gradinita cu program saptamanal

gradinita cu program saptamanal | Autor: mika1

Link direct la acest mesaj

Buna ziua,
ce inseamna program saptamanal ptr o gradinita? adica e gen camin, se poate dormi si noaptea acolo?
asa este gradinita 281 "steaua" din strada ion inculet, sector 1.Stie cineva ceva de aceasta gradinita?
o sa incerc si eu sa sun sa intreb ptr ca trebuie sa imi inscriu la toamna baiatul undeva...dar nu stiu de acest program saptamanal.
Multumesc,
Mihaela

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Eu stiu ca program saptamanal inseamna ca il duci luni dimineata si il iei acasa vineri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lordra spune:

Brrrr, mai exista asemenea gradinitze? E ca si cum ti-ai abandona copilul la orfelinat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

nu sariti asa

ca nu e chiar asa...saptamanal e intradevar ca il duci luni si il iei vineri, dar ai posibilitatea sa il iei mai tarziu adica si la 8 seara, acest program ii ajuta pe parintii care lucra pana tarziu si nu au cum sa ia copii la 5-6 seara de la gradi!


ASA ca NU E ABANDON SI NICI ORFELINAT E UN AJUTOR PENTRU MULTI PARINTI LA COSTURI MICI!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

Bietii copilasi
Sotzul a crescut asa, la saptamanala... isi mai aduce aminte si acum

Ingrid si Cristi 5 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mika1 spune:

cand a vorbit soacra mea la aceasta gradinita, ni s-a spus programul obligatoriu :8-18.
deci nu se doarme acolo neaparat.
si intr-adevar....e greu sa lasi copilul atatea ore acolo...dar daca lucrezi pana seara, nu ai incotro...si daca sta cu bona pana vine mama de la servici...tot cu strain sta de fapt.

Mergi la inceput