tesaturi la kg

tesaturi la kg | Autor: lucia3

Link direct la acest mesaj

dati-mi va rog adresele unor depozite de tesaturi,de preferat din moldova(iasi,bacau,sv...)sau daca nu din tara,as vrea sa cumpar tesaturi la kg(am auzit ca sunt astfel de depozite unde poti lua cupoane de materialla kg)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Am cumparat odata, acum vreo 4 ani de la un depozit imens din Ploiesti. Depozitul e in zona industriala, la intrarea in Ploiesti dinspre Brasov, de la intersectia cu MacDonald's in dreapta, mai mergi cam un kilometru (aproximativ), dupa care se intra din nou pe o straduta la dreapta si acolo la vreo 100 m e acest depozit. Repere mai clare si adresa nu am, a trecut ceva timp de atunci si nu m-a mai interesat subiectul.

Mai stiu unul in Oradea si inca unul in Timisoara (Textilandia) dar nu cred ca te ajuta.

Monica 20+ si www.flickr.com/photos/boticelina/" target="_blank">gargaritza Nancy

"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Eu stiu doar doua depozite, unul din Ploiesti si unul din Oradea. Daca te intereseaza, trimite mi pm.



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

este unul in Bucuresti (sau mai multe, dar pe acesta il prefer eu). Am si lucrat cu ei si ulterior mi-am umplut toate spatiile de depozitare din casa cu tone de materiale (capete de linie de la marele case de moda0. Sunt jenant de mici preturile... daca te intereseaza da-mi un pm pt ca s-au mutat si presupune sa ma interesez unde.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristachess spune:

vreau si eu!
va rog!!!!!
nu sunt din bucuresti, dar ma pasioneaza in asa "hal" croitoria ca-mi vine sa-mi fac drum ca sa-mi iau materiale de calitate la pret bun.
adevarul e ca nu ma duce deloc buzunarul pentru materiale din magazine specializate.
va rog dati-mi si mie o astfel de adresa.
eu stiu ca e pe lipscani un magazin de genul asta apr. ei vand cupoanele la preturi normale, dar resturile de cupoane, ajung cateodata si la 2 m lungime, la preturi f avantajoase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Steluta spune:

Spuneti-mi va rog cand cumperi la kg esti obligata sa achizitionezi cupoane intregi, in cantitati industriale? Sau sunt cupoane din care poti cumpara cati metri vrei? Cine cunoaste astfel de depozite in Bucuresti ne poate da mai multe detalii despre locatia lor? As vrea sa ma apuc sa invat croitorie, si m-ar incanta sa stric ceva material la un pret cat mai mic.

Steluta (20w+) si cu Andrada Cristina (17 iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Salut,

Eu tocmai saptamana trecuta am "sapat" dupa adresele unor depozite in Bucuresti. Uite ce am gasit:

Depo Filaret L-V 9-17, sambata 9-13 sambata / str fabrica de chibrituri nr 4 (vis-a-vis de autogara filaret)

Depo SAB 9-16, 9-13, str. Statia baicului, 150 m, biserica capra, fantinica nr 38, metaglobus sa

Depo Incirom Textil (mai mult pt accesorii…) http://www.incirom.ro/start_ro.html, au deschis si ei sambata pana la 13.00, sunt localizati langa Depo SAB

Sper sa te ajute



cu Alexandru
Buburuza
asa creste Buburuza


"Nu ti se da niciodata o dorinta fara sa ti se dea si puterea de a o duce la indeplinire. Totusi, va trebui sa muncesti pentru asta ..." - Richard Bach

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRA_LIZA spune:

Va pupam!

Multumesc si eu pt info deja prezentate! insa de cand ati scris voi a trecut ceva vreme! va trebui sa verific daca or mai fi valabile adr depozitelor, sa nu bat drumul degeaba.

Mai stiti si altele deschise mai de curand?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

eu stiu ca am cumparat acu' vreo 2 ani de la IKEA ceva materiale textile si mi le-a cantarit! eu habar n-am avut pana atunci ca se poate cumpara material textil la kilogram!

dar omul cat traieste invata!


karligutza
sunt mamica Adelutei

are mama o fetita... are si un blog!

_

ALAPTATUL HELPLINE
_

Mergi la inceput