dr gastroenterolog in Bucuresti?

dr gastroenterolog in Bucuresti? | Autor: Maryela

Link direct la acest mesaj

Mama mea se simte din ce in ce mai rau si desi am facuut tot soiul de investigatii locale, tot la Bucuresti imi ramane speranta. Doctorii pe aici spun ca are analize de domnisoara, insa ea mai mult moare de foame...Sunt atatea mancaruri care ii fac rau, ca as putea sa numar pe degete ce poate manca

Imi puteti recomanda un spital, un dr gastroentrocolog bun? Intentionez sa o fac pachet si sa o trimit la Bucuresti...poate gaseste "buba"...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adriana1979 spune:

Buna!
Stiu ca mama unei prietene s-a dus la Spitalul de Urgenta Floresca la dr. Gabriel Constantinescu si a fost foarte multumita. Cred ca mai poate fi gasit si la Sanador, dar acolo te cost mai mult consultatia si investigatiile, cu toate ca nici la spital nu i le-a facut pe toate gratuit.
Multa sanantate mamei tale!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maryela spune:

Multumesc, credeam ca nu o sa imi scrie nimeni...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viopet spune:

Maryela,
Am fost la prof.dr. Alexandru Oproiu - la MediClass - si din punctul meu de vedere este super-profesionist! Amanunte pentru o eventuala programare gasesti pe site: http://www.mediclass.ro/

Sanatate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

Buna tuturor...

Maryela, problema mamei tale s-a rezolvat?

Tatal meu este intr-o situatie disperata, de 3 luni se chinuie cu o durere de burta si fara un diagnostic clar. Nu mai spun cate investigatii a facut si cati dr. a vizitat...

M-ar interesa un medic gastroenterolog cu suficienta experienta sa stabileasca un diagnostic si sa ofere un tratament care sa-i rezolve problema. Ce imi recomandati?

Multumesc

Mergi la inceput