Informatii utile Constanta 13

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dear_bambie spune:

Buna fetelor!

Ioana, iti doresc din tot sufletul, sa te detasezi de toate si sa-ti regasesti linistea sufleteasca! Noi suntem alaturi de tine si te asteptam cu mare drag sa revii!!!

Crisis, multa bafta si suntem alaturi de tine!!!!

toate fetele!

aniversare casatorie; asteptand o minune;

"Nu rupe firul unei prietenii, caci chiar daca il legi din nou, nodul ramane..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Mada
Dear bambie


Ioana
animalutele mele iubite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Buna ,
Ioana: Te inteleg atat de bine....si noi anul trecut am renuntat sa mai facem ceva.....nu am reusit sa uitam in totalitate ( cel putin eu ) de subiectul bb, dar asa am simtit....Iti doresc sa va gasiti linistea si sa reveniti cand veti crede ca este momentul....Cineva imi spunea ieri : " va iubiti pentru ca va iubiti ; nu va iubiti pentru ca vreti copii"....nu stiu cat substrat are, nu stiu cat reusim noi sa facem asta, dar mi s-a parut interesant.
Madaluta: Cred ca am sa incerc si eu; sa vad cum reusesc din cauza timpului....daca ajungi inaintea mea poate-mi mai dai detalii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

crissis:sa stii k o sa vii cu bb la purtator, k ai baut dupa mine odata cu mav si la ea s-a prins...

Madalina29
+Darius Cristian ( 14.12.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Madaluta: Sa intelegem ca Mav e acum insarcinata?? A fost si ea la intalnire?? Ce rau imi pare ca nu am fost si eu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_lolutza spune:

FETELOR, revin si eu dupa citeva zile de absenta. Ioana, te inteleg perfect prin ce treci, ca si eu sint intr-o stare de plins de pe 28 feb. cind mi-a venit ciclul. Imi vine sa-mi bag ula in ei de doctori, de tratamente si de p...m... de asteptare fara rezultat. Imi vine sa urlu, sa bat pe toata lumea si ma iau de sot, de ciine si de pisici in fiecare zi. Cu ce-or fi gresit ei? La dracu cu toti doctorii; mi se spune ca am nevoie doar de o usoara stimulare, am folicul, n-am alte probleme medicale si totusi n-am ramas. P... mea. Imi cer scuze pentru limbaj, dar nu mai pot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Am fost cam ocupata si un pic deprimata zilele astea si de aceea nu am mai scris, dar de maine va scriu in fiecare zi pentru ca maine am embrio-transferul si voi sta cateva zile in pat dupa. Am un singur embrion, dar bun.
mari_lolutza cred ca sti ca in viata de zi cu zi si eu vorbesc foarte urat si imi bag si-mi scot, dar aici nu. Aici incerc sa folosesc un limbaj comun, un limbaj pe care il foloseste toata lumea pentru ca sa sti ca sunt persoane care chiar nu injura si pe care le deranjeaza sa injuri. Te inteleg ca esti dezamagita, am trecut si eu de multe ori prin aceste stari, dar mereu incerc sa scriu dupa ce ma calmez. Nu de alta dar e suficient ca sunt eu suparata, de ce sa mai supar si pe altii?
madaluta super tare faza cu abstinenta . Este recomandata si de psihologi pentru refacerea relatiei conjugale. Sper sa o urmez si eu pe MAV. Pup!
Ioana sper sa va regasiti curand si bebe sa apara asa cum e normal: intamplator.
dear_bambie multumesc mult!
Va multumesc tuturor!


"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita niciodata cum i-ai facut sa se simta" (Carl W. Bueechner)
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">
Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_lolutza spune:

Imi cer inca o data scuze pentru iesirea mea necontrolata, dar am rabufnit chiar si aici. M-am burdusit de plins, am ochii cit sarmalele, nu dorm, n-am mincat de 5 zile si sint la capatul puterilor. Aveam 46 de kg si acum am 38. Incredibil, dar adevarat. Scuze de mii de ori fata de toate fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss_2081 spune:

Crisis iti doresc ca luna martie sa-ti aduca cel mai frumos martisor din viata ta, si sa venim la tine in vizita si sa sarbatorim reusita de la unguri.
Ioana , ubita te inteleg perfect, eu deja am inceput "procesul acesta" trebuie sa ma detasez complet, am sa-mi impun o perioada de timp sa nu ma mai gandesc si sa-mi umplu timpul cu altceva.
Maria sa ne povestesti cum a fost la acupunctura.
Mada sper din tot sufletul sa ramanem cu toatele gravi dupa tine, am uitat sa-ti spun cand ne-am intalnit, esti ca o zana din povesti, emani gingasie si blandete
Mari_lolutza, pune mana si alimenteaza-te cum trebuie, nu te mai consuma, asa a fost sa fie luna asta, tu oricum stii ca poti sa ramai insarcinata, daca traiesti niste sentimente atat de negative, atragi si lucruri negative.
Mav, felcitari, sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos
Va doresc o primavara frumoasa ca voi si sa ma iertati daca am sa scriu mai rarut.

Doamne ajuta-ne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dear_bambie spune:

Buna.

Crisis, iti tin pumnii stransi de tot maine!!!!! Am un feeling, ca de data asta va fi cu ochisori!!! Maine voi merge la biserica si voi aprinde o lumanare ptr tine ca sa se prinda embrionasul si sa stea 9 luni in burtica!!! fata frumoasa!
Mari_lolutza, curaj iubita, nu-ti pierde speranta si fii optimista!!!
Mav, felicitari din tot sufletul!!! Iti doresc o sarcina usoara si un bebelus sanatos!
Ioana
Maria
Criss_2081

Imi pare asa de rau ca nu am ajuns la intalnire, din cauza ca am fost bolnavioara, dar cu siguranta nu voi mai lipsi data viitoare, imi doresc tare mult sa va cunosc...

O seara frumoasa!!!
toate fetele!

aniversare casatorie; asteptand o minune;

"Nu rupe firul unei prietenii, caci chiar daca il legi din nou, nodul ramane..."

Mergi la inceput