Cardiolog bun in Bucuresti

Cardiolog bun in Bucuresti | Autor: ingridnen

Link direct la acest mesaj

Fetelor, recomandat-mi si mie un cardiolog bun in Bucuresti.
Am card de la serviciu la CMU, am fost acum 1 an la D-na Dr.Fruntelata, cand am revenit deoarece tot mai aveam probleme m-a "pasat", ca poate am cu tiroida, ca poate am ceva hormonal... Cert e ca nu mai vreau sa merg la ea. Am incercat la alt medic de la CMU si trebuie sa platesc 1.600.000 consultatia si totusi mi se pare foarte mult.
Am ceva probleme si am nevoie de un medic bun si care sa fie si OM, sa stie sa asculte....

va multumesc si va pup

Ingrid si Cristi 4 ani si 11 luni

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sarasvati spune:

Mama mea a fost la prof. Carmen Ginghina de la Inst. de Cardiologie C.C. Iliescu (Fundeni) si a fost foarte multumita, ea avand probleme grave cu inima si arterele. Iti doresc sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

Multumesc foarte mult ! Dar cum ajung oare la ea, cu trimitere de la medicul de familie ? Sau cu programare, cu plata ?

Ingrid si Cristi 4 ani si 11 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sarasvati spune:

Cu trimitere de la medicul de familie. Te poti duce la asistenta ei dna Nuti, sa te programeze, se pare ca dna dr. e foarte solicitata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arina21 spune:

Stiti cumva daca Dna Dr. Ginghina consulta si la cabinet particular??

Un numar de telefon unde sa sunam pt programare aveti? Ma intereseaza pt mama mea, noi suntem din provincie si nu putem merge personal pt programare.

Multumesc.

Sanatate maxima!
Arina

Mergi la inceput