Regasiri ( 6 )

Regasiri ( 6 ) | Autor: alexandra_25

Link direct la acest mesaj

(1) (2) (3) (4) (5)



O primavara cat mai frumoasa!!

alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Bravo Alex,

Ai reusit sa faci capitol nou.

Noi suntem mult mai bine. aseara era tare vesel si Ok parca nu avea nimic. dar are. eu am revenit la servici ca luni am o predare de proiect. sunt foarte stresata.
Acum am vb cu mama mea si iar nu vrea sa bea nimic, nu mananca nimic. nu stiu ce ma fac cu el.

Nu vrea nimic si pace. doar tzitzi. bine ca e si tzitzi asta.OFFFFF

Va pup pe toate si revin io cand mai pot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Aaaa...pai vreau si eu la regasiri, nu am stiut ca v-ati mutat aici. Sper sa ne primiti inapoi pe mine si Ana. O sa incerc cand am timp sa mai citesc din urma, sa ma pun la curent cu bebeii si performantele lor. Deocamdata pupici de la noi muulti!!!!

www.helpsonia.com/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

am revenit din parc - sunt KO. dau sa pape la micutz - apoi plec la job, ramane mama de servici cu ea.

nu pot sa nu remarc revenirea lui mayaione . Normal ca te primim - cu bratele deschise. Bun venit si Anei. rapid zi-ne ce mai e nou la voi - poze cu ea recente ai? hai pupici si reintegrare rapida.

Alex si bavo pt capitol nou. imi pare tare rau de tine si de multele suferinte. am fost la tcm - dar din pacate nu se mai gasesc perinute din cele ce le-am laudat atat. - lichideaza astia toate magazinele din RO - nici nu ma mir ca nu mai vor sa auda de noi. imi pare rau daca ti-ai facut sperante cu alea - sorry.

roana si aka multa sanatate la puiuti si multa putere voua.


pup toata gasca. am fugit.


Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Multumesc fetelor...
Chestia e ca mai sunt ceva greseli...poate ma ajuta Mirona(vezi ce rau e sa le stii pe toate)
Nu am trecut la inceput si capitolul 5...si daca vrei sa mergi direct la ele nu se poate...nu sunt active!
Roana...ma bucur ca Alex e mai bine,sper sa nu mai aveti probleme!
Mayaione......ce ma bucur ca ne-ai scris,cum sa nu te primim....ne bucuram ca ne esti alaturi!
Mirona...ei lasa nu-i nimic...ma bucur ca am facut rost de roaba...!Vad ca esti ocupata tare...sa nu uiti de noi!
Restul regasitelor....pe unde umblati?ce lucrati?

alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Salutare

Alexandra-si noi pe aici va citesc dar mai greu cu scrisul,sta calare pe mine
felicitari pt capitol nou ,multa sanatate
Mayaione-bine te-am regasit
Roana-ce mai face Alex?
Angi_m-mersi de explicatii,felicitari pt maseluta
kokorina-Antonia a purtat cerceii medicinali 2 sapt nu am mai avut rabdare si i-am pus pe-ai ei
asa si socrosenia mea se miracum de am grija singurica de Antonia(ea nu ma ajuta niciodata cu nimic),casa curata mereu,mancare calda pt sot,eu mereu aranjata
bravo tie ca poti
ps. a rezolvat ceva cu analizele?

pt toate






Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

Editez eu mesajul Alexandrei ca sa apara cu link-uri catre celelalte capitole

"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"

Angi poze
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Iulia - 3 noiembrie 2006 - www.geocities.com/angighita" target="_blank">Jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

(1) (2) (3) (4) (5)

O primavara cat mai frumoasa!!

alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

quote:
Originally posted by kokorina

quote:
Nu pot sa comand nimic de la provea. Nu au sutiene marimea mea



aoleu muicaaaa!!!!dar ce marime porti?eu am crezut ca marimea mea nu gasesc never...

Pascal si Sophia
www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM

fetelor, va rog din suflet sa va uitati la clipul asta.
www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D" target="_blank">http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D


Pai trebuie sa ai si tu colege de suferinta. Doar nu vrei sa suferi singura, nu? Port 70C si astia de la provea au doar 70A si 70B. Cand sa ajunga la C s-au oprit . Acum tineti-mi pumnii sa mi se potriveasca 70B-ul lor ca asta am comandat.

Kokorina, sincera sa fiu, si eu te admir pentru cate poti tu sa faci cu doi copii pe cap. Mi-e una, imi ajunge unul, ca abia fac fatza.
Miro, OK, acceptam telegrama aia scurta de la tine, dar doar daca promiti ca de luni revii la normal, da?
Alex, felicitari pentru noul capitol. Ca sa pui link-urile de erau la inceputul celuilalt capitol, trebuie sa dai "Reply with quote" la primul mesaj. Apoi copy-paste in mesajul scris de tine. Si tu nu mai trebuie decat sa adaugi link-ul ultimului capitol, la mana. Hai ca daca ai reusit tu sa faci capitol nou, o sa reusesti si asta. Incearca sa editezi mesajul tau de la inceput.
Cat despre durerile tale, iti doresc ca orice gasesti, sa nu fie grav. Sa se repare repede
Mayaione, ma bucur ca ai venit cu Ana la noi. Stii ca aici se cer poze, nu?
Bamboletta, eu am auzit ca desi esti cu Antonia Caprita-Turbo pe cap, gatesti super. Ca sa nu mai vorbim de toate treburile prin casa si ca tu esti mereu dichisita. Nu stiu nici eu cum reusesti.
Am vorbit cu Desiree pe messenger si mi-a spus ca o calareste Octavian toata ziua. Nu-i da o clipa de ragaz. Desiree, dupa ce reusesti sa te mai odihnesti un picut, sa mai treci si pe la noi, da?
Pup si restul fetelor

"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"

Angi poze
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Iulia - 3 noiembrie 2006 - www.geocities.com/angighita" target="_blank">Jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

Iulia astazi a facut de 2 ori kk si de fiecare data se oparea la funduletz. Incepe sa planga imediat cum face kk si nu ne lasa sa umblam acolo. Cu greu reusim sa o spalam la fundulet, sa o dau cu crema si sa ii pun pampersul. Tati o tine si eu o mesteresc la fund. Si suflu peste roseatza ca sa ii mai aline usturimea. Oooff, mititica, asta ne mai lipsea la agitatia data de dinti.

Am inceput sa jucam fotbal prin casa. Ca doar vine primavara si trebuie sa socializam cumva cu baieteii prin parc, nu? Si am mai pus si cateva poze noi. Putine, nu multe.

Ma duc la nani ca iar e maraita. Se trezi deja o data.

Noapte buna.

"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"

Angi poze
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Iulia - 3 noiembrie 2006 - www.geocities.com/angighita" target="_blank">Jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Neata!
Vad ca nu-i facuta cafeaua, o fac acum si v-o dau.

Pana atunci....sa va spun ca n-am timp de nimic, va spusesem ca schimb gresia si faianta in toata casa . Am terminat baia mare, si am trecut la bucatarie: demolat gresia si faianta veche, scos mobila ....etc, ca vin mesterii miercuri la prima ora sa se apuce de treaba. Asa cum i-ati vazut voi.....i-am vazut si io, ca a intervenit ceva si pana luni nu mai pot veni. Cum sa stau pana atunci cu bucataria intinsa in toata casa, in conditiile in care luni plec la Bucuresti ptr analize, iar miercuri operatia lui Calin. Offf, of, asa as vrea sa dorm si sa mai ma trezesc peste 2-3 luni. Si ca sa fie si mai frumos, Calin e mucos, iar de dimineata a-nceput sa tuseasca. Cand ajung acasa ma duc la medicul de familie, medic care e cam dus cu pluta...

Am vazut ca a aparut si Mayaione - bun venit!

Gata, fug ca am treaba.




Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput