Piticlontzi de iulie-august 2004 (249)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

Paste fericit!
vazut oole si pe pat, tare reusit tablou` ala de primavara;))
philip, ufff...
daca va era dor http://good-times.webshots.com/album/562868206SlnEIY

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza..PASTE FERICIT pentru toata lumea care sarbatoreste azi!!!!
Vazut tabloul de primavara,imi place personajul principal,Pat...iar Ilinca fotomodel o concureaza puternic pe Giulik..chiar si la talentul artistic...io ma consolez,a mea tot cu masinile se joaca si cu baietii,pentru ca... "sunt luptatoare-power rangers forta mistica"
Vivia sa pui poze cu Uka-Peter pan,pliiiz!
AndreeaP multe
Meii..tot spunea Roxi ca-i ziua ei,ma uitai in listuta si nu o vaz trecuta...da' cred ca nu strica daca-i in avans,asa ca
LA MULTI ANI ROXI,SA FI FERICITA SI IUBITA !!!!!Si sa pastrezi si pentru noi o felie din tortul ala delicios
edit:pusei si io niste poze la capitolul "fata mea este model":))
http://s237.photobucket.com/albums/ff27/gorodica/martie%202008/?action=view¤t=P3210403.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Paste fericit tuturor care-l sarbatoresc azi.

Sa va fie casa plina de lumina, bucate alese si bunastare.


Liliana

Poze noi

Poze 2

Poze cu maimutica mea

Poze 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

L-am vazut pe Pat si ouale, frumos si cuminte (in poza cel putin).. tie Roxi La Multi Ani! Sa fii fericita si iubita!

Carmen, vazut pozele cu Ilinca in rochita cu buline, ce s-a domnisoricit.. si gata, te-ai scos, de-acu are cine da cu aspiratoru..

De gorodica patrioata ce sa mai spun, mai bine ati da-o la teatru, ca arata bine deghizata in orice personaj...

Liliana, asa scurt pe aici? Mai pune poze cu copila..

Va pup si va urez o saptamana super!



Rugati-va pentru Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

i-am vazut pe pat, maria si tzucureii, sunt frumosi si primavarateci, ii pupam cu drag pe toti.
am fost si noi la vanatoare de oua, daca vreti sa ne vedeti:
www.apha.shutterfly.com/action/?a=2AaNGbls4bsWHk

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Neata,

un week end din seria "cristal forever": ne pune pe noi sfantul sa mergem la Busteni, unde speram sa fie cald, soare si frumoas (a fost ce-i drept) doar ca... am plecat cu intarziere de 5 ore, adicatalea sambata pe la 15 ca de' am husband intr-o relatie speciala cu jobul ... rad eu rad da' nu-i rasul meu, ajungem la ... masa pusa...booonnn, super, da-i mancare, da-i bautura, da-i alergat, tipat, etc... pana la prima voma a lui fi-miu al' mare (ala a mai vomat o data pe la un an cand a facut o insolatie, deci va imaginati ce soc pe capul meu, cum sa-mi murdareasca plodul in 2 ore trei schimburi, cearceafusri si paturi?) si de aici distractie maxima toata ziua de duminica ... regim, ceai, fara bomboane, urlete, nesomn, tot tacamul...Gicu imi zice ca-i viroza, eu sa-nnebunesc... cum viroza omule ca tu pleci saptamana viitoare in delegatie, cui ii lasi vorozati? da' cine mi-s eu? pana-mi vine mie geniala idee sa-i bag doualingurite de claritine - doza dubla - pe principiul ca daca scade secretiile in gat poate le scade si pe alea din stomac si nu mai are ce vomita...BINGO in doua ore era mai bine, azi dimineata a fost bun si de gradi...acuma...intrebarea secolului ... daca a fost alergie, la ce a fost? ca a mancat numai alimente pe care le mai mancase de n ori...

pseu...mi s-a stricat de tot tastatura la laptop...

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani, roxana! sa fii sanatoasa, umbita si fericita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata neata
hehehehe si asa ma tot sarbatoresc de sambata asa ca nu-s bai ceva urari in plus. multamesc mult de tot tuturor.
Christos a inviat tuturor celor care au sarbatorit ieri ca si noi pastele. sa va fie plina viata numai de bucurie!
is tare obosita..... si munca ca la nebuni bineinteles.... bleacks.
ma duc sa vaz ceva poze si revin later.
o saptamana frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Neata fetele!
Roxi - eu pina la urma nu am inteles exact cind a fost ziua ta - simbata? - dar iti urez si eu din suflet toate cele bune, multa sanatate si fericire!! Vazut si pozele cu Pat si tabloul de primavara - super!

Ma duc sa vad si restul de poze si promit sa pun si eu citeva - am fost in parc simbata asa ca am avut ce poza....

Gabriela 30+ cu AMR 10 sapt...
si Stefan David (8 Iulie 2004)Poze

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Buna dimineata,

La multi ani Roxi! Multi fericiti si cu sanatate!
Suna tare bun tortul ala...imi imaginez ca si trufele cu zmeura sunt dementiale.

Mi-a placut tabloul de primavara, am admirat-o si pe Ilinca, are dreptate Ioana, o concureaz ape Giulia la capitolul fotomodele...:)
Am admirat-o si pe Mariuca de la Ieshi, romancuta adevarata...:)
L-am vazut si pe Philip la egg hunt...frumos obicei...:)
Astept pozele lui Gabi...:)

Carmen, ca bine zice Anca...gata, te-ai scos, are cine sa iti faca de acum curatenie..

Daria, super prajituricile alea...ma feliciti ca nu m-am uitat vineri la ele...hehehe

Andries, eu va doresc sanatate multa si va multumesc ca va ganditi la mine in aceste momente magice...:)
(scuze ca zambesc...nu e placut dar te obisnuiesti in timp)
Daca face la un aliment alergie e nasol...

O saptamana super sa avem!

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput