ar trebui sa nasc pana la jumatatea lui mai si dr. mea n-a vrut sa-mi spuna detalii legate de bani. sper ca saptamana viitoare sa ajung sa vad rezerve, saloane.
multam.

mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxynela spune:

Citat:
citat din mesajul lui CiuciCris

Buna, eu trebuie sa nasc cu dna Dr Budu in jur de 10 aprilie. Am apreciat la dna doctor ca a fost extrem de comunicativa si mi-a raspuns la toate intrebarile cu multa rabdare.

Am rugamintea sa imi spui care mai sunt preturile in spital (doctor,anestezist,neonatolog,moasa)

Multumesc frumos
Sanatate multa!


Citat:
citat din mesajul lui bebeizabela

Buna ziua,

de curand am nascut cu doamna dr. Budu Antoaneta de la CFR2 si am fost foarte multumita. De cate ori am avut vreo problema in timpul sarcinii si am sunat-o, mi-a raspuns la telefon sau, daca nu a putut raspunde in momentul respectiv, m-a sunat ulterior.. Apreciez acest lucru acum si mai mult pentru ca o sun pe doctora bebelusului care raspunde la telefon doar daca are chef.

Ora la care am nascut a fost 3 dimineata, am nascut normal asa ca doctora a venit la spital atunci. Nota 10 ii ofer din toata inima!



si eu am nascut cu doamna dr Budu si-i dau nota 20,nu 10...am nascut de 2 ori cu dansa si am fost foarte multumita,este foarte atenta cu pacientele,e comunicativa ,deschisa si dispusa sa dea orice explicatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bouboulechka spune:

Buna fetele!

A nascut cinela la Giulesti in ultimul timp? Ati auzit sau a nascut cineva cu dr. Kosmo Mohamad? Eu sunt pacienta lui si imi pare ok, deschis.....as vrea sa mai stiu si alte pareri..
Multumesc si pupici pe burtici!!

Boubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clarissa_m spune:

A nascut cineva cu dr. Nicoleta Dumitru de la Elias. Ma intereseaza in special cezariana. Multumesc

Mergi la inceput