Programare la dr Herghelegiu

Programare la dr Herghelegiu | Autor: khrisu

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor.
Zilele trecute am incercat sa-mi fac o programare la euroclinic si anume dr herghelegiu pentru luna mai (morfologie fetala) si am ramas masca sa aflu ca nu mai sunt locuri pana in octombrie . Pe atunci bebele meu ar trebui sa aibe o luna de viata.
Stie cineva unde il mai pot gasi pe herghelegiu??..citisem mai demult prin forum ca ar mai avea un cabinet dar din pacate nu mi-am notat si nici nu mai tin minte pe la ce subiect am citit.
Rugamintea mea este daca cineva renunta la programare la euroclinic o rog din suflet sa ma treaca pe mine in loc (luati legatura va rog cu mine prin pm).
Va multumesc!

KHRISU 9+, mamik de baietel (21 ian 2007)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Khrisu, incearca si la Centrul Medical Sanador, stiu ca si acolo e, dar n-am numar de tel. Da un search pe google.Stiu ca mai era undeva, parca la Medsana, dar nu stiu exact.
Eu am nascut cu el la Euroclinic si tot acolo am fost la eco, dar prima data m-a programat dupa 3 luni; inteleg ca e din ce in ce mai solicitat! din pc meu de vedere este un medic de nota 200 !!!
Succes si sarcina usoara si bebe sanatos!



Andicu mami deFilip Gabriel (27 iunie 2007)
La 8 luni
www.tickercentral.com/view/9fgr/2.png" target="_blank">Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khrisu spune:

Multumesc pentru informatii

Eu am nascut baietelul la euroclinic cu dr emel nuraltay. Ea m-a trimis la herghelegiu sa fac morfologie fetala. Stiu ca e printre cei mai buni din tara in domeniu. Sunt din suceava si as bate drumul pana in bucuresti pentru o ecografie la el. Acum avand un bebe acasa nu stiu daca ma voi descurca sa ajung si sa nasc la euroclinic.

KHRISU 9+, mamik de baietel (21 ian 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iacobica spune:

ieri mi-am facut echo 3d-4d de trimestrul 2 de sarcina la dr. herghelegiu si m-am programat pt echo de 32 de saptamanai pt luna mai. Domnul doctor lucreaza si la o clinica mai putin cunoscuta dar unde are aparatura f buna. ca sa nu se considere reclama, scrie-mi pe pm pt a-ti da detalii unde se afla clinica si la ce nr de tel te poti programa


Frumusetea este trecatoare. Esti frumos, ai trecere.
Laura si Raducu Stefanucu(16.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Pentru dr herghelegiu,incearca la medsana,acolo s-ar putea sa gesesti repede...

Stela 33+Teodora Traseul in burtica
Pozici www.onetruemedia.com/shared?p=50677c305de26d1ca1af23&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Povestea noastra..
"In sfarsit, suntem si noi voinice de luna a 8 a. Doamne ajuta sa ajungem in luna a 9 a!!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IuliaE spune:

Eu mi-am facut programare la doctorul Herghelegiu inca din ianuarie la centrul Sanador la 4D.
Abia am reusit sa gasesc loc pe data de 29 aprilie.
Daca te ajuta uite ai aici telefonul de la Sanador: 310.20.09/12/13/14/15/16

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monicabb spune:

Eu am reusit sa-mi fac programare la dr.Herghelegiu la Euroclinic acum o luna pentru inceputul lui aprilie deci s-a putut. Tipa de la receptie a luat legatura cu asistenta lui care m-a programat chiar in saptamana in care am vrut eu. Eu zic ca daca nu o sa reusesti sa te programezi in alta parte, totusi sa mai insisti la Euroclinic, cu putina bunavointa o sa mai gaseasca loc.

Sarcina usoara in continuare.

Monica, mama lui Dragos (6 decembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ally000 spune:

fetelor cine ma poate ajuta s aiau legatura cu dr herghelegiu.va rog din suflet.la medsana revine dupa 15 sept, la sanador este full, nu stiu la ce spital sau unde mai lucreaza....mi-am facut eco 4 d si mi-a iesit higroma cistico, vreau sa refac eco la dansul, va rog ..din suflet dc ai cum sa ma ajutati

Mergi la inceput