SANA-SOL

SANA-SOL | Autor: Roxana80art

Link direct la acest mesaj

Buna ziua,
Mamici care aveti copii de 3 anisori si jumatate, ati administrat copiilor vostrii Sana-Sol sirop fara zahar ?
Am citit pe internet ca s-ar administra 10 ml pe zi in 2 reprize ...dar nu dau mai multe informatii si vroiam sa aflu de la voi cat timp se administreaza acest sirop la varsta asta ?
Va multumesc si astept raspunsurile voastre....
Pupici..


Roxana si ingerasul poznas Flaviana(31.08.2004)
http://community.webshots.com/user/roxana80art

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

noua ne-a recomandat medicul pentru baietel de 3 ani Sana-sol, de 2 ori pe zi cate o lingurita (5 ml)

noi suntem aici cu poze noi si poezii
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Cand era al meu mai mic 2,3 ani, deoarece nu avea nici un fel de carente alimentare, pediatra mi-a recomandat 5 ml zilnic. Acum nu stiu cum e la voi; mai bine intrebi si tu pediatrul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliana spune:

Nu dati copiilor tratamente dupa ureche,decat in urma unor rezultate de analize si cu acordul medicului pediatru sau curant.Pe moment s-ar putea sa nu fie reactii,dar cu timpul se vor vedea rezultatele surplusului de vitamine,fier sau calciu.Eu sunt patita si va rog sa luati ceea ce v-am spus ca pe un sfat.

Sanatate

www.hi21.ro
www.anunturi-gratis.info

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Noua ne-a recomandat pediatra, fetita mea are 4 ani si nu mananca mai nimic. Ii dau 5 ml dimineata, timp de 30 de zile. Parca as vedea ceva imbunatatire, nimic spectaculos insa.

Observasem pe sticla cum ca ar contine si conservanti insa am fost asigurata ca toate contin conservanti.



Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput